Přejít na obsah

Tonovani autoskel


Petřík junior

Doporučené příspěvky

--- nojo 4000,- ale bez DPH, a to já neumím ...... :aggressive:

Premyslim o tom ze si necham tonovat skla a zamlouva se mne firma TuningSamolepka protoze sem z Pardubic a cena se mne zda take prijatelna :palec2: ...cca 4000,-

dejte prosim vedet kdo ma skla uz tonovany kde to mu to dali a za kolik ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Ahoj,

nevite někdo o nějakých namodralych foliich? zdá se mi nebo nevim že (promiň že tě tady uvádím ) Kačer je tak má ale říkal že to nedělal on.... neporadí někdo?

Bruxsafol dělá fólie o různých odstínech.Zadej do vyhledávače buď autofolie nebo bruxsafol a vyber si některou z firem v tvém okolí.Měli by to mít ve svém vzorníku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bruxsafol dělá fólie o různých odstínech.Zadej do vyhledávače buď autofolie nebo bruxsafol a vyber si některou z firem v tvém okolí.Měli by to mít ve svém vzorníku

jj diky, a diky za foto do mejlu.... az ted jsem se na to podíval a pekny, akorat to zadni okno asi bude chtit cely -> to se bude muset sundat ten dekl ze? je to slozity? ja jen ze u 3 brzdoveho svetla mam nejaky drobky od neceho tak bych to vycistil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diky, a diky za foto do mejlu.... az ted jsem se na to podíval a pekny, akorat to zadni okno asi bude chtit cely -> to se bude muset sundat ten dekl ze? je to slozity? ja jen ze u 3 brzdoveho svetla mam nejaky drobky od neceho tak bych to vycistil....

Když mi dělali folie, tak zadní plato nevyndavali - takže pokud to chceš vyčistit, udělej to předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diky, a diky za foto do mejlu.... az ted jsem se na to podíval a pekny, akorat to zadni okno asi bude chtit cely -> to se bude muset sundat ten dekl ze? je to slozity? ja jen ze u 3 brzdoveho svetla mam nejaky drobky od neceho tak bych to vycistil....

No profík ti to udělá i bez demontáže.Ta lama co to dělala mi tak chtěla sundat zadní plato a to abys mohl sundat tak musí jít ven sedačky.A jelikož jsem nevěděl jak tak jsem to s kolegou dělali asi 2 hoďky.Mám totiž rok 2002 a tam je to na pevno.Nicméně se to povedlo akurát tomu člověku ty folie ne.A až mi to bude předělávat a on bude(možná to ještě netuší),tak už nebudu chtít obřezat brzdové světlo a radši ať to zakryje celé.Nelíbí se mi to .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viky takle dopadnout ja tak je tam vsady kol100

Tak tak ale nejsem žádný gauner a dám mu šanci.Ostatně sám říkal že buď mi to přelepí(což už bych od něho asi nechtěl)anebo mi vrátí prachy a řekne že supa nezvládne.Tiuto variantu beru.Počítám že v květnu ho budu otravovat ať to mám na sraz ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
www.trieste.cz tam sem to nechal udelat ja nejtmavsi cerne i na predni a mel to za 40minut hotovy a luxusni pracicka az bude pocasi tak prezuju a hodim sem fotky

to mifii:jsi spokojen s tou firmou trieste co ti dělala folie?Oni tam mají v nabídce i nějaký film co nahrazuje folie.Uvažuju o té firmě.Z toho týpka co mi to dokur... jsem už ty prachy dostal,takže nezbývá než to opět dát nějakým profíkům.

Kolik tě to stálo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...