Přejít na obsah

Mlhovky Comming/Leaving Home


Alesh001

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Ja myslim ze u OII to nejde, ale mile rad se necham prekvapit pokud ano. :)

Protoze u OII funguje (napr v mem pripade) comming a leaving home podle svetelneho senzoru. Daji se mlhovky nastavit jako denni sviceni, ale az se setmi tak se stejnak prepnou na xenony.

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim chtel bych se zeptat zda jde na OII naprogramovat deni sviceni do mlhovek ktery umej corner funkci jako u OII face aby svitily ty zarovky co jsou pro prisvicovani? A co vsechno mi bude svitit? (jestli budou svitit jen ty zarovky nebo jestli s nimi budou svitit i parkovacky a tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problém nebude.Nesmíš svítit parkovačkami a pokud má jako denní světlo mlhovky,parkovačky nesvítí a navíc,máš li senroz světel,stačí před policajty na to dát ruku a automaticky se rožnou hlavní světla.Tím se jim dá zavřít huba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne,jasně že tunel.Jak se setmí,přepne se to automaticky,ale jak jsem psal,pokud by poliši kecali že svítím mlhovkami,řeknu,že je to origo ze škodovky denní svícení a že mám automat a taky jim to předvedu-asi jsi mě nepochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chtel bych se zeptat zda jde na OII naprogramovat deni sviceni do mlhovek ktery umej corner funkci jako u OII face aby svitily ty zarovky co jsou pro prisvicovani?

U pred face sú hmlovky aj som žiarovkami na corner prisvecovanie??? Som myslel, že tam sú len H8 a tie sa rozsvecujú...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jde to jak pises, a budou svitit mlhovky (kolik budes chtit %) a parkovacky.

Bez parkovaček ne? :)

Myslím, že když se to policajtům předvede jak to funguje, že to nesvítí klasicky jako do mlhy, tak by neměl být problém. Navíc je to v origo lampách, ne jako je teď v módě instalovat na auto přídavný svítilny na denní svícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svítit mlhovkama jako denní svícení je prasárna ne? Vždyt to musi oslnovat nebo ne? Nesnášim když někdo mám zaply mlhovky za normálního počasi a vždy nadávám jako špaček.Jsem divnej?

Neoslňují, když svítí menší intenzitou. Audi svítí na denní svícení zas dálkovkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám zapnuté corner ale svietia normálne len hmlovky, žiadna žiarovka naviac tam nie je, aj u OII face je tá žiarovka na denné svietenie, na corner myslím neslúži...

Romariooo tie hmlovky pri dennom svietení nie sú na plný výkon, trochu sa stlmujú... ale osobne by som to na pred face nerobil... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez parkovaček ne? :)

Viky ja uz nevim... :) Ale ty bys nam to mohl povedet? ;)

Jinak AUDI nesviti dalkovyma pri denim sviceni....to jsou 25W zarovky primo pro denni sviceni! Ma totiz bi xenony, to je to co OII snad nikdy mit nebude.... :ph34r::(

Zde, je to videt. Svetlo z passatu CC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problém nebude.Nesmíš svítit parkovačkami a pokud má jako denní světlo mlhovky,parkovačky nesvítí a navíc,máš li senroz světel,stačí před policajty na to dát ruku a automaticky se rožnou hlavní světla.Tím se jim dá zavřít huba

Jo presne tak, uz to takhle udelal jeden clen z Plzne a kdyz to videli straznici, tak: "dobry, jedte". :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...