Přejít na obsah

Radio


Snup

Doporučené příspěvky

Mam problem mam v aute radio Symphony na cd a nedavno jsem si nechal vymenit budiky za budiky s maxikem, no a po odpojeni baterky se mi uz radio nerozjede a chce kod ktery ja neznam protoze mam auto dovezene. takze jsem prehodil zas spatky stare budiky a radio se rozjelo. takze se chci zeptat jestli se da to radio nejak prispusobit tem novym budikum ad to nechce po vytahnuti baterky kod.

Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem mam v aute radio Symphony na cd a nedavno jsem si nechal vymenit budiky za budiky s maxikem, no a po odpojeni baterky se mi uz radio nerozjede a chce kod ktery ja neznam protoze mam auto dovezene. takze jsem prehodil zas spatky stare budiky a radio se rozjelo. takze se chci zeptat jestli se da to radio nejak prispusobit tem novym budikum ad to nechce po vytahnuti baterky kod.

Dik za rady.

to jsou ti co musí furt odpojovat baterii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o odpojování baterie při výměně budíků

a nebo nemáš K line na rádiu

no pri vymene budiku nebyla baterka odpojena menil my je Cosby ani jak jsem tam daval zpet ty stare. a to ze nemam K line na radiu zistim jak ? jako pres kabel se na radio dostanu Cosby my na nem jeste aktivoval ad my to ukazuje na maxiku a to jsem jeste musel pak natahnout 3 draty od radia k budikum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originální rádia mají takzvaně komfortní funkci přizpůsobení bezpečnostního kódu. :)

Znamená to, že po demontáži rádia nebo odpojení baterie a zpětném zapojení si panel přístrojů automaticky ověřuje kód rádia. Pokud už autorádio bylo v minulosti k panelu přizpůsobené a ověření je kladné, tak ho po zapnutí zapalování spustí bez nutnosti vložení kódu. Pokud nebylo, tak požaduje kód. Jestliže jsi vyměnil panel přístrojů jak píšeš, tak ho ten současný panel přístrojů nezná a požaduje tedy kód. Na tělese rádia je identifikační číslo začínající SKZ……. a podle něho Ti kód rádia jednoduše a bez potíží v Š. servisu zjistí. Možná budou chtít prokázat vlastnictví rádia. Po novém vložení kódu bude opět probíhat komfortní přizpůsobení automaticky až do doby než znovu vyměníš panel nebo rádio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originální rádia mají takzvaně komfortní funkci přizpůsobení bezpečnostního kódu. :)

Znamená to, že po demontáži rádia nebo odpojení baterie a zpětném zapojení si panel přístrojů automaticky ověřuje kód rádia. Pokud už autorádio bylo v minulosti k panelu přizpůsobené a ověření je kladné, tak ho po zapnutí zapalování spustí bez nutnosti vložení kódu. Pokud nebylo, tak požaduje kód. Jestliže jsi vyměnil panel přístrojů jak píšeš, tak ho ten současný panel přístrojů nezná a požaduje tedy kód. Na tělese rádia je identifikační číslo začínající SKZ……. a podle něho Ti kód rádia jednoduše a bez potíží v Š. servisu zjistí. Možná budou chtít prokázat vlastnictví rádia. Po novém vložení kódu bude opět probíhat komfortní přizpůsobení automaticky až do doby než znovu vyměníš panel nebo rádio

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...