Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

ta 330i nemá 190 ale 200 kW, protože v BMW udělali pro r. 2008 u řady 3 zásadní změny téměř všech motorů, a to právě podstatným zvýšením výkonu a snížením spotřeby. U benzínových motorů je to o 1 - 1,5 litru a u dieselu o 0,5 - 1 litr méně oproti předchozí generaci. Výkon se u toho 330i zvedl o 10 kW a spotřeba snížila z 8,9 na 7,2 (u zadokolky v combi). U 330d sice výkon zůstal na 170 kW, ale spotřeba se snížila z 6,7 na 6,2 litru. A ještě pro srovnání s koncernovým dvoulitrem má 320d výkon 130 kW a spotřebu 4,9 litru (!!!).

Chci si tu spotřebu u 330i vyzkoušet v reálu, aby to nebyl jen nějakej marketingovej trik. Začíná mi to už připomínat perpetuum mobile.

Apropo Karlos, co ten motor ? Jestli se nepletu, je to 1,8 TSFI ne ? Jak to jezdí a za kolik ? I když s tou spotřebou při prvních kilometrech je to naprosto neobjektivní, to je mi jasný.

Koukám že už taky pokukuješ po benzínu co???......

Neřikám v případě čtyřválců...to když porovnám ty ceny novýho TDI-CR,tak se ani nedivim navíc ještě při dnešních cenách nafty ;) ....já jsem toho důkazem,ale pořád nějaké V6-TDI mě nehorázně láká.

Ted právě tak nějak čekám až mi zavolá během Července-Srpna jeden z prodejců Audi a řekne kdy jim naskakuje ta akce AUDI -400.000kč....pak se defintivně rozhodnu co vemu pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že už taky pokukuješ po benzínu co???......

Neřikám v případě čtyřválců...to když porovnám ty ceny novýho TDI-CR,tak se ani nedivim navíc ještě při dnešních cenách nafty ;) ....já jsem toho důkazem,ale pořád nějaké V6-TDI mě nehorázně láká.

Ted právě tak nějak čekám až mi zavolá během Července-Srpna jeden z prodejců Audi a řekne kdy jim naskakuje ta akce AUDI -400.000kč....pak se defintivně rozhodnu co vemu pro sebe.

Tak koukám po benzínu kterej mě nesežere, což by ta 330i mohla snad být, ale cenově mezi 330i a 330d je minimální rozdíl.

S těma Audi, to má být na Jarově, jak jsi říkal ? To by mě docela taky zajímalo. Dal bys mi nějak vědět ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiřiku! Snad nechceš měnit vůz???

tak to už signalizuju dlouho. Mám to skoro 4 roky a to mě už žádný auto nebaví. Je to moje cca 20. auto, takže žádná nostalgie. Původně jsem si myslel, že zachovám přízeň značce, ale po tom šoku se SII by mě mohl přesvědčit už jen ten combi, ale po něm není vidu ani slechu. Octavii už nechci, ty jsem měl už tři. Dle daňových předpisů se od letoška musí auto odepisovat po dobu 5 let, takže si ho budu muset nechat takhle dlouho, z čehož teda radost nemám. Proto taky nechci šlápnout vedle a složitě to vybírám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám po benzínu kterej mě nesežere, což by ta 330i mohla snad být, ale cenově mezi 330i a 330d je minimální rozdíl.

S těma Audi, to má být na Jarově, jak jsi říkal ? To by mě docela taky zajímalo. Dal bys mi nějak vědět ? Díky

Tak já to kupuju na Jarově...mám tam několik známých,ale ta akce -400.000kč by snad měla být u všech prodejců Audi,aspoň teda naposledy(min.rok v září) tomu tak bylo.....Vědět dám,to je jasný :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to tady prosím trošku víc rozepsat! O jaké vozy konkrétně jde?Za 400 tisic koupíš slušně vybavenou Fabii...kterou bych mimochodem už do rodiny nikdy nechtěl.Má ji mladá a samý problém...Děkuju Karlosy.

Tak určitě to nebudou A3 a levnější verze A4 apod. ....mělo by to být od těch dražších modelů(např.A6 2.7TDI a výše,A8 všechny modely,S4 apod.)........aspoň naposledy tomu tak bylo......např.tenkrát tam měli A6 3.0TDI+nějaká nadstandart.výbava a pořiz.cena byla 1.680.000kč,mínus cen.zvýhodnění a byla za 1.280.000kč.....tenkrát toho chtěl využít známej a chtěl obyč.A6 2.0TDI(kde je normál.pořiz.cena 1.090.000kč) a to mu řekly že na tento typ se tak akce nevztahuje,tak utřel nos....a to je celkem logický,to by pak taková A6 2.0TDI vyšla na 690.000kč..

