Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

včera jsem na D1 zase jel za SII a ten jeho zadek mi opět zkazil náladu. Schválně jsem sledoval, když předjížděl různý auta, tak jak jeli vedle sebe, ty rozdíly. To je prostě tak blbě uťápnutý, že vedle A6 např. to vypadá, jak nějakej obstarožní Korejec, o tři třídy níž. Vedle něj i OII má krásně mohutnou dominantní záď. Přitom je jinak to auto tak pěkný !!! Nerozumim tomu, co s tím vyvedli. Jestli někdo máte v archivu fotky různých aut, vč. SII přímo zezadu, tak je sem hoďte, ať víte, o čem mluvím. Ježiší jen doufám, že ten kombajn takhle nedoserou. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem na D1 zase jel za SII a ten jeho zadek mi opět zkazil náladu. Schválně jsem sledoval, když předjížděl různý auta, tak jak jeli vedle sebe, ty rozdíly. To je prostě tak blbě uťápnutý, že vedle A6 např. to vypadá, jak nějakej obstarožní Korejec, o tři třídy níž. Vedle něj i OII má krásně mohutnou dominantní záď. Přitom je jinak to auto tak pěkný !!! Nerozumim tomu, co s tím vyvedli. Jestli někdo máte v archivu fotky různých aut, vč. SII přímo zezadu, tak je sem hoďte, ať víte, o čem mluvím. Ježiší jen doufám, že ten kombajn takhle nedoserou. :(

Svatá pravda......stejný názor.Auto jinak moc povedený,ale zezadu to je děsnej hybrid.To i když jsem kecal s prodejci když jsem SII objednával tak doopravdy ani jednomu z nich se ten zadek nelíbil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted to neni sice nic moc extra, ale aspon se to rychle neokouká. Takhle je stále co objevovat. Za pár let to třeba bude pěkný auto. viz. zadek octavie I se mi taky nejak extra nezamlouval, a ted to po okoukanym predku, se mi zdá v některých případech i přijatelnější než octavie2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo si zvykneme:-)! Ale ľudia ja sa vám už v tej koncernovej stratégii nevyznám :feve:! A už sa vôbec nevyznám v tom ako to myslia so Škodou- bude mať aspoň nachvíľu zase nejaký základný dizajn(ako tomu bolo napr pri felde, octe, starom supovi) alebo bude stále každý model iný a spojovať ich bude len znak na kapote a kufri? tento nový Sup sa mi napr zozadu neponáša moc ani na jeden model z aktuálnej ponuky škody :feve:! Asi sa nechám prekvapiť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes se mi konečně podařilo usednout na celý den za volant řekl bych hodně skvělého vozu, najel jsem asi tak 250Km jen po okolí a mám báječný pocit z toho jak se podařilo Škodovce udělat pořádný kus práce. Jezdil sem s motorem 2,0 TDi a i tento motor je naprosto dostačující pro jízdu. Osobně mě velmi překvapil podvozek na ten nemám žádou vítku, je skvěle naladěný není ani měký ani tvrdý spíše mi přijde že když má přeskočit nerovnosti tak to dopředu ví a jakmile se jede ostře zatáčka tak krásně ztvrdne. Těžko něco dalšího psát protože už bylo napsáno mnoho v recenzích, závěrem snad vzkaz pro Škodovku ---- Udělali jste báječný vůz, těším se na kombíka ---- :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...