Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdar panove,

obnovuji toto tema... dnes se mi postestilo noveho supa zachytit v realnem provozu... OII RS prijela o neco pozdeji nez mela, tak se mi podarilo zachytit pekne "prdelku" ;) Co vy na nej... ;)

post-112-1203419400_thumb.jpg

post-112-1203450118_thumb.jpg

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar panove,

obnovuji toto tema... dnes se mi postestilo noveho supa zachytit v realnem provozu... OII RS prijela o neco pozdeji nez mela, tak se mi podarilo zachytit pekne "prdelku" ;) Co vy na nej... ;)

no to je pěknej hnus, ty lampy. Takhle to snad vypadat nemá ne ? Není to nějaká kamufláž ? To jsou světla jak KIA, fuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie urcite to tak nebude, vsimni si tie svetla na kufri su akoby zalepene izolacnou paskou a na tom je farebna folia ako kamuflaz. ;)

Taky si nejsem jistý jestli se mi nový superb líbí.... Snad to na živo bude vypadat dobře. Ale k A6 to teda aspoň dle mého má daleko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seš šikovnej :palec2:

Vypadá hezky ...

No byl to ale celkem boj... cerna RS si se mnou slusne hrala a v jeden moment jsme od sebe byli max 10cm z boku ( to bylo thedy kdyz se me snazila vystrcit z jizdniho pruhu na svodidla... :aggressive:fuck ) Ale myslim, ze to stalo za to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No byl to ale celkem boj... cerna RS si se mnou slusne hrala a v jeden moment jsme od sebe byli max 10cm z boku ( to bylo thedy kdyz se me snazila vystrcit z jizdniho pruhu na svodidla... :aggressive:fuck ) Ale myslim, ze to stalo za to...

To znam ja jsem fotil fabku v combiku a docela se o me ochranka taky starala a jednu chvili jsme jeli i 200 asi tam 1,2htp nemel ale po dvou fotkach jsem to vzdal nechtel jsem se zabit zvlast kdyz ten ochrance se na me lepil jak by mel brzdy z porsche :) Fotky jsem chtel zkusit prodat aspon za trochu penez a druhy den skoda oficialne ukazala fotky takze jsem utrel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znam ja jsem fotil fabku v combiku a docela se o me ochranka taky starala a jednu chvili jsme jeli i 200 asi tam 1,2htp nemel ale po dvou fotkach jsem to vzdal nechtel jsem se zabit zvlast kdyz ten ochrance se na me lepil jak by mel brzdy z porsche :) Fotky jsem chtel zkusit prodat aspon za trochu penez a druhy den skoda oficialne ukazala fotky takze jsem utrel :(

třeba jsi to způsobil právě ty. Viděli, že se to prosáklo, tak to pustili ven lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak v pondělí, nebo úterý byly omylem na webu ŠA zveřejněny kompletní info o SII, takže jestli si to někdo uložil, nebo to najde v temporary internet files, tak sem s tím. ;)

Zdravim.

Neuvažoval si přesunout třeba sem nebo někam jinam "škoda news" I kdyz tě tak podělali z www.Auto.cz jen se chci zeptat, neměl si z toho nějaké problemy nebo třeba tvý informátoři? Potom bych to pochopil, že si přestal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...