Přejít na obsah

Spuntik u hrdla nadrze


Radius

Doporučené příspěvky

Dobry den, mel bych jisty problem (mozna)

tankoval jsem u pumpy, kdyz tu nahle koukam, ze ten spuntik je nejak pod ledem, tak jsem do nej malicko stouchl nehtem, led odstranil, ale bohuzel spuntik zapad dovnitr. A hned bylo slyset, jak si nadrz zachrochtala (coz je spravne ne). No a tak me zajima, zda je tam nutny ci neni, pac si nadrz vzduch nasaje, ale jde mi spis o to, zda to neporusuje nejakou bezpecnost, nebo zda se neztraci pak nafta ci tam zbytecne nezatyka? A da se to nejak rychle a levne opravit? Nebo je to prace na tyden a pekne zapeklita. Za poznatky predem dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, mel bych jisty problem (mozna)

tankoval jsem u pumpy, kdyz tu nahle koukam, ze ten spuntik je nejak pod ledem, tak jsem do nej malicko stouchl nehtem, led odstranil, ale bohuzel spuntik zapad dovnitr. A hned bylo slyset, jak si nadrz zachrochtala (coz je spravne ne). No a tak me zajima, zda je tam nutny ci neni, pac si nadrz vzduch nasaje, ale jde mi spis o to, zda to neporusuje nejakou bezpecnost, nebo zda se neztraci pak nafta ci tam zbytecne nezatyka? A da se to nejak rychle a levne opravit? Nebo je to prace na tyden a pekne zapeklita. Za poznatky predem dik.

O aky typ motora sa jedna?Popis presne-objem,vykon v kw a rok vyroby.Ked nieco najdem tak Ti to poslem ale daj mi nejaku email adresu s vacsou schrankou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
asi myslis tuhle zaklopku co?

ne, ty to tam nemas, jak je to kovove hrdlo, tak pod nim mas prolis... tak v tom miste miste prolisu mam gumovej (teda na omak se tvaril jako gumovej) spuntik, kterej jsem zarazil :D

a jeden rika ze to vede na kolo (odvod vody) a dalsi zas ze to je na odvod vyparu z nadrze a cert aby se v tom vyznal

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...