Hlavně když někdo chce té akce využít a koupit třeba sklad.auto,tak si to musí opravdu hlídat,protože to za prvé dlouho netrvá a když to nazkočí tak se po těch autech zapráší během pár dní.....Něco jiného je když se v době té akce auto objedná..to i když přijde po ukončení té akce tak to nevadí..aspoň takhle mi to bylo řečeno.

Jinak k té Fábii....to jsem celkem překvapenej že s ní máš(nebo mladá) takové problémy.....já co mám info.od příbuzných a známých co jí maj,tak jsou s nima moc spokojený.

Strejda třeba těď kupoval pro tetu novou FII a zárověň prodával FI-Combika 1.9TDI-PD 74kw která měla 224.000km a utřel slzu když jí prodával...řikal že to byl hroznej držák....on to měl vykoupený jako býval.služebáka z firmy kde pracuje,to měla přes 160.000km,jezdily s ní do těch 224.000km a jen na tom dělal běžnou údržbu a to auto fakt vypadalo moc pěkně a zachovale..

Pak brácha pořídil pro tu jeho hvězdu FI 1.4 16V a taky o ní mluví jen dobře.....

Asi si chytil nějakej blbej kousek..

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně vyloženě červenou taky moc nemusim,obvzláště k SII a jinym větším autům mi nějak nejde dohromady,ale sport.autům vyloženě sluší a OII RS v červený je taky pěkná......

SII je pěknej v černý....ale kdo to má čistita koukat na ty škrábanečky..obvzláště na sluníčku.

Mě třeba osobně se třeba moc líbí na SII ta Rosso Brunello.....moc hezký v týhle barvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně vyloženě červenou taky moc nemusim,obvzláště k SII a jinym větším autům mi nějak nejde dohromady,ale sport.autům vyloženě sluší a OII RS v červený je taky pěkná......

SII je pěknej v černý....ale kdo to má čistita koukat na ty škrábanečky..obvzláště na sluníčku.

Mě třeba osobně se třeba moc líbí na SII ta Rosso Brunello.....moc hezký v týhle barvě.

Přesně, ty škrábanečky to je v háji. Většina jich jde leštěnkou schovat, ale je to jen na chvíli. Na tohle bude nejlepší štříbrná metla a nebo má snad někdo nějaký jiný zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, ty škrábanečky to je v háji. Většina jich jde leštěnkou schovat, ale je to jen na chvíli. Na tohle bude nejlepší štříbrná metla a nebo má snad někdo nějaký jiný zkušenosti?

Tak určitě bude stříbrná metla praktičtější....ale ta se mi zas upřímně řečeno vůbec nelíbí,sice ta nová Briliant je lepší než ta stará Diamant,ale i tak mi to nioc neříká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strieborny SII vyzera dost hnusne :feve: tak ako dopadla karlos3 cesta do rakuska? v holandsku si uz bol? mohol by si nam tu pridat ako si spominal nejake foto? :palec2:

Táta se vrací až v noci z úterka na středu...ale už mi asi 10x volal a jen pěje chválu na SII.On má Mazdu 6 a chtěl jí před pár týdny vyměnit za tu úplně novou Šestku,ale když zjistil kolik mu nabízej za tu jeho tříletou tak to okomentoval tím že sí jí radši nechá než se mu rozpadne(Japonci no ;) ),ale ted po pár dnech z SII jí asi prodá tak i tak a pořídí SII...je z něj úplně nadšenej....dokonce jemu se líbí i ten zadek ;) ..což tedá já osobně moc nechápu.

Já už mám na tom druhym SII najeto skoro 3.500km a zatim taktéž kochám......jediný mě trochu zarazilo že od 150km/h je trochu větší hluk od zrcátek..hlavně teda ze začátku,pak už jsem si nějak zvykl a nevnímal to...ale zkusim se ještě projet z druhym SII a porovnat to....případně se proptám ve Škodovce.Vím že tehdy u Passatů u nějakého model.roku byli špatné kryty zrcátek a taky to způsobovalo hluky,které po výměně krytu za upravený typ byli ta tam....Uvidíme,neni to žádná tragédie tak to nehrotim.

V NL mě hlavně překvapilo kolik už tam SII jezdí.....a vůbec škodovek nemluvě ....je vidět že články o velké oblibě Škodvek v NL a vůbec zapad.evropě nekecali......

