Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Něco pro pobavení, na netu se objevily špionážní fotky faceliftu Dacie Logan

Porovnejte...

Světla do "C"

Odtrhová hrana na víku kufru

Chromová lišta ve spodní části

Značka v nárazníku

Že se nestyděj.C svitilny sou škodvky a celkově se mi zda že se trochu podívali na supa ... ale plést určitě ne, supik je prostě supik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se nestyděj.C svitilny sou škodvky a celkově se mi zda že se trochu podívali na supa ... ale plést určitě ne, supik je prostě supik

Myslim, že se nestyděj, stejně tak jako škodovka...zadní půlka toho Supa II není zrovna taky nejoriginálnější ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od úterý má zapujčenýho SII od MB evropskej šéf(čecho-američan žijící v ČR) jedné firmy se kterou spolupracuji a která bude brát pro ČR+SK+PL zatim kolem 90ks SII....oni že jsou význam.odběratelé Škodovek(v minulosti před těma smolnýma Passatama už vystřídali přes 200ks OI,150ks SI a na 300ks FI-Combi+nyní maj ještě 55ks OII-Combi) mu MB pujčila na 2.týdny na zkoušku SII 2.0TDI-CR-DSG v mega-palbě.........

no dnes jsem s nim o SII asi 30min.debatoval a je z něm naprosto unešenej..první slova byli že proti Passatu co měl před tim než je leasingu hodily na hlavu je dost vpřed..hlavně jízd.vlastnostma a cest.komfortem a to má toho SII na 18"kolech a Passaty měli na 16"......ve středu ho protáhnul někde na dálnici a 230km/h prej v něm ani neni cejtit,prý perfektní odhlučnění motoru i podvozku v jakymkoliv režimu(což můžu teda za těch pár km co jsem s nim jel jen potvrdit),ty před Xena s AFS jsou prej libovka.....no vychvaloval ho tak až jsem byl překvapen jeho nadšením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdy už kurňa vyjde nějakej ten ofiko katalog+ceník příplatků na SII popřípadě spuštění konfigurátoru....nevíte někdo?

Je vidět že ani v salónech ještě nic nemaj,protože mi ten prodejce ještě ani nevolal aby jsme dokončily tu objednávku.

Zatim mám jen jasno v barvě a kolech co jsem vyštudoval na stránkách Škodovky...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlos3: Tak co, už sis přesně vybral? :punk:

Tak už je vybráno :palec2:

SII-Comfort 1.9TDI-PD 77kw

příplatky:

- šedá Platin metal.(druhej SII bude v šedá Anthracite)

- Mlhovky s Corner funkcí

- Bi-Xenony s AFS,vysuv.ostřiky,dešt.senzor,Maxi-dot

- Stínící roleta pro zadní+zad.boční okna-mechanické

- Vyhřív.před.+zad.sedadel

- Tříram.kožen.volant+malý kož.paket

- 17"kola TRIFID

- Rádio BOLERO s integr.měničem na 6 CD

Ještě si rozmyslim ten dvouzón.climatronik.....myslim že ten obyč.climatronik bude stačit....no ještě uvidim ;)

Docela mě mrzí že neni u téhle základ.výbavy volitelný ten vnitřní dekor...tam prostě neni jiná možnost...škoda,bral by to dřevo,to vypadá moc gut.

Jinak ta základ.výbava je dost bohatá,kdyby to mělo v základu ten dvouzón.climatronik a al.kola,tak to má lepší výbavu než OII v Eleganci. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...