Přejít na obsah

Tonovani autoskel


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ondro tak to přitlač, teplotní rozdíly jsou přes 10stupnů ;) viz minulý Autosalon (nebo co to v té televizi běží v nedělu k obědu..)

To stejné dělaly i na Autosalonu v Brně a tam za ten den byl rozdíl 20°C ;) takže asi tak..

Záleží na intenzitě slunička a jak dlouho stojíš. Ale rozdíl se šíbrem je opravdu markantní. Když vlezu do Megana, tak mám i krůpějky potu, kdežto v supíkovi je příjemně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdar kluci.Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte možnost sehnat mi atest na folie na má přední okna.Nalepil bych je zevnitř.Borci z trieste mi je na přední okna nedali,páč to je 50% zatmavení.A rád bych tedy měl aspoň něco ikdyž vím že to dnes nic neznamená,ale bez nich to je jako pěst na oko.Díky za reakce a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kluci.Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte možnost sehnat mi atest na folie na má přední okna.Nalepil bych je zevnitř.Borci z trieste mi je na přední okna nedali,páč to je 50% zatmavení.A rád bych tedy měl aspoň něco ikdyž vím že to dnes nic neznamená,ale bez nich to je jako pěst na oko.Díky za reakce a tipy.

Ahoj Vito,

mam na celym aute 15% propustnost a taky mi nic nechtel na předek nalepit, ani do toho "dokladu" mi nic nenapsal, jen přední okna proškrtl, páč na předek není povoleno nic. Domluvil jsem se s nim alespoň na tom, že mi dal nalepovací štítky s 35% a číslem homologace. Já myslel že máš tmavší folie než 50%...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové,

budu kupovat SUPA a přemýšlím, jak zabezpečit auto proti fetkám, tím pádem čím polepit okna, aby je nerozbily... Bude mi stačit klasická tónovací fólie, nebo musím si nechat polepit nějakou speciální bezpečnostní fólií?

Díky info ... ludva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vito,

mam na celym aute 15% propustnost a taky mi nic nechtel na předek nalepit, ani do toho "dokladu" mi nic nenapsal, jen přední okna proškrtl, páč na předek není povoleno nic. Domluvil jsem se s nim alespoň na tom, že mi dal nalepovací štítky s 35% a číslem homologace. Já myslel že máš tmavší folie než 50%...

Ne ne Péťo jsou to 50tky.Víc jsem nechtěl a míň mi zas nedoporučil ten borec z té firmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové,

budu kupovat SUPA a přemýšlím, jak zabezpečit auto proti fetkám, tím pádem čím polepit okna, aby je nerozbily... Bude mi stačit klasická tónovací fólie, nebo musím si nechat polepit nějakou speciální bezpečnostní fólií?

Díky info ... ludva

Fólií je celá řada.Jednak jen na design,jednak fólie,které ti nepropustí tolik tepla a pak bezpečnostní.

Jestli chceš o tom vědět více tak si najeď na www.trieste.cz a tam to je pěkně popsáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, kdybych měl na neprůstřelný okna a taky kdybych je vůbec využil, tak si je pořídím, ale jestli folie zloděje odradí více, než obyč sklo ... určitě plánuju ultrazvuky, GPS a podobný vychytávky... spíš by mě zajímalo, jakou máte zkušenost, s foliema a vykradením ...

Je jasný, že si fetka najde na parkovišti jiný auto. který není tak zabezpečený a vezme si co potřebuje... Nebudu mít v autě bůhví co, jen DX, ale nechci o ni přijít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak co se týče tmavých fólií, proti rozbití nepomůžou ani trošku. Pokud by jsi chtěl bezpečnostní fólie, okna musí ven (lepí se na celou plochu skla, což je na voze neproveditelné) a protože jsou nepoměrně tlustší, než fólie jen tmavé, může dojít k poškrábání fólií při otevírání oken. Po dvou vykradeních jsem do nich chtěl jít, ale odradila mě ta pracnost a hlavně ta možnost poškození...o ceně ani nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak mi včera jistá firma nedaleko Kladna nalepila folie za slušnou cenu 4200,- Kč s DPH sou to folie bruxafol 70% v předu řidič+spolujezdec 5%zadní boční a 5% zadní sklo konečně nejsem jak ve výkladní skříni :-D až vyschnou a bude příznivější počasí hodim foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj lidi .. zajimalo by me jake mate nazory na firmu autosklo TS .. chci si u nich nechat natonovat skla ale jsem pevne rozhodnuty na zadni dvere a zadni okno na 5. dverich ale jak je to s tema foliema u ridice a spolujezdce? CHci to na fabku comfort r.v. 2001 myslim ze na bokach zadne zatmaveni neni takze by snad slo aspon minimalni nebo vubec ne? Chci je hlavne proti slunci a uvazuju o stredni variante takze asi tech 50% .. udelam dobre?

Zadni dvere a zadni okno me nabizeji za 2480kč a je to u me ve meste .. zkusenosti?,nazory?,rady? Dekuju

Jej ted jsem si vsiml ze to neni na fabie sakra :( omluva..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Já si nechal dát na jaře v Brně folie SunTek 5% na zadní okno a na okna zadních dveří.Cena byla na superba celkem příznivá cca 3200 kč.

Cesta na dovču do Chorvatska byla parádní. A když auto nechávám v létě někde stát, snažím se ho dát zadkem proti slunci. Dovnitř není vidět ani omylem, takže nějaká zapomenutá taška na zadních sedadlech není problém. :kol-142:

Jo dělala to tato firma: http://www.renovacar.cz/

Editováno: , autor: tuareg1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 roky později...

Ahoj lidi. Máte někdo fólie (70 či 50) na předních dveřích? Nejsou pak problémy s policajtama? Technickou neřeším :-)

Aaa teďka čtu, že vick má. Jaké tam máš zatmaveni a můžu popř porosit foto :-)

PS: jsi z ovy, kde si to nechal dělat a za kolik. Mám nabídku na autoburze za 3000 komplet (předek a nalepení za zadní fólie 20)

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...