Přejít na obsah

KDO HRAJE HRY NA POCITACI?


tweetak

Doporučené příspěvky

par videi a obrazku ze hry kterou jsem hral skoro 3 roky na servru VGOS, Lineage 2 vedl jsem tam takovej zaskodnickej klan Defky :) docela supr zabava

http://www.youtube.com/watch?v=wbx24jiti0Q...feature=related

nekdy pekny mazec uridit ,treba pri zabiti unikatniho bosse napr.. 100 lidi :D nervy v kyblu po takove akci, to nemluvim o aliancnich akcich kdy ridite napr. 500 lidi pres ventrilo,dobyvani hradu,Antharas atd...

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Sháním CZ do CoD4 pls.... jsem stahnul asi tri a furt mi to nefaka...ted jsem stahnul tuto : http://cod4.ghry.cz/index.php?s=cestina nainstaloval a jede to CZ, jenze jak rozjet ten 1mB patch aby mi to v 1. misi nepadalo ???

Cestina smrdi - je zabugovana ;)

Jinak to MichalF: spamem lagujou servery, ale bohuzel posta to neni :D

Ostatni: uz mame nove servery pro TF2, DODS, CSS, COD4,BF2,BF2142,TMNF,GTA SA MP,OPENTTD pripravujem wowka... - vsechny servery s anticheatem, css dodelavam...takze uz se nemusite bat.

Servery podlehaji evoluci ;)

Kdyztak na nasem foru, kdyz se regnete si muzete projet sekci Hráči hráčům... kde si najdete linky pro stazeni vsech her pro vsechny nase servery :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, tak jsem dohral singleplayer CoD4 a chtel bych zkusit multiplayer ... jenže když si vyberu kam bych se chtel pripojit tak me to vzdycky napise : " ERROR - KEY CODE IN USE. PLEASE TRY RECONNECTING LATER" .... vim co to znaemna v prekladu, ale asi to bude tím, že musím mít originálku, že ?? díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, tak jsem dohral singleplayer CoD4 a chtel bych zkusit multiplayer ... jenže když si vyberu kam bych se chtel pripojit tak me to vzdycky napise : " ERROR - KEY CODE IN USE. PLEASE TRY RECONNECTING LATER" .... vim co to znaemna v prekladu, ale asi to bude tím, že musím mít originálku, že ?? díkec

No asi máš kopii hry lol proto musíš mít klíč kterej není už používanej abys mohl hrát.Vygeneruj novej CD-KEY a můžeš jít killit o 106 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně že mám kopii :-) ten CD-KEY když vygeneruju z toho prográmku tak mám uložit kam? nebo to celý přeinstalovat ? :-((( a nebo mám uložit nějaký heslo v multiplayeru když vybíram kam se pripojim ??? ja jsem v tomto lama, jsem to nikdy nezkousel tak nekdy zacit musim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
No ja dneska zaparil ;) Neni to spatna gameska, ale chtelo by to hrat s lidma co znam ;) Kazdopadne u tweetyho to nebylo, tam sem se proste vubec nelogl, ale ta konkurence co tu tweety kritizoval tak tam sem si zahral ;)

tak jsi zmrd ;)

proste lama co neumi najit volny klic. klic se vklada do options -> multiplayer a tam je KEY nebo CODE... nemusi se hra reinstalovat. problem se serverama nemam, jen jsou nove a misto toho aby lidi sli hrat na lepsi,tak chodi jako tato osoba jinam... na facku.

imho: moje servery nekontroluji cdklice,takze vsichni mohou hrat u me s kopii a co mame web k tomu forum, tak tam jsou navody a na pripojeni do jednotlivych her. jedna se o sekci hraci hracum - nutne prihlaseni, jinak se neotevre... a pokud mate nekdo problem ,tak napiste tam a admini vam co nejrychleji odpovi... sleep a ostatni chodi hrat k nam a jsou nad miru spokojeni... neni to jak konkurence co laguje :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hochu, uklidni se a nadavej si nekomu jinemu a nekde jinde, nejsem na to zvedavej a jestli se cejtis a stojis si za tim tak mi to muzes rict do oci !

Jinak kde budu hrat je jen a jen na mne a prvne sem zkousel tvoje servery. Tam to neslo tak sem sel jinam a tam sem se pripojil okamzite bez jakehokoliv problemu a bez jakychkoliv laagu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hochu, uklidni se a nadavej si nekomu jinemu a nekde jinde, nejsem na to zvedavej a jestli se cejtis a stojis si za tim tak mi to muzes rict do oci !

Jinak kde budu hrat je jen a jen na mne a prvne sem zkousel tvoje servery. Tam to neslo tak sem sel jinam a tam sem se pripojil okamzite bez jakehokoliv problemu a bez jakychkoliv laagu !

Njn...tak si precti navody u me na foru pokud mas zajem. A nebojim se ti to rict do oci ;) , reknu to kazdemu kdo tam chodi...historii znas, jak jsi mi radil s spamem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis jak ... ubozaci nebo ne ... ja na hry mam posledni dobou fakt malo casu a tak kdyz sem ho vcera mel tak sem to zkusil ... tvoje servery ... at s dns nazvem nebo IP adresou nic ... vubec se to nepripojovalo, nic to nedelalo nehlasilo ze mam spatny klic, proste nic. At SD nebo DM server. Tak sem zkusil ty ubozaky jak ty rikas, poprve ze mam spatnej klic, tak sem ho zmenil a na podruhe vse bez problemu a tak sem si tam celej vecer zahral. Nic vic nic min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis jak ... ubozaci nebo ne ... ja na hry mam posledni dobou fakt malo casu a tak kdyz sem ho vcera mel tak sem to zkusil ... tvoje servery ... at s dns nazvem nebo IP adresou nic ... vubec se to nepripojovalo, nic to nedelalo nehlasilo ze mam spatny klic, proste nic. At SD nebo DM server. Tak sem zkusil ty ubozaky jak ty rikas, poprve ze mam spatnej klic, tak sem ho zmenil a na podruhe vse bez problemu a tak sem si tam celej vecer zahral. Nic vic nic min.

Tak zkus pouze pingnout pres konzoli na hlavni web... nebo mi napis ip adresu a ja se podivam jestli neni zabanovana...aspon podle popisu to tak nasvecuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IPnu mas v SZ.

Neni zabanovana, ale casto se stava,ze ip je sdilena, tak potom nekoho zlobiveho odnese i nekolik lidi... ted uz banuju ip velmi ojedinele, myslim, ze je jen jeden ban...

Napis mi jestli pingnes...zkusim ja na tebe:

Host Loss% Snt Last Avg Best Wrst StDev

1. core-router-nix4.tweetyservers.com 0.0% 31 0.4 0.9 0.3 17.4 3.1

2. nix4-sitel.grepnet.cz 0.0% 31 0.5 0.6 0.3 2.1 0.4

3. in-lb.infra.grepnet.cz 0.0% 31 4.3 4.4 4.0 6.7 0.5

4. sce-kostel.infra.grepnet.cz 3.2% 31 5.7 4.8 4.2 7.1 0.6

5. jizerska.infra.grepnet.cz 0.0% 30 4.6 6.1 4.6 10.3 1.6

6. jizerska.infra.grepnet.cz 3.3% 30 9.9 5.8 4.9 9.9 1.2

7. ???

8. xxx.xxx.xxx.xxx 0.0% 30 7.2 9.8 6.0 18.5 3.4

Je videt trosku ztrat,ale mnou to neni - je to tvym poskytovatelem... tudiz ztraty musis mit i jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...