Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

myslím, že bezkonkurenční, VW dává slevu 100.000,- plus sleva cca 12-14% ještě od prodejce, proto jsme jak na trní, obzvlášť, když to vypadá že 96kW má vše shodné s motorem 128kW a tedy půjde pěkně za cca 18.000,- chipnout, pak to bude 128kW a 400Nm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě by to vyšlo takhle :

Škoda Superb Ambition 2,0TDI/125kW 864.900,-Kč

Černá Magic metalíza 15.000,-Kč

Interiér Emory (černá kůže + alcantara) 50.000,-Kč

Kola ze lehké slitiny Themisto 18“ 15.000,-Kč

Navigační systém Columbus 33.000,-Kč

Sportovní podvozek 5.000,-Kč

Cena celkem 982.900,-Kč

Sleva 98.290,-Kč

Cena po slevě 884.610,-Kč

Základní výbava:

Chromový paket vnitřní

Variabilní otvírání 5.dveří „Twindoor“

Airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy vpředu, hlavové airbagy

Bi-xenonové světlomety s fcí AFS, výsuvné integr. ostřikovače světlometů, dešťový senzor

ESP včetně ABS+MSR+ASR+EDS+HBA

Imobilizér

Kolenní airbag řidiče

Přední mlhové světlomety s „Corner“ funkcí

Elektromechanický posilovač řízení

Maxi Dot

Ozdobné prahové lišty vpředu a vzadu

Schránka na brýle

Volant tříramenný (nastavitelný ve dvou osách)

Zadní opěradlo dělenné, sklopné

Centrální zamykání s dálkovým ovládáním

Climatronic

El.ovládaná a vyhřívaná vnější zpět.zrcátka

El.ovládání oken vpředu a vzadu s dětskou pojistkou

Light asistant (Coming home, Leaving home, Tunnel light, Day light)

Malý kožený paket

Rádio Swing s CD+MP3

Radiopříprava s 8 repro., 2 antény (na střeše a v zadním skle)

Signal.vzdálenosti při parkování vzadu

Tempomat

Vyhřívání předních sedadel

To je dobrý ne ? Ale počkám ještě, až schválej možnost odpočtu DPH. Pak zapomenu i na to, že se mi ten zadek nelíbí.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kde ty ceny berete. Ja si sestavil Supa asi za 940tis s 1,8tsi manualem s bílou barvou, 18" kolama a par serepetickama a byl bych spokojenej. :) Skoda ze do toho nedávaj jako do audi A4 2,0TFSI 155kw a 350!!! NM tenhle motor by se mi libil :)

Jj, taky jsem při sestavování vybral 1.8 TSI jen proto, že enbyl 2.0 TFSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes po dlouhém oddalování konečně uzavřel objednávku na 2ks SII.

Dlouho jsem zvažoval motorizaci a nakonec po vyzkoušení si 1.9TDI,2.0TDI-CR125kw a 1.8TSI jsem jednoznačně objednal ty 1.8TSI.......nemůžu si pomoct,ale pro SII je to prostě nejlepší motor a ještě za výbornou cenu.....když jsem vzal v úvahu že ten 2.0TDI-CR 125kw kterej je ve stejné výbavě o 105.000kč dražší než ta 1.8TSI a má jen o 10koní víc,tak nebylo co řešit a výkon.rozdíl mezi 1.8TSI a 2.0TDI-CR opravdu minimální...naopak mi v tom přišla ta 1.8TSI odspoda živější.....ten motor je fakt moc povedenej...jako člověku jako já kterej vždy preferoval TDI se to neřiká možná lehce,ale je to prostě tak...navíc při zkušebce mi to ukazovalo z 2.0TDI-CR 125kw průměr.spotřebu 7,1L a z 1.8TSI 118kw 7,6L........při dnešních cenách PHM..fakt nebylo co řešit.

Má objednávka:

SII - Ambition 1.8TSI 118kw 6.kvalt

příplatky:

-Šedá Platin metal

-Emory černá Alcantara

-Stínící rola pro zadní a boční sklo

-17"kola TRIFID

-SunSet

-Columbus

-CD měnič

-Sound systém

-Dekor Noblesse (dřevo)

-4.ramen.multi-volant pro rádio

-vyhřív.př.+zad.sedadla

druhej kousek bude stejnej akorát v barvě Černá magická

Cena:912.400kč ,sleva nakonec sjednána na 12%...tudíš koncová cena po slevě 802.912,-.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakonec teda benzín, jo ? Zkoušel jsi spočítat, jakej je rozdíl mezi provozními náklady ? Myslím servisní úkony, ne PHM.

