Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

Nazdárek tak jsem se nevyhnuk ani ja nějaké té nepříjemnosti a chci se zeptat zdali i vam se neco takoveho prihodilo.

Skoda Octavia combi 1,9Tdi Elegance

1) Cca v 5000km jsem zjistil ze se mi spini veci ulozene za jizdy v kufru vcetne skla zevnitr na dverich kufru (kombi) - tedy pouze kdyz prsi,protoze jak se za autem viri voda tak mi to tam spodem lita.Asi nesedi poradne dvere....

2) Pri vystrikani vody z nadoby ostrikovace neukaze MAXI DOT ,ze mam vodu dolit...

3) Pri nastavovani bederni operky u ridice v ni na puli cesty luplo,splaskla a tim se navzdy nastavovani ukoncilo...

Tak co vy na to ?????

Sedacku pry rozparaji a opravy ,ta voda asi vadny senzor taky na vymenu a dvere pry musi znovu napasovat.....Predpokladam ze vse v zaruce.Auto je z 11mesice 2005.....

Ted mam najeto 7300km 90% po nemeckych dalnicich prumerna spotreba 7,1/100km

Tak se tesim na reakce.

Richard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Xenony nemam ale pry by to mela umet....,ze pry vadny ten senzor...fakt nevim.

A ty sedacky.Samozrejme ze pokud se to bude pouze trochu lisit od nove sedacky tak jim to hodim na hlavu.Uz jsem se na to ptal a pry to sesiji zase strojove jako to delaji pri vyrobe.Samozrejme jsem je informoval ze bych radeji novou sedacku,ale at si poradi.Je to znackovy Skoda servis snad zadny tupci ne??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu reklamovat:

- 5 dveře, jdou špatně zavřít (musim s nima třísknout)

- dveře u řidiče,jdou zavřít hůř jak zbývající (kromě těch pátých)

- manžeta u řadící páky je prodřená (najeto cca.16000 km!!!)

- lehké, ale nepříjemné vrzání v interieru, nejdřív jsem si myslel, že je to od loketky, ale teď si nejsem tak jistej

- nesvítí mi signalizace prázdné nádobky na ostřikovače

- asi ŘJ klimatroniku (po zasunutí klíčku do spín.skříňky se začne ozývat jakoby tikání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradím ti ako "odborný" Škoda servis:

- to je normálne, tesnenie 5. dverí je tak dokonalé a pevné, že na zatvorenie 5. dverí je nutné vyvinúť o niečo väčšiu silu, toto Škoda prevzala od sesterského VW, kde už u modelu Golf IV bolo takéto dokonalé tesnenie

- toto by sa premazalo, Fero má niekde v rohu kolomaž na výhybky

- pane, ale to nesmiete takto divoko radiť, navyše ten prsteň ... okrem toho ste jediný, komu sa to stalo, tak si manžetu zaplaťte, my ju vymeníme

- treba pustiť rádio viac nahlas, dnes sú naše autá také tiché, že počujete aj vŕzganie plastov z ojazdeného auta za vami

- ale to je OK, tú signalizáciu vlastne ani nepotrebujete, keďže nemáte ostrekovače svetlometov

- to tikanie, no asi vám padol nejaký predmet do výduchu ventilácie, niekde sa to šprajclo a zničilo sa servo klimatizácie, vymeníme, zaplatíte

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam problem s radiem Stream, spatne chyta signal takze klasicky problem.

POtom mam jeste problem s ovladanim radia na volantu,kdyz zmacknu skok na dalsi stanici tak mi nekdy skoci na uplne jinou.Jsem zvedavy, jak k reklamaci pristoupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ctvrte reklamuji tu samou zavadu, snimac otacek motoru. :angry: V servise nevi co s tim, jsou bezradni, vzdy to jen vymeni a po 1500 km soucastka odejde.. Ze servisu pry poslali dotaz, zdali neni nejaka vadna serie tech cidel, zatim neprisla odpove, zkousi se. <_< Pokud by nebylo na aute najeto skoro 110000 km, tak by byla mozna vymena auta..

Nesetkal jste se nekdo s timto problemem, lepe s jeho odstranenim?

OII 1.9TDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je to za blbost?!? pokud máš auto koupené jako fyzická osoba tak na koupi auta platí reklamační podmínky jako na každý jiný výrobek = pokud je v záruce a na výrobku se vyskytla opakovaně ta samá chyba, tak máš nárok na odstoupení od smlouvy/nový výrobek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Pavlík: pokud je v záruce tak tě jenom zkouší, jestli bude problém, tak bratr dělá ve spotřebitelském servisu, kde tyhle řeší dnes a denně - je to zdarma... kdyžtak se ozvi, dám ti kontakt... většinou stačí pohrozit právě soudní žalobou nebo informovaní nadřízených (v tomto případě škoda auto.. ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FISHkaa,tebe bych chtěl mít v servise jako zákazníka,takový dobrý rady tady dáváš,ale asi ani jednou jsi u něčeho taklového nebyl.Raději,kdyby jsi poradil tomu kdo se ptá,at to auto v servisu naloží a odvezou do Boleslavi.To je taky jedno z řešení.A uvidíš,že to tak dopadne.A pokud jde o tu závadu,kokta není žádný kafemlýnek,hold ,některé závady se obtížně hledají.Myslím si,že na něj v servise určitě nekašlou a dělají všechno proto,aby ji odstranili.Jiná věc by byla,kdyby se to auto sralo a neustále něco jiného.O to víc bude radosti ,až to odstraní.Vždyt té příčiny vadného čidla je hned několik,tak ono to bude chvíli trvat,nebo si myslíš ,že jsou všichni géniové a na vše okamžitě příjdou?Přeju Ti auto s problémem at se probereš k realitě!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O ceste do Boleslavi jsem taky premyslel, ale pri posledni oprave byl pozvan technik z Boleslavi. S nejvetsi pravdepodobnosti se to urcilo na vlhkost, alespon k tomu zaveru dospeli. Je pravda ze ke zniceni cidla dojde pri velke vlhkosti, ale lonskou zimu, i kdyz podminky byly skoro stejne, bylo vse v poradku! Dnes pri jedne zastavce kontrolka zhasla, ale pri dalsi se opet rozsvitila.. <_< No je to jedno, diagnostika to stejne ukazala. Jiny zavazny problem na tomhle aute nebyl.. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak servis tu zavadu pri diagnostice nasel, ke vsemu po par minutach zacalo cvakat v pristrojove desce, takze spolecne se snimacem otacek se bude potreti menit ridici jednotka klimatizace... Vyjadreni Skoda auto, tento problem se vyskytl ve 2 vozech OII. <_< U zadneho jineho vozu se to zatim nestalo, oficialni vyjadreni. Pokud nedojde k oprave bude se k tomu vyjadrovat Skoda auto a jednat o vymene vozu. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

km nejsou omezené,až na věci podléhající opotřebení,tj.ramínka stěračů,žárovky...

Hele ale opotřebení podléhá úplně všechno, jen je u nich nastavena větší životnost než půl roku jako u žárovek nebo gumiček do stěračů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...