Přejít na obsah

Ostřikovače světlometů


Jered

Doporučené příspěvky

Tak to je super. Abychom si to ujasnili, to že stříkají pouze se světlama mi je jasné a potom když zmáčkneš páčku ostřikovačů tak stříkají přesně podle toho jak dlouho ji držíš, a nebo tam je nějaké relé, které třeba zaručuje to, že při každém zmáčknutí to stříká dejme tomu 3s.

Jedná se mi o to, že uvažuju pořád o koupi náhradních dílů tady z fóra na ty ostřikovače, ale pořád nevím, jak to el, zapojit. Pokud by to bylo tak jak píšeš tak to není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super. Abychom si to ujasnili, to že stříkají pouze se světlama mi je jasné a potom když zmáčkneš páčku ostřikovačů tak stříkají přesně podle toho jak dlouho ji držíš, a nebo tam je nějaké relé, které třeba zaručuje to, že při každém zmáčknutí to stříká dejme tomu 3s.

Jedná se mi o to, že uvažuju pořád o koupi náhradních dílů tady z fóra na ty ostřikovače, ale pořád nevím, jak to el, zapojit. Pokud by to bylo tak jak píšeš tak to není problém.

svetla sa ostrekuju po kazom piatom ostreku okien v pripade ze svietia aj svetla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svetla sa ostrekuju po kazom piatom ostreku okien v pripade ze svietia aj svetla.

A májí nějakou danou dobu ostřiku? Mám na mysli, že když po páté začneš stříkat na okna a třeba zrovna ten pátý střik bude třeba půl sekundový tak ty ostřikovače světel taky budou střikat půl sekundy a nebo tam je daný nějaký časový intervat, třeba 3s, jak jsem psal dřív. Přemýšlím, že bych si to namontoval sám, což by neměl být problém, ale nevím ja na to elektro. Sice jsem elektrikář, ale chtěl bych to mít zapojené jako origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A májí nějakou danou dobu ostřiku? Mám na mysli, že když po páté začneš stříkat na okna a třeba zrovna ten pátý střik bude třeba půl sekundový tak ty ostřikovače světel taky budou střikat půl sekundy a nebo tam je daný nějaký časový intervat, třeba 3s, jak jsem psal dřív. Přemýšlím, že bych si to namontoval sám, což by neměl být problém, ale nevím ja na to elektro. Sice jsem elektrikář, ale chtěl bych to mít zapojené jako origo.

no to som si neni isty ale myslim ze to bude mat urcite nejaky interval .. napr 3s. a nezalezi na dobe 5 ostreku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A májí nějakou danou dobu ostřiku? Mám na mysli, že když po páté začneš stříkat na okna a třeba zrovna ten pátý střik bude třeba půl sekundový tak ty ostřikovače světel taky budou střikat půl sekundy a nebo tam je daný nějaký časový intervat, třeba 3s, jak jsem psal dřív. Přemýšlím, že bych si to namontoval sám, což by neměl být problém, ale nevím ja na to elektro. Sice jsem elektrikář, ale chtěl bych to mít zapojené jako origo.

no ja som sa pytal v jednom nemenovanom servise a odpisali mi toto.

Predné ostrekovače ako doplnok tak isto neexistujú, ako náhradný diel by bola montáž drahá cca 20.000,- a je

možné, že tam bude treba vymeniť ešte aj riadiacu jednotku vozidla.

S pozdravom

vedúci predaja ND a P

takze neviem no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
no pekne, mne povedali v servise ako som pisal ze vyse 20tisic...

No 20 tisíc je teda opravdu pekelně mnoho,mě se zdálo i těch 5 dost ale ještě jsem to nějak rozdejchal,zkus jiný servis a říct jim že montáž už byla realizovaná za pět,mám to vyzkoušené že každý slušný servis se snaží to udělat za stejnou cenu nebo dokonce o něco méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to podla mna dost, ale treba priznat ze tam treba vyrezavat a cely naraznik musi dole a nova nadrzka a tak...cena je teda asi primerana. Ale ten vyznam mi nejak unika. Kedze tam nemas xenony...ci sa mylim? Ci mas rad zaserunkane auto od vody z ostrekovacov? Alebo rad minas viacej vody ako treba? :) Ja mam len tie zaslepky. Vyzera to cool ako keby som mal origo a stalo ma to do 400sk a dalsie naklady ziadne. :) Neminaju ziadnu vodu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím ale pozoroval jsem ze jsou světla občas pěkně zasra.. většinou jezdím delší trasu samozřejmě stačí ta skla utřít pořád váhám jestli xenon ano nebo ne ale mám strach toho aby účastník případné nehody neřekl že jsem ho oslnil pak mi dá pojišťovna asi H ale i jinak si myslím že to auto je vzhlednější něž ta obrovská plocha na názníku i když za ty peníze asi ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím ale pozoroval jsem ze jsou světla občas pěkně zasra.. většinou jezdím delší trasu samozřejmě stačí ta skla utřít pořád váhám jestli xenon ano nebo ne ale mám strach toho aby účastník případné nehody neřekl že jsem ho oslnil pak mi dá pojišťovna asi H ale i jinak si myslím že to auto je vzhlednější něž ta obrovská plocha na názníku i když za ty peníze asi ne

Ahoj. A za tu cenu to byla jenom montáž a el. zapojení jo? A materiál jsi sháněl tady na webu? Nebo to je komplet montáž i s materiálem. Podle te faktury asi jenom montáž že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. A za tu cenu to byla jenom montáž a el. zapojení jo? A materiál jsi sháněl tady na webu? Nebo to je komplet montáž i s materiálem. Podle te faktury asi jenom montáž že?

bylo to montáž včetně materiálu teda kabeláž ňáký to relé atd. včetně vyřezání děr do narazníku ostřikovače jako takové jsem koupil tady na webu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to podla mna dost, ale treba priznat ze tam treba vyrezavat a cely naraznik musi dole a nova nadrzka a tak...cena je teda asi primerana. Ale ten vyznam mi nejak unika. Kedze tam nemas xenony...ci sa mylim? Ci mas rad zaserunkane auto od vody z ostrekovacov? Alebo rad minas viacej vody ako treba? :) Ja mam len tie zaslepky. Vyzera to cool ako keby som mal origo a stalo ma to do 400sk a dalsie naklady ziadne. :) Neminaju ziadnu vodu. :D

A kde jsi je vzal? A jak jsi to udělal s jejich nalakováním?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jsi je vzal? A jak jsi to udělal s jejich nalakováním?

Tak ostřikovače jsem montoval pravě proto že tam chci ty xenony a nechtěl jsem jen přilepenou náhražku,nechci si dávat na auto imitaci něčeho co ve skutečnosti není funkční.Sehnal je tady v sekci stálé nabídky,lakoval jsem si je sám dle návodu který je sekci instalační manuály. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak sem si dnes privezl ostriky na svetla, po malejch peripetiich je vse ok.... tak sem se hned do toho pustil a budu davat postupne foto z montaze. :palec2: takze za prvy se musi sundat naraznik a to je dost slozity oproti fabii musi dolu obe predni kola a oba podbehy naraznik je prisroubovanej k blatnikum 2 sroubky. na kazde strane.

p.s.: na narazniku je vse krasne naznaceno. z toho byla nejvetci obava

post-8-1217531399_thumb.jpg

post-8-1217531405_thumb.jpg

post-8-1217531411_thumb.jpg

post-8-1217532057_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...