Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Tak ještě tak max. 2.týdny a oba dva klucí budou doma... :D ...dnes mi volal prodejce že jim v PC naskočilo že ty moje oba SII jsou hotový a připravený na transport...tak v příští várce kterou jim maj přivést v pátek max.příští pondělí tam už na 100% budou........To jsem vůbec nečekal že od objednání k vyzvednutí to bude měsíc.....počítal jsem spíš tak dva......celkem překvapení....tak když všechno půjde dobře příští pátek už je budu mít doma.....což by se hodilo....př.sobotu jedu do Veghelu(Holandsko),tak bych ho pořádně prubnul..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hodně štěstí :palec:

Ale jen bacha, abys neměl za chvíli delší podpis než týden před výplatou lol

Neboj..jedna OII a Passat jdou hned do světa...tak ono z podpisu zas něco zmizí.. :)

Víc aut nechci....vždy měnim jen kus za kus

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě tak max. 2.týdny a oba dva klucí budou doma... :D ...dnes mi volal prodejce že jim v PC naskočilo že ty moje oba SII jsou hotový a připravený na transport...tak v příští várce kterou jim maj přivést v pátek max.příští pondělí tam už na 100% budou........To jsem vůbec nečekal že od objednání k vyzvednutí to bude měsíc.....počítal jsem spíš tak dva......celkem překvapení....tak když všechno půjde dobře příští pátek už je budu mít doma.....což by se hodilo....př.sobotu jedu do Veghelu(Holandsko),tak bych ho pořádně prubnul..

Tak si nejspíš byl mezi prvníma, protože v pátek na exkurzi ve Kvasinách nám říkali, že jich zatím dělají cca 25ks za den.. a jakou že barvu sis objednal? V pátek jeli převážně takovou jako tmavě vínovou a všechny měly kupodivu Columbuse, komplet v kůži.. mno hezký..

mně osobně se ale moc nelíbí a už zvažuju, že do combi asi nepujdu.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si nejspíš byl mezi prvníma, protože v pátek na exkurzi ve Kvasinách nám říkali, že jich zatím dělají cca 25ks za den.. a jakou že barvu sis objednal? V pátek jeli převážně takovou jako tmavě vínovou a všechny měly kupodivu Columbuse, komplet v kůži.. mno hezký..

mně osobně se ale moc nelíbí a už zvažuju, že do combi asi nepujdu.. :feve:

Ta výbava souhlasí..taky mám u obou kůži teda Alcantaru,Columbuse atd. .....akorát já je mám..jednoho v Černý a druhej v šedý Platin.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát mě teď docela štve ta má volba barev..ta černá je o.k. .....ale místo tí Šedý Platin jsem měl spíš vzít tu Rosso Brunello metal. .....včera jsem viděl SII v této barvě a konečně jsem si tuto barvu pořádně prohlédl a musim říct že se jim moc povedla a SII moc sluší.......že jsem nikdy neměl rád červené,vínové apod.barvy,tak tahle je :palec2: .......Ta šedá platin sice neni špatná,ale Rosso Brunello je hezčí.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl ve škodě si koupit nějaký mřížky do fabie plastový a všim jsem si toho nového supa. Sakra fakt je to supr auto. To co je na fotkách to není vůbec žádnej dojem, ale když jsem to viděl tak jsem čuměl jak blázen. I ten zadek se mě líbil. Akorát bych stejně víc bral combi až bude. Ale fakt je to kus auto. Linie, rysy, z boku agresivní a ty světlomety o tom ani nemluvím..... byl v černých šatech... sakra nádhera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si prostě nemůžu pomoct,ale ten zadek SII je prostě úplně hnusnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Dnes byl u mě známej kterej si ho včera už vyzvedl...měl ho zaparkovanýho u mě na zahradě,seděl jsem přes 3h venku a čučel pořád na ten zadek a prostě se mi zdá čím dál horší......ten k tomu autu prostě nepatří......krom toho zadku k němu nemám žádnou připomínku..naopak...ale tohle se pánům absolutně nepovedlo.....

On ho má aspoň v černý barvě na 18"kolech a v plný náloži a i tak už teď vim že na ten zadek toho auta si nikdy nezvyknu.

Vedle přes plot jsem koukal na sousedovic A6 a zrovna na mě koukal její zadek a to se prostě nedá srovnat........ta A6 vypadá tak vyváženě a masivně jak zepředu tak i zezadu,ale SII..zepředu paráda...to bych ho i přirovnal klidně k tí A6...ale zezadu vypadá jak nějakej levnej zúženej korejec.....fakt je můj dojem na ten zadek čím dál horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nabytej ne, jizdni kola treba jo ale proste kdybych si mel kupovat auto v teto tride tak jedine kombi !!!

on si superba nemusi kupovat jenom manazer co s nim jezdi dalky a pouze s notebookem

ty tady defakto rikas ze mondeo kombi, passat variant, vectra kombajn atd atd jsou auta k nicemu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u me osobne to je jasny - kvuli prakticnosti, jiz nemalokrat se mi vyplatilo ze jak fabku tak ted oktu mam kombajna

ten kdo vnima auto jako manazerskou "limuzinu" je pro nej sedan ten kdo vnima auta prakticky protoze casto neco vozi je pro nej kombi

By mě zajímalo, jak je vnímáno BMW M5 Touring :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybys nebyl hlupej, tak bys věděl, že Scout se dělá jenom v kombíku... :blbec::kol-98:

můj názor je, že S II vypadá jako limoška dobře a díky těm 5. dveřím opravdu není potřeba si příplácet za combi! ;)

Ty voe, čti mezi řádky, asi si z toho benzínového dvoulitru a jeho spotřeby už rozhozenej až moc lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...