Přejít na obsah

Mlhovky Comming/Leaving Home


Alesh001

Doporučené příspěvky

tak tak ... a když aktivuješ "americkou verzi svícení" tak se rozsvítí jenom předek bez parkovaček....

ale nikde tady není (nebo jsem to přehlédl) zodpovězená otázka zda se dá nakódovat

funkce Comming Home / Leaving home pro mlhovky.... (ve dne i v noci)

OII, MR07, světelný senzor, Xenony,

Editováno: , autor: czert@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Prečo to chcete na hmlovky?

Šetríte xenony??

Já to řeším na Passatu B6, kde se bi-xenonony naklápí a ještě dynamicky uhýbají do zatáček. Když jezdím 100% se světly, tak zbytečně tyto mechanizmy stárnou, přitom by stačilo jezdit s mlhovkama se staženou intenzitou a účel stejný.

Našel by se ale někdo, kdo měl již problémy s policií kvůli tomu, že svítí mlhovkama na 50-70%?

Editováno: , autor: BigMac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj, hledal jsem ale nenašel :-) mám OII combi, 2005 (model 2006) 103kw, 2tdi ambiente. A nevím jak se zapíná coming home, podle manuálu se mi to nedaří. Klidně bych řekl, že to neumí kdyby jsem neviděl při koupi auta, že se při odemčení rozsvítila potkávací světla. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechám ovládač světel na potkávačkách + to musí být samozřejmě aktivovaný v maxi-dotu, ale jelikož nemám světelný senzor, tak to moc nepoužívám.

Jo jsem blbě napsal, mám elegance a ne ambiente. jinak když to nechám na potkávačkách tak ty svítí a nezhasnou ani po 5 minutách (déle jsem to asi ani nezoušel). Taky to nevyužiju ale člověku to nedá když neví jak to funguje :-) a maxi-dot nemám tak tam to nenastavím. A jak jsem psal, kdyby se to nerozsvítilo v bazaru při nákupu tak ani nevím, že to umí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj,

Na octavia.foru jsem četl tuto věc

.. nevím jestli s tím máte někdo zkušenosti, ale včera večer jsem zjistil že moje OI má fuknci Coming Home aniž bych o tom věděl .....

zde popsání funkce přesně podle návodu:

Funkce Coming-Home*

Funkce umožňuje rozsvícení potkávacích

světel na krátkou dobu po opuštění vozidla,

např. pro osvětlení cesty domu apod.

Navolení funkce:

Vypněte světla.

Vypněte zapalování

Blikněte dálkovými světly (světelná houkačka).

Otevřete a zavřete dveře.

Zůstanou-li dveře otevřené, světlo

svítí po dobu asi 3 min.

Zůstanou-li dveře zavřenésvětlo

svítí po dobu asi 30 s. ,

"umí" tuhle věc i Octavka II FL Classic 2009?

Editováno: , autor: Olda Homola
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...