Přejít na obsah

Diesel Verva


pentadius

Doporučené příspěvky

Tak jsem zkusil taky Vervu, zatím 2 nádrže a jediný rozdíl je ten, že jsem přišel o 320 smart bodů a mám nepatrně vyšší spotřebu. Zvuk stejný, výkon stejný....takže se vracím zpět k VPD

Jo možná jediný viditelný rozdíl je v tom, že to s Vervou výrazně míň čmoudí z výfuku :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zkušenost s vervou nic moc....něco na tom VPD bude i když je dražší!!ještě zkusím TopQ a SDE ale chtělo by to vzít i naftu z JZD jestli je opravdu tak ,,nekvalitní,,....znam lidi co jezdi jenom na ni a pohoda!!

Máš pravdu, že na tom VPD něco bude je DRAŽŠÍ í a k ničemu. Shell má prostě zmáknutý marketing, protože přizná, že nafta v Německu je kvalitnější byť je to taky VPD a co na to český člověk, nic tankuje vesele dál a nechá ze sebe dělat vola. Já lháře a zloděje nepodporuju, ale to je každého svobodné rozhodnutÍ.

Toť můj názor. Neberte ho osobně. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benzina si zaplatila test u MF lži dnes a všichni na to skočí jako stádo tupců a houfně přejdou k Benzině. lol

BTW: já vím minimálně 2 roky, že VPD u nás je jiná jako v Německu nebo na Slovensku a kdo jste to nevěděli, tak jste najednou objevili ameriku.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v podstatě ani nejde o to, že v Německu je jinej VPD, to je mi fuk, ale co je šokující, že u nás se prodávají dva druhy nafty - každá za jinou cenu, ale přitom obě dvě stejný, není mezi nimi prakticky žádný rozdíl a navíc se tím Shell ještě veřejně chlubí v tiskovce a hraje si na ukřivděnýho. Kdyby aspoň zapírali a tvrdili, že VPD je skutečně lepší a napsali konkrétní hodnoty, ve kterých se liší od ostatních, tak neřeknu ani půl slova, ale takhle??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zcela zásadní chyba v tom TP Shell. Ona VPD nemusí mít lepší cetanové číslo, může obsahovat nějaké složky, které specifickým způsobem ovlivňují životnost motoru a vstřiků, jen to neumí prodat. Cetranové číslo není všechno.. Histerická reakce Shell a nesmyslné argumentování jsou ovšem neomluvitelné.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, reakce Shellu je histericka - nikdo (ani MF Dnes) nenapsal, ze nafta od Shellu (at uz DE nebo VPD) je spatna - jedine, co zaznelo, ze nema stejne vlastnosti, ktere ma stejny oznaceny produkt prodavany v D; a vysledek? Shell to jeste ve sve tiskove zprave potvrdi, fakt blbci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil taky Vervu, zatím 2 nádrže a jediný rozdíl je ten, že jsem přišel o 320 smart bodů a mám nepatrně vyšší spotřebu. Zvuk stejný, výkon stejný....takže se vracím zpět k VPD

Jo možná jediný viditelný rozdíl je v tom, že to s Vervou výrazně míň čmoudí z výfuku :p

To je dobře Mello, ani jsem nečekal, že ty bys přišel na něco pozitivního :kol-48:

Vždycky máš reakci přesně opačnou než všichni ostatní a to se mi na Tobě líbí lol

Hodně štěstí s VPD :palec2:

P.S. taky umím jet s VPD na vyšší spotřebu :kol-138::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak píše SKAJA, neodešel jsem od nich, že by měli špatnou naftu, ale proto že z nás dělali Lamy a tahali nás za nos (o ceně VPD ani nemluvě)

Ikdyž souhlasím, že chceš-li sbírat SMART body, mít plnej katalog SMART věcí a všude reklamu na svoji "nejlepší supernaftu" taky něco stoji.

Takže my co jsme si ji kupovali, jsme pouze platili její reklamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo vás zase tahal za nos? Nikde není psané, že stejně označený produkt musí být ve všech zemích stejný. VPD je proti klasické naftě Shell rozhodně kvalitnější a Shell nikde nepropaguej, že VPd má vyšší cetanové číslo, než normální nafta. Já jsem si to například sám zjistil ještě v začátcích prodeje VPD a i tak jsem to s klidným svědomím tankoval. A btw. jsem tankoval VPD i na Slovensku, kde má být údajně stejná jako v DE a proti české jsem nepoznal rozdíl..

Kde bereš jistotu, že u všech čerpaček benziny bude mít Verva tak vysoké cetanové číslo? Kde bereš jistotu, že vzhledem k jenomu odebranému vzorku se nejedná o PR Benziny?

Jediné co by v této situaci měl Shell správně udělat, zaplatit rozsáhlejší testování u více čerpaček a potom by se vidělo..

BTW: chápu, že smart body jsou v podstatě blbost, ale stále lepší, než mít možnost si za 8 nálepek koupit za kilo plyšáka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadne testovani Shellu nepomuze, tohle neni o testovani, nikdo nezpochybnil kvalitu paliva, tohle by melo byt o pristupu Shellu a tam ja vidim hlavni problem Shell CR a jejich lidi - blby je, ze jsme jim sedli na lep, ale to uz je nase chyba, predpokladal jsem, ze VPD bude vsude stejna, ale neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, nafta, která je distribuovaná až na pár vyjímek,je od dvou domácich výrobců a samotná ropa pochází až na pár vyjímek z Ruska. Víme snad všichni, že již zmiňovaná nafta se vyrábí, podle mne, dnes již zastaralé normy. Já vlastním PD motor a bez přidání aditiva bych nejel. Jak dosáhnout lepší kvality paliva? Změnit nornu. Ale, kdo by se do toho pouštěl. Výrobcům to vyhovuje a basta fidli. Jak je možné, že třeba Fordům, Citroenům a Bůh ví komu ještě u nás odcházejí čerpadla. Prokázat, že to způsobila nafta? Myslím si,že ani pan Sokol by do toho nešel. Ano u známých čerpacích stanic je riziko, že natankujete aušus méně pravděpodobné, nežli u čerpací stanice na haldě. Tak, že Vám pánové držím palce, aby Vám Ti miláčkové jezdili pokud možno bez poruch. Radek. Ostrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, aditiva už osobně nehrotím...zatím jsem neslyšel, že by někomu odešel motor kvůi špatné naftě, to je IMHO blbost. Na TDIčkách se beztak serou turba nebo váhy a ani jedno s palivem souvislost nemá. ...a že se serou Fordy, Citroeny nebo Renaulty?? - no to je přece jasný, když to neumí pořádně udělat lol

Jako né, sám beru pokud možno u značkových pump, takže Shell nebo Benzina, ale víc to fakt neřeším...a auto jezdí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hlavně že tě teď hřeje dobrý pocit, jak tankuješ nejlepší naftu v republice a to díky jednomu jedinému náhodnému vzorku..... :p

Miláčku, tankoval jsem ji i před tím než vyšel ten vzorek v MF Dnes a měl jsem z ní dobrý pocit.

To, že je nejlepší v republice, si rozhodně nemyslím a nikde jsem to nepsal.

Tak mi nestrkej do pusy něco co jsem nikdy neřekl. Shrnu to následovně:

MĚ VYHOVUJE VÍCE NEŽ V-POWER DIESEL !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...