Přejít na obsah

DIsky Arktos 16´


Aďuška

Doporučené příspěvky

no veď som písala,že v cenníku na nete ich nemajú a ked sme sa na nich pýtali osobne,tak nám povedali že sa dajú kúpiť len s novým scoutom.

Editováno: , autor: Standis
pozor na citování příspěvků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už je mám díky Mikymu, za zajímavou cenu, můžu doporučit dobrá a spolehlivá koupě jak řekl tak bylo , už se těším na jaro až je tam šoupnu myslím že jsou to jedny z nejzajímavějších alu na roomster... :skoda:

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

post-16889-1204956679_thumb.jpg

..........

to jsou takovy maly puklice se znakem do stredu disku a mam je od znameho. Ma servis. Odtud mam i disky. Ty jsou na WV, ale pasujou i na Roomstra

post-16889-1205050748_thumb.jpg

Editováno: , autor: admin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Já bych chtěl jen jeden disk nejlépe bez gumy. Popořípadě mám 3 disky dobrý a u jednoho je nutná rozsáhlá oprava. Průběžně kontroluji bazar a aukro ale nikde se nechtějí objevit.... neřikejte mi že ten jeden budu muset nechávat opravit... Chtěl jsem ho dát do rezervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Aj ja som na svoju fabcu kupil Arctos disky 16" a vsimol som si ze maju ET 38. Pouzil som originalne skrutky+original bezpecnostne skrutky. Chcem sa opytat ci nahodou nebude problem s dlzkou skrutiek? Budu utiahnute na dostatocny pocet zavitov? Vdaka za info.

Editováno: , autor: markoke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...