Přesný čísla si nepamatuju,ale celkově..nejnižší náklady ze všech aut mám právě u 1.8TSI....PHM byli sice pořád trochu nižší u TDI,ale zas právě ten servis u TDI byl vyšší a to né o málo.....Srovnáváno 1.9TDI 77kw vs.1.8TSI 118kw v OII za poslední rok.

Mě vše dělá účetní,já účetnictví vzdal tak před 8.lety,tak toto srovnání dělala právě ona..........jestli chceš přesný čísla,tak jí můžu říct a ona mi to pošle mailem.....já už si to přesně nepamatuju.

Za toho 2.0TDI-CR 125kw je to upřímně šílená cena co chtěj........tam je skok ve stejný výbavě oproti 1.8TSI..105.000kč ;) ......kdyby aspoň byla nafta o dost levnější,ale takhle to nemá žádnou návratnost a doopravdy výkonově mezi nimi neni ve výsledku skoro žádný rozdíl....a ještě ten filtr DPF....ten se sice u TDI mění po 120.000km jen u aut vyrobených nějak do 03/2006,tam je výměna předepsaná,novější předpis na výměnu nemají,ale co řikaj kluci z Jarova,tak stejně kolem 180.000km jde do kopru...

Když jsem objednával ty SII tak jsem se ptal toho prodejce co lidi zatim nejvíc objednávaj a ten mi řekl že se ani nemusí dívat do PC že ke dni co jsem tam byl maj uzavřených zatim zhruba 80x objednávek z toho je tam jedinej SII 2.0TDI-CR 125kw a to v automatu,pak asi 5ks 2.0TDI-PD 103kw,pak pár těch 1.4TSI a zbytek objednávek jsou 1.8TSI......Prý maj rozjednáno dalších asi 20-30x objednávek,ale ty lidi čekaj na náběh 1.8TSI ze 7st.DSG a benzínu V6.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se s tím někde budu muset svézt. Mě to s tím motorem prostě přijde, že to bude slabý. I když papírově vidím, že by nemělo. A stejně tak se bojim, že tam se svojí olověnou nohou budu tak za 9 - 10 litrů. Já jsem se o benzín už léta nezajímal, tak ani vůbec nevím, co to je za konstrukci motoru. Tam je turbo nebo co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se s tím někde budu muset svézt. Mě to s tím motorem prostě přijde, že to bude slabý. I když papírově vidím, že by nemělo. A stejně tak se bojim, že tam se svojí olověnou nohou budu tak za 9 - 10 litrů. Já jsem se o benzín už léta nezajímal, tak ani vůbec nevím, co to je za konstrukci motoru. Tam je turbo nebo co ?

To je motor od Audi...Jasně že Turbo(vodou chlazené),zde něco málo o něm 1.8TSI

Tak já se taky nikdy moc o benzíny nezajímal,ale po tom co jsem prožil z 2.0TDI-PD jsem potřeboval něco místo nich....chtěl jsem prostě aspoň do třech aut který mi jezději pravidelně cizinu a prostě dálky něco výkonějšího....tak jsem,přiznám se že i zpočátku z obavami šel do právě těchto 1.8TSI a teď můžu říct že nelituju ani na okamžik........Jó měl jsem u jedné problém v 50.000km z turbem,ale to bez problému vyměnily a ještě mi vyměnily váhu vzduchu,ale to bylo vše,nyní mám na dvouch z nich už přes 100.000km...jedna dokonce už ke 120.000km a jak řikám....motor šlape špičkově.

Dlouhodob.spotřebu mám u nich 6,6-7,2l....víc mi to nikdy neukazovalo a ani řidičům co mi na nich jezděj a ty když se vracej prázdný od někud z německa,tak přiznávaj že na německých dálnicích pod 180km/h s tim nejedou.

Nedavno měla jedna z firem pro kterou pracuji 2.týdny akci v Praze v hotelech(meetingy apod.),tak mi většina aut ty 2.týdny jezdily převážně po Praze a i tak se u těch 1.8TSI spotřeba nevyšplhala na 7,9l a to je fakt max.

