Přejít na obsah

Tonovani autoskel


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak Lumar rozdělává dveře - pry z techto duvodu:

nenamoci se vypln dveri, ktera pak vetsinou vrze, nehrozi zkrat elektroniky, neporezou

se venkovni gumova tesneni...

U Trieste toto hrozí ???

Myslím si že ne.Já byl maximálně spokojen.montáž jim zabere tak hoďku,hoďku a půl.A té vody s lepidlem zas nečekej moc takže je to jen takový poprašek,který ihned utírají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dilema - jestli hodit na auto folie s povolenou propustností a mít na to štítky na oknech a homologaci, nebo hodit prostě i na předek tmavý folie.

V technický problém nevidím, spíše u kontrol od ORGÁNŮ... Hodte sem někdo fotku jak vypadá Sup s foliema, který jsou normoš povolený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dilema - jestli hodit na auto folie s povolenou propustností a mít na to štítky na oknech a homologaci, nebo hodit prostě i na předek tmavý folie.

V technický problém nevidím, spíše u kontrol od ORGÁNŮ... Hodte sem někdo fotku jak vypadá Sup s foliema, který jsou normoš povolený...

Na zadních oknech a zadním velkém můžeš mít jakou chceš folii,ale na předních pokud bys dal tu která je povolená,tak jako bys tam nic neměl.Nevím jestli to napíšu přesně,ale zhruba asi toto:Povolená je 75% propustnost a superb by měl mít z prvovýroby okna zatmavená asi na 78-80%propustnosti,takže sám vidíš,že rozdíl není velký.

Pokud bys uvažoval o tom,že dáš dopředu fólie světlejší a dozadu tmavší,tak z vlastní zkušenosti můžu říct,že asi po měsíci jsem to měnil a dával všude stejné.

Jak říkám,vše je orientační a asi jsem ta čísla neuvedl přesně,ale pro tvou představu by ti to mělo stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hod foto

Snad to zítra stihnu vyfotit po práci, večer bych to tady hodil.

Jestli pořád váháš, tak světlejší fólie pro přední okna rozdýchávám pouze u kombíků, takže na Supa jedině vše stejné.

Zákon opravdu povoluje minimálně 70% propustnost, což je vlastně origo tónované sklo, takže cokoli tam nalepíš už bude přes limit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propustnost je 25%, takže do minimálních 70% je hodně daleko :p .

Nevím jaká je oficiální cena, já už tam vezl více aut a je to kamarád.

Já mu to vezl v 11 h a do práce mi to přivezl v 15 h. Ale možná si ještě zdřímnul, nevím.

Pokud by jsi měl opravdu zájem, poptám se na cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně si to nechte udělat u firmy co okna nevydělává. Firma co tvrdí že "nenamoci se vypln dveri, ktera pak vetsinou vrze, nehrozi zkrat elektroniky, neporezou

se venkovni gumova tesneni..." to jsou všechno kecy, akorát to neumí... Rozděláním dveří vám možná i dodrbou tapec a ulámou úchytky, pak budou dveře vydávat pazvuky a nikdy už to nemusí být ok jak to bylo... Samozřejmě ne vždy, ale proč si do toho nechat vrtat, když to většina firem umí kvalitně i bez rozdělání...

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Chci si také hodit skla do tmavšího, je to hodně dobrý, už jenom z důvodu soukromí a auto vypadá fakt superb :D mám tmavě šedou metalízu, ale to je celkem jedno... Mám už origoš natónované skla ze škodovky, dočetl jsem se, že propustnost je u nich cca 75 - 80 %, každopádně pokud půjdo do fólií, tak buď budou všechny okna se stejnou propustností anebo do toho nepůjdu vůbec, protože na půl by to auto vypadalo fakt hrozně a navíc v 90 % případů si vozím p*del v supíkovi jenom já... Každý mě straší, že auto neprojde homologací a hlavně u STK a že cajti budou dělat problémy. Samozřejmě, že firmy, který skla dělaj, tak homologaci dají - je to pro ně kšeft, u STK se to snad nějak přes známého vždycky udělá / uplatí.. slyšel jsem, že chtějí tohle opravdu hodně hlídat (nevím o co jim jde ://), ale zase na druhou stranu by STKčka musela být vybavena nějakým optickým měřičem propustnosti, aby mohl do protokolu o prohlídce napsat určitou hodnout (ikdyž okem člověk vidí, že to jasně nesplňuje normu, ale znáte naše zákony :)) ) a zajímalo by mě, na kolik by takový přístroj STKčka přišel - určo s tím nebudou souhlasit - no a kdyžtak se to obejde s jiným autem - znáte to emisní hodnoty z úplně jiného vozidla např... Pak jsem ještě slyšel, že když vás zastaví cajitíci, tak nemají právo soudit technický stav vozidla, protože na to nejsou odborně vyškoleni a tyto věci zajišťuje právě STK - ale víte jak to je, oni si na druhou stranu vždycky "něco" najdou a pokutu Vám dají, ale podle mého Vám ji nemůžou dát za tmavý skla, když je na nich vylepena homologace... asi tak se mají zákony u nás, no ale jak to je v zahraničí???? to už nevím, sice moc do zahraničí autem nejezdím, ale občas musím zabrousit na letiště v Polsku, Rakousku a výjimečně Německu (pač z Ostravy lítá h**** :D )... Zajímal by mě váš názor, jak se na to koukáte vy, jestli mám normálně do toho jít a neřešit nějaké takové předpisy??? A ještě bych chtěl vědět, jestli se klasicky propusnost v reálu odečítá, když už mám orig natonované skla, tz. ORIG prop. 75 % - fólie 50 % = ve finále 25 % propusnost? teoreticky by to tak mělo být :D:D, abych to zase s tonováním nepřehnal a zevnitř neviděl vůbec nic :D dík za reakci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No všechno se už tady probíralo.

Dnes už značkové fólie mají homologaci, což je deklarováno štítkem podlepeným pod fólií, viz. fotky výše. Ten štítek na STK opravdu kontrolují, takže bez atestu ani ránu. Jenže co se týče okna řidiče a spolujezdce (předních bočních), tak jejich propustnost nesmí klesnout pod 75% . Jak jsi dobře zjistil, to má již v základu origo tónované sklo, takže cokoli tam nalepíš je přes limit. U zbylých zadních oken můžeš mít třeba úplně zastíněno, to nikoho nezajímá.

Do roku 2010 mají mít vybrané STK a policejní hlídky měřák na propustnost, který se shora nasadí na pootevřené okno a na digitálním displeji se zobrazí propustnost. STK uplatíš, hlídku asi těžko.

Kdo chce zatmavit, ať do toho jde, já jsem pro, vypadá to super....a to soukromí.

Kdo se bojí, ať to nechá tak, jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko,

Nebyl by nekdo od te dobroty a nevyfotil by foto z interieru kdyz je podvecer az vecer, zajimalo by me jestli se znackovyma foliema se da ve tme neco videt nebo jestli bych jezdil se stazenyma oknama.Vite co myslim. Diky

No to je těžké.Ono totiž pokud jedeš po osvětlené cestě,tak je to něco jiného než když jedeš v temné uličce.Pak taky záleží jak dopadá světlo na auto.Někdy se zdá jako bys tam nic neměl a jindy zase totální soukromí.Já mám folie dvojky(50%) a vidím v pohodě.Na minulém autě jsem měl propustnost jen 8% a to byl mazec.Už bych do toho nikdy nešel.Tma jak v pytli a když jsem jel po neosvětlené cestě tak jsem musel kolikrát stáhnout okno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...