Přejít na obsah

Ostřikovače světlometů


Jered

Doporučené příspěvky

No, na odstraněním hmyzu jen tryskami bych asi nespoléhal. Já mám větší potřebu používat ostřikovače především od podzimu do jara, kdy auto tak často nemyju, ale zato špíny je na silnicích mnohem víc. A mám skutečné zážitky, kdy jsem byl nucen několikrát zastavit a jít světla očistit, ale nebylo to se škodovkou  

Jo, nechám je tam přidat, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Je tu hodně témat ohledně ostřikovačů světel, ale nikde jsem nenašel jestli jdou použít jiné na Fabii 2. Ty s pístkem výjdou na moc peněz. Nemáte někdo návod nebo fotky na postup a co vše bych potřeboval ? Chtěl bych použít jiné ostřiky tak jestli to někdo má tak sem prosím dejte foto. Moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

na fabii jsem to jeste nevidel to co popisujes jsou uni sady, kdy je to vlastne stejny to co byvalo na 120- je nadobka s motorem a hadicky k jednotlivym ostrikovacum , videl jsem to na vw rikal jsem si co to ma za cerny bobek pod svetlem az zbliska jsem pak zjistil ze je to ostrik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Podle těch čísel ti jde asi o Fabii ještě před FL ??

Bazarový díly tady: https://www.sbazar.cz/AMR/detail/17878888-ostrikovace-svetel-fabia-ii-roomster ale je to nejspíš na facelift a i ta cena je teda dost.

 

Tady mají vše potřebné: https://www.skoda-dily.cz/online-obchod.html Když jsem si tam vyhledal snad všechny potřebné díly, vychází to přes 2 tis., furt nad tím taky váhám :D

(možná by se teda dala dodělat díra do malé nádobky co máš nejspíš teď a ušetřit tak něco z ceny). 

 

Návod a fotky, to je jinak víceméně tady v tématu, něco se ještě řešilo tady:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...