Přejít na obsah

Zablokované rádio


alchymista

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Nevíte jak oživit rádio EGF 677 FUN 1,6 ve Felicii (r.v.1998), které po vyjmutí baterie nechce hrát a na

displeji píše CODE? Ono přece jenom někde kde to odblokovávaj dávat 500,-, když to rádio takovou

cenu ani nemá je dost divné :feve:

podívej se zezadu radia,třeba tam bude napsanej,je to sice malá pravděpodobnost,ale já to tak měl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

posli znacku a seriove cislo

Mám problém s rádiom - po vybití batérie sa zablokovalo. Zadal som kód a bolo to v poriadku, potom sa mi stalo, že aj pri dobrom stave batérie došlo k zablokovaniu a stále som ho odblokoval kódom. ASž raz došlo k tomu, že kód rádio už neodblokoval. Bol som s tým v autorizovanom srevise, kde si u výrobcu overili kód. Bol v poriadku ale rádio neoživili, Pokrčili plecami a doporučlili kúpiť nové. Čo s tým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipuju na závadu v procesoru rádia, nebo aspoň v poškození dat uložených do interní EPROM (tam je ten kód uložený) - opravdu bych si radši koupil něco novějšího, taková oprava je sice proveditelná, ale vzhledem k mechanickému stavu rádia (myslím stav mechaniky na kazety nebo CD) finančně nerentabilní - takže bude opravdu lepší koupě nového, hlavně budeš mít záruku 2 roky a ne jen 6 měsíců jako na opravu. Slušné rádio se dá koupit už od nějakých 3000,-CZK, když chceš něco lepšího, dá se i od 5000,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...