Přejít na obsah

Tonovani autoskel


Petřík junior

Doporučené příspěvky

homologovana folie s propustnosti 5% ??? to asi dost tezko. :)

Povolene zatmaveni: 30% predni bocni skla, 60% zadni bocni a zadni sklo. Predni sklo se nesmi modifikovat.

Pri vyssim zatmaveni to neprojde STK a hlavne v Nemecku jsou na to hodne haklivy. (pekny pokuty vcetne odstaveni vozidla a odtah)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju....

A skla teda nesundaval?jak dlouho ti to dal ?

hele řikal, že v podstatě kdyby na to vlítnul, tak to má cca za 4hodky/auto.... :) Hele já mu ho tam dovezl a druhej den jsem si pro něj zase sjel, teda on si pro mě přijel abych nemusel tahnout víc aut! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes byla provedena montáž folií firmou trieste a max.spokojenost.Jelikož jsem tam už měl folie tak i se sundáním to trvalo cca.2 hodiny.Jedna věc ale ještě není hotová a to,že jsem chtěl vyměnit i folii na zadním okně,ale zatím z toho sešlo.Ten dotyčný říkal že tam je velké riziko že při sundávání může dojít k poškození výhřevu zadního okna.

Takže se na to vrhnu až po srazu.Zatím to tolik nevadí a nikdo nepozná,že vzadu na okně je jiná folie než všude jinde.Ale firmu trieste můžu vřele doporučit.Fotky hodím až auto umyju ať to nějak vypadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
A firma teda triste ???

To sou zmetci ...Kvalitou samo ne,ale na Morave delali auti cele za 3700,- ;):)

JJ, Triste - Komplet Supa za 3700 ? A kdy to bylo ? Tahle cenová nabídka mi ppřišla přimo z centraly ve Zline. Folie SUNTEK

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...