Přejít na obsah

Ostřikovače světlometů


Jered

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem byl dnes v servisu a ptal jsem se kolik teda za tu montáž???? Tak servisní technik mi začal vyprávět tu o novém nárazníku atd.,tak jsem ho rovnou stopl protože nový nárazník prej přijde na 3500 bez laku s lakováním 10000.Chvilku jsme se dohadovali pak sel na dílnu a najednou není problém díry vyříznout ostřikovače mám své ty jsem koupil tu za 2500 Kč nové.Cena za montáž autorizovaném servisu prý do 5000 Kč takže ta sranda vyjde na 7500 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak to je palka. Tak samo to bude stát asi i s materialem. Zatím jsem neměl čas zajít za tím borcem do toho servisu. Jestli na to náhodou nebyl ožralý :D Možná by stálo zato, to namontovat a zeptat se na to el. dopojení. Kolik by zato chtěli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska druhý servis, nechal jsem si dělat roční prohlídku a tam jsem se ptal na ty ostřikovače a řekl mi, že zhruba 5hodin po 500Kč/h. Že teda není problém.

A ještě jeden dotaz. Má tady někdo ty ostřikovače originál z výroby? Jak ony fungují. Stříkají pořád s oknama, nebo jenom někdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...