Foto by už dávno bylo,ale to by si moje ratolesti nesměli věčně přivlastňovat moje aparáty a odvážet si je k EX......... ;)

Hned jak budou zpět tak určitě pořídim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil jsem se se známym co prodává v autosalonu nové vozy a ptal jsem se ho na SII konkrétně na 1,4TSi 92kW...prej spoustu zákazniku to nepozná...že ten motor je povedený a dokud jim neřekl že se vezli s 1,4 tak z toho byli náramně a milé překvapení.

Souhlas.....s tímto motorem mě svezli jen jako spolujezdce takže jsem ho neřídil,ale mávalo to s tim dost solidně.....všichni co jsme v tom seděli jsme docela čuměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem z toho nechápal až jsem mu nevěřil ale prý to je fakt pravda.Na tak těžké auto dost solidní výkon.Každopádně bych si vybral v současné chvíli 1,8 TSi 118kW.Když srovnám náklady na naftu plus servis tak asi bych ted vybral tuto motorizaci.

Editováno: , autor: Romariooo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem z toho nechápal až jsem mu nevěřil ale prý to je fakt pravda.Na tak těžké auto dost solidní výkon.Každopádně bych si vybral v současné chvíli 1,8 TSi 118kW.Když srovnám náklady na naftu plus servis tak asi bych ted vybral tuto motorizaci.

Jj,taky jsem tak uvažoval a 1.8TSI vzal....a nelituju je to :palec2: motor.

Hlavně v porovnání kolik chtěj za 2.0TDI-CR oproti 1.8TSI.....když vidíš ten 105.000kč rozdíl ve stejný výbavě ;) ,tak snad ani neni o čem přemýšlet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,taky jsem tak uvažoval a 1.8TSI vzal....a nelituju je to :palec2: motor.

Hlavně v porovnání kolik chtěj za 2.0TDI-CR oproti 1.8TSI.....když vidíš ten 105.000kč rozdíl ve stejný výbavě ;) ,tak snad ani neni o čem přemýšlet..

no a když to srovnáš s tou naftou, jakej je rozdíl v dynamice, pružnosti, zrychlení a pokud máš už 3 500 km, tak už něco málo víš i o spotřebě, tak jak to všechno vidíš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když porovnám 1.8TSI z posled.diesely co jsem měl do této doby ve firmě(1.9TDI 85kw,96,77kw chipnutých na 92kw)......tak 1.8TSI je jasně nejlepší,co se výkonu týče.....ten opravdu zabere hned odspoda a tahá bez pauzy k 5000ot. ....jak tu někdo řekl větu.."je věčně v tahu"..tak to naprosto trefil.....

Když jsem vzal srovnání při zkušebce před objednáním 1.8TSI vs.2.0TDI-CR..tak to řeknu takhle......2.0TDI-CR je v momentu zátahu ostřejší(má pořád o 100Nm více),ale zas ten zátah se dostavuje déle než u 1.8TSi..ten jde hned odspoda za to TDI-CR nastupuje až kolem 1700-1800ot. a taky dříve vadne.....to TSI jde bez pauzy až k 5000ot. .......Nevim,ale mě přišlo při normální jízdě TSI živější i pružnější.Na dálnici v maximálce ho asi 2.0TDI-CR dostane,ale to jsem nezkoušel....každopádně jak jsem psal....105.000kč příplatek za TDI-CR mi přijde jako nesmysl.

Co se spotřeby týče,tak když jsem jezdil po NL kde všichni jezděj jak připosra...... jsem dokonce dosahoval takových hodnot jako je 6,2L....ale tam fakt jezděj jak postižený.....na dálnici pravý pruh 80km/h,střední 100km/h a levý do 130km/h...tam se to fakt moc nedá hnát,navíc všude kamery apod. .....ale při cestě zpět už jsem měl najeto přes 2.000km tak jsem se nestyděl.......jak jsem přejel na D stranu tak jsem ho pod 180km/h nepustil a spotřeba mi za celou trasu nepřelezla nad 7,9L a to bylo i v moment kdy jsem zkusil maximálku a rval jsem ho par km naplno....jinak když se s nim bude jezdit v normál režimu,žádne testování,dálnice do 180km/h tak s nim nebude nikdo jezdit nad 7,5L.Já jsem s nim pak už na naší ČR straně jel tak do 160Km/h a spotřeba padla na 6,8L......Včera jsem s nim ještě měl nějaké popojíždky po Praze+okolí a zvedlo se to na 7,3L,ale to bylo hodně zastávek,startování,rozjíždění se apod......na to že má pořád pár km si myslim že to je velmi slušná hodnota.

Táta co mi několikrát už volal,tak ten s tim nepřelezl 7L,ale taťka je takovej krajinkář...toho na dálnici nad 150km/h moc neni vidět a mimo dálnici nemluvě.....tak u něj se ta spotřeba musí brát z rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...