Přejít na obsah

Tonovani autoskel


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Turepe: též mě zajímá nějaký kontakt na tu firmu. Vypadá to dosti OK. Alespon zvenku. Také mě zajímá průhlednost zevnitř..

No kluci zevnitř to je taky v pohode, vedne když paří slunko super, jen v noci někdy když se blbě parkuje tak si musím sundat okna at vidimlepe na zrcatka. SUPA jsem už tak koupil od kamoše, takže se musím zeptat kede mu to delali. Jak pojedu tak to fotnu zevnitř.

Editováno: , autor: turepe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže je to delane v Ostravě, firma RYFOL. Cele auto 5000,- ( bez vyndávání oken )

Ostravu mám blízko,ale jaký je na ně kontakt?Mají nějaké internetové stránky?Ty by byly nejlepší.Jinak ta cena 5000 to je asi takový standard.Je to už asi třetí firma u které to tak stojí.Takže díky za info a pokud máš někde jejich stránky tak pošli prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se vyplati uz dojet do Ostravy nebo jinam.... ;)

Kdyz jsou tonovane zadny skla orig jaka to je tmavost kdyz to tak chci dat ????

No myslím si že je to z výroby tonované na propustnost takových 75%.Jinak já se rozhodl pro tu firmu trieste,tak pak dám vědět co a jak.Snad to bude mnohem lepší než od toho mouly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak ja mam kontakt na kluka co ma jednu znej Fabuli v Cr a ten mi to i bude delat,pouziva folie 3M kdyby si chtel.....je z Ostravy :)

No klidně mi dej kontakt jestli máš.Zeptat se můžu.Jinak pro info ta firma trieste za tebou přijede kdekoli a pokud máš dost dobrou a velkou garáž tak to udělá i tam.Jezdí po celé republice a neúčtujou si cestu.

Já budu muset ještě zacálovat sundání starých folií(cena cca 1400kč).Leda žeby někdo věděl čím sundat to lepidlo,tak bych si to udělal sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoja všem! Tak dneska jsem přivezl auto z tonování skel... :) parada!!! 3M, průhlednost 20% (v nabídce mají 5%, 20% a 35% průhlednosti) a chlapek z ty firmy, co mi to dělal soukromě, ale v praci (po prac.dobe) si za to rekl 3800,- jeste me privezl odvezl, dohromady cca 50km :p Vše je homologované, orazítkované od firmy co to dělala, atest a ZÁRUKA!!! Firma je v Havlíčkově Brodě a kontakt na toho mechanika co to dělal mám samozřejmě taky, dělají krom tohoto ještě lakýrnicé práce (taky profi)

VYPADÁ TO FAJN A JSEM RÁD, ŽE JSEM TO TAKHLE OŠÉFOVAL!!!

ps.: popřípadě můžu doporučit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoja všem! Tak dneska jsem přivezl auto z tonování skel... :) parada!!! 3M, průhlednost 20% (v nabídce mají 5%, 20% a 35% průhlednosti) a chlapek z ty firmy, co mi to dělal soukromě, ale v praci (po prac.dobe) si za to rekl 3800,- jeste me privezl odvezl, dohromady cca 50km :p Vše je homologované, orazítkované od firmy co to dělala, atest a ZÁRUKA!!! Firma je v Havlíčkově Brodě a kontakt na toho mechanika co to dělal mám samozřejmě taky, dělají krom tohoto ještě lakýrnicé práce (taky profi)

VYPADÁ TO FAJN A JSEM RÁD, ŽE JSEM TO TAKHLE OŠÉFOVAL!!!

ps.: popřípadě můžu doporučit ;)

Vyndal ti pri lepeni folile na zadni sklo plato a sundaval ti tapecirung ze dveri, nebo to maji uz nejak zmaknute?

Diky M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...