Co můžu srovnat tak v dálničnim režimu mi ty 1.8TSI žerou méně než co jsem měl ty 2.0TDI-PD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bych řekl, že je ještě brzo, přeci jen jich tolik není a spousta lidí to řeší až po záruce, ale chipovaly se staré 1,8 turba, proč by neměly jít tyto, jen je potřeba sehnat údaje o převodovce, spojce, poloosách, příp. brzdách a turbu - je-li vůbec možné čipovat a kam, tady to připravují:

http://www.sportmotor.cz/index3.htm

to samé teď řeším na 2,5TDI 96kW chipem na 128kW u Multivana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bych řekl, že je ještě brzo, přeci jen jich tolik není a spousta lidí to řeší až po záruce, ale chipovaly se staré 1,8 turba, proč by neměly jít tyto, jen je potřeba sehnat údaje o převodovce, spojce, poloosách, příp. brzdách a turbu - je-li vůbec možné čipovat a kam, tady to připravují:

http://www.sportmotor.cz/index3.htm

to samé teď řeším na 2,5TDI 96kW chipem na 128kW u Multivana

já si nemyslim, že by to bylo tak brzo a na ten Sportmotor jsem se už koukal. Spíš mě překvapuje, že Janda, jako ortodoxní vyznavač značky, ten motor ještě do repertoáru nezařadil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otázka zájmu??? nevím, s 2,0TDI v OIIRS taky cimbu nic,

je tu někdo, kdo může porovnat motor 2,0tfsi a 1,8 tsi co se týká konstrukce? právě pro možnost načipování

Momentální 2,0 TFSI a 1,8 FSi jsou jiné kontrukce motorů. 1,8 je novej motor a zatím jsem neviděl cip.

http://www.abt-sportsline.de/tuning/shop/A...steigerung-827/

Jen ABT maji do A4, ale to je na podelnou zástavbu. Ale s upravenym turbem udelaji 177kW. A tadle firma tomu fakt rozumi, videl jsem to na vlastni oci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V superbu je ale 2,0 125kW TDi CR todle je PD .... by mě zajímalo co říká DPF na jistě zvýšenou kouřivost.

Jen pro info. 1,8 jezdí se superbem moooc pěkně. A jelikov vím o čem mluvím tak tento příspěvěk nikdo nemůže smazat :D

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je skvělý, zpočátku jsem si myslel, že nevíš, o čem mluvíš :D:D:D

Ale zpět k věci : jinými slovy by se z 1,8 TFSI dal udělat motor o výkonu srovnatelným s 2,0 TFSI, ale s mnohem nižší spotřebou a za míň peněz při koupi auta. Je tak ?

chtělo by to zjistit tu spojku, převodovku a turbo, aby to vydrželo (stejný problém jako s 1,9tdi vůči 2,0tdi)

u toho ABTu je +30Nm, další Nm jen s úpravou turba, mám na mysli, aby se něco nezačlo poroučet do kytek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je skvělý, zpočátku jsem si myslel, že nevíš, o čem mluvíš :D:D:D

Ale zpět k věci : jinými slovy by se z 1,8 TFSI dal udělat motor o výkonu srovnatelným s 2,0 TFSI, ale s mnohem nižší spotřebou a za míň peněz při koupi auta. Je tak ?

To nebude pravda co píšeš. Podle mě pořizovací cena těch motorů je plus mínus stejná, ta mnohem nižší spotřeba je diskutabilní - nevšiml jsem si, že u OII kde oba motory jsou by byl nějaký velký rozdíl ve spotřebě a pokud něco ušetříš při koupi, vrazíš to do úprav a jsi tam kde jsi byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebude pravda co píšeš. Podle mě pořizovací cena těch motorů je plus mínus stejná, ta mnohem nižší spotřeba je diskutabilní - nevšiml jsem si, že u OII kde oba motory jsou by byl nějaký velký rozdíl ve spotřebě a pokud něco ušetříš při koupi, vrazíš to do úprav a jsi tam kde jsi byl.

no jo vlastně, já zapomněl, ty máš ten drahej a žravej 2.0 TSFI lollollol Ale vážně, píše se tu, že motor jezdí běžně kolem 7,5 litru, což je pěkný a s dvoulitrem to asi nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...