Přejít na obsah

celoplošné kryty kol Škoda


Lancelote

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, dnes jsem si koupil na zimáky poklice u dealera Škody, a protože se mi nelíbí ty tři typy za dávají na Roomika, tak jsem si vzal patnáctky Avantgarda, co dávají na OctavkyII, ale nemůžu je nacvaknout, vždy mi jedna strana vyleze, jakoby byly malé, nemáte někdo infíčko, jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm....to je fakt divne. To sa mi nezda. A nerobis tu chybu ako niekedy ja ked sa zabudnem a nedavam to na spravne miesto kde je vyrez na ventil? :) Potom to tam rvem a nie a nie zacvaknut... ;) mozno nie, ale mozno hej. Inak si myslim ze by to malo pasovat...ked tam pasuju neorigo univerzalky 15" z Tesco. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne neni to pravda. nesedej. Maji jinou roztec. na disk pro R sedi opravdu jen poklice pro R. Sam sem takhle znicil ty velkoplosny na fabii.

Právě to jsem chtěl slyšet, takže ty starší poklice na fabii tam také nejdou a myslíš, že verze Pluto (na novou fabku) tam půjde?

Dost se tomu teda divím, je mi jasné, že patnáctky by měly pasovat na ten samý disk, ale asi je to u škody jinak....

Editováno: , autor: Lancelote
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu nesedej. nevim jestli ted nedelaj na OII nejaky jiny, ale pochybuju. Nevim jak se presne jmenujou, ale ty co se davali na fabie ze zacatku pod jmenem velkoplosne kryty kol, tam fakt nejdou. Myslim ty co uz nemaj perovy drat kolem dokola, ale nekolik jednotlivych perek. Moc se mi libi, tak sem jen na R chtel dal, prislo mi to divne ze porad jedna strana nevychazi, po 10 minutach sem na to vstekle skocil a prask. Kdyz sem to pak overoval v service tak prej opravdu ma ot jinou roztec. Jednalo se ale o 14´´´. Jak je to s 15´´ nemuzu rict na 100%, ale moc bych zato nedal, ze to bude stejnej problem. Tak jako prej nejdou disky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu nesedej. nevim jestli ted nedelaj na OII nejaky jiny, ale pochybuju. Nevim jak se presne jmenujou, ale ty co se davali na fabie ze zacatku pod jmenem velkoplosne kryty kol, tam fakt nejdou. Myslim ty co uz nemaj perovy drat kolem dokola, ale nekolik jednotlivych perek. Moc se mi libi, tak sem jen na R chtel dal, prislo mi to divne ze porad jedna strana nevychazi, po 10 minutach sem na to vstekle skocil a prask. Kdyz sem to pak overoval v service tak prej opravdu ma ot jinou roztec. Jednalo se ale o 14´´´. Jak je to s 15´´ nemuzu rict na 100%, ale moc bych zato nedal, ze to bude stejnej problem. Tak jako prej nejdou disky.

Blacky tak včera jsem ty poklice vyměňoval za origoš roomster a opravdu mi u dealera řekli, že tam nejdou, je jiný profil disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, dnes jsem si koupil na zimáky poklice u dealera Škody, a protože se mi nelíbí ty tři typy za dávají na Roomika, tak jsem si vzal patnáctky Avantgarda, co dávají na OctavkyII, ale nemůžu je nacvaknout, vždy mi jedna strana vyleze, jakoby byly malé, nemáte někdo infíčko, jak to je?

ahoj, měl jsem stejný problém, dostal jsem je od manželky k vánocum na roomstra scout, zjistil jsem při montáži , že také přesně nesedí. Přesnému dosednutí totiž brání nepatrně vždy ty výstupky , které jsou na plechovém disku jenž se dáva na roomstra. Já jsem vše vyřešil tak, že jsem nepatrně odbrousil (cca. 2 mm) hranku vnitřní strany poklice vždy pouze v místech kde se dotýká s výstupky na disku , po této drobné úpravě disky bez nejmenším problému dosedly a drží . JInak mám ještě vyzkoušeno , že na disku roomstru , který má výše uvedené výstupky sedí bez úprav poklice jenž se dáva ná základní disky u Octavie II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Origo škodovácký jsou nejlepší, já osobně bych tam na zimu ani jiný nedal. Mám to tak na své OCII a i na manželčině FII. Jinak origo 15" funglovky na FII prodávám v bazaru, což sem ale nepatří.

Ovšem když někdo parkuje na sídlišti, tak je docela riskantní tam mít něco lepšího, holt český člověk....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mě 15ky taky moc nesedi a dostal jsem je original k autu, ale nebyly na nem pri koupi, mam na zimu jiny rozmer. Z jedne strany jsou tak pul centimetru od disku at delam, co delam. Ale protoze mi uz jedny ukradli, mam je scvaknuty pres disk umel. paskami, neni to ani moc videt a nepoztracim je nekde na vytlucich. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam kryty Hermes a drazka je tam jenom jedna. Ale ted jsem vyzkousel, ze kdyz se pribouchne cely obvod krome posledniho uchytu (nesmi to lanko ze zadneho uchytu odskocit) a tomu poslednimu uchytu se pomuze sroubovakem, tak by tam mel naskocit v pohode. Jako by to bylo na 16ky, driv to slo lip. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Dneska jsem si nechal přezout a po 70km ta zatracená poklice Hermes z FII zas zmizela na nějaký díře. Na steným místě, ale jiným disku. Vydržela tam 2 měsíce. A to jem to po přezutí kontroloval a všechny byly OK. 42O Kč v trapu. Kašlu na to, jdu do normálního krámu koupit obyčejný poklice, tyhle origo šmejdy nejen že nejdou pořádně nasadit a hnusně vypadaj, ale ani nevydržej :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...