Přejít na obsah

Rozvody


Miky-Praha

Doporučené příspěvky

no kamaráde asi to bude dost velký výdup páč už mám doma nový díl a ty praskliny tam jsou taky takže jsi měl asi recht.jediné co mě může uklidnit nebo čím se snažím uklidnit já je to že to ložisko na kterém držík větrák se nedá měnit a stejně se to musí koupit pokud to ložisko odejde.Já ho mám sice ještě dobré ale když už to mám doma tak to tam hodím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

teď nevím co máš konkrétně na mysli,ale jestli myslíš ty rozvody za 5500kč,tak si nemyslím že já to mám drahé.Rozvody jsem bral od Seba za cenu 7200kč ale bylo to včetně tlumiče vibrací a vodní pumpy což na tom obrázku od tebe není vidět.Rozvody jako takové se prodávají bez těchto doplňků co jsem jmenoval.

Jinak určitě se dají rozvody koupit někde i levněji,nicméně já si radši připlatím za kvalitnější díly než abych na tomto ušetřil a pak se divil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Jen tak pro zajimavost,odpoved ze Skoda Infoline..

Vazeny pane.......,

dekujeme za Vas e-mail. Omlouvame se za prodleni s odpovedi vzhledem k vysoke frekvenci e-mailovych dotazu. K Vasemu dotazu sdelujeme, ze vymena ozubeneho remene u motorů TDI-PD vozu Škoda Superb I je následující:

vozy vyrobene do 7/2003 = 90.000 km

vozy vyrobene od 8/2003 - 4/2006 = 120.000 km

vozy vyrobene od 5/2006 = 150.000 km

motory TDI: od nasazeni po 120.000km

Dalsi blizsi informace ziskate u nasich smluvnich servisnich partneru.

Dekujeme za pochopeni.

S pozdravem

Daniela Auerhannová

info@skoda-info.cz

ŠKODA Infoline 800 600 000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

vcera sem dal robit rozvody a pletenec na 1,9 96kw puvodni cena mnela byt rozvody 7500 a pletenec1100 a dnes my volali ze je spatna napinaci kladka na drazkovanem remenu tak ze 8600 se dostanu na 14100 a top sem kupoval auto abych donej nedaval penize mam ho 6 mesicu a stale neco

To je nějak drahá kladka, na superb 2,8 stojí 950,- a za 15 min. si ji vyměním sám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...