Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálního zamykání - nefunguje


alco

Doporučené příspěvky

Zdravim, lidi potřeboval bych poradit, když chci dalkou zamknout nebo odemknout jdou všechny dveře krom řidiče. Když dám klíč do zámku tak jdou všechny dveře zamknout i odemknout. Řešil jste někdo podobnej problem? Mikro spinac je v pohodě, baterka v ovladači taky.

Editováno: , autor: vosa88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj pánové jdu si pro radu.

 

Dneska přestal fungovat klíč na fabce je to dvoutlačítkový a rok vyroby je 2000 klíč nereaguje na odemykání atd. mužu mačkat jak chci. Vyměnil sem i baterku a pořád nic.. Druhý klíč jede normálně . Mám hledat ve vadném kliči problém nebo rovnou sehnat nový ? Co to obnáší kde koupim nový fungl ? Co to stojí ? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 11. 9. 2018 na 22:12, Airman64 napsal:

Ahoj pánové jdu si pro radu.

 

Dneska přestal fungovat klíč na fabce je to dvoutlačítkový a rok vyroby je 2000 klíč nereaguje na odemykání atd. mužu mačkat jak chci. Vyměnil sem i baterku a pořád nic.. Druhý klíč jede normálně . Mám hledat ve vadném kliči problém nebo rovnou sehnat nový ? Co to obnáší kde koupim nový fungl ? Co to stojí ? Díky za info

Ahoj, mi se to taky stalo. Mám fabii 2001 a k tomu ovladač takovýto vajíčko. Přestal mi fungovat a i když jsem vyměnil baterku tak nešlo auto otevřít (nemám zámek v žádných dveřích) i když kontrolka na ovladači blikala. Nakonec po několikátém zmáčknutí se odemklo a to bylo vše víc už nešlo. Doma jsem připojil na VAG a zkusil jej znovu přidat a funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, měnil jsem baterii V DO v listopadu 2018 po 6-ti letech  (fabia 1.2 47KW rok výroby 2003) a fungovalo. Teď po 14-ti dnech auto z opravy a Do nefunguje. vyměnil jsem baterii za novou a zlobí. Někdy zamkne, asi podle nálady a vůbec neodmyká. Co je s tím? Předem dík za rady

Editováno: , autor: hruska.3456
asi jsem to špatně napsal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj Lidi měl bych dotaz koupil jsem si unverzalni dalku pro svoji Fabii 1 1.2htp jedna se presne o tuhle https://www.levnealarmy.cz/eshop/komfortni-prvky/dalkova-ovladani/vystrelovaci-klic/dalkove-ovladani-glk6102-g318.html vcera jsem rozebral bocni tapec a kouknul na kabely a zapojil dalkovy central na zlutomodrej vodic a na kostru a to funguje jenze podle schema nemuzu nikde ve svazku najit cernozeleny vodic na blinkry vsude vsichni rikaj ze je to tenhle vodic ale ja ho proste nemuzu najit nebo je jinde prosim o radu diky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

poraďte prosím, jak zjistím jestli dálkový ovládání na druhým klíčku je v čudu bez diagnostiky? Mám FII rok 2011, klasický třítlačítkový ovládání. Koupil jsem ji a dálkové u druhého klíčku nefungovalo. Vyměnil jsem baterii, snažil se sprárovat dle návodu v příručce (odemknout a do minuty zapnout zapalování). nepomohlo. Snažil jsem se spárovat podle návodů tady na fóru, že jeden klíček v zapalování, druhým se odemkne a máčkne jakékoliv tlačítko... ale spárování se tedy nepovedlo. Napští v baterii značí, že je nová.

Máte někdo prosím radu, jak spárovat nebo poznat v čem je chyba v druhém klíčku? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
On 7/2/2018 at 3:56 PM, vosa88 said:

Zdravim, lidi potřeboval bych poradit, když chci dalkou zamknout nebo odemknout jdou všechny dveře krom řidiče. Když dám klíč do zámku tak jdou všechny dveře zamknout i odemknout. Řešil jste někdo podobnej problem? Mikro spinac je v pohodě, baterka v ovladači taky.

Ahoj. Mám stejný problém. Podařilo se to nějak vyřešit? 

Editováno: , autor: MagicQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím mám problém se zámkem zřejmě u řidiče, začlo to tak že se sam odemykal zamykal a spolu s kufrem, vymenil jsme mikrospínač na zámku u řidiče následovalo to že pak přes DO nešlo auto zamknout ale jen odemknout a Safe nefungoval když sem to musel zamykat ručne klíčem, takže sem dal nový zámek nebyl origo ale značka Vika a ted funguje DO i Safe, ale když v autě zamknu zevnitř knoflíkem na madle řidiče tak se všechny dveře zamknou  jen ty u řidiče vyskočej a jsou otevřený, na diag mi to nenašlo jednotku takže jsme nic nezjistil, je to F1 elegance rok 2001. díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

valfren: mám to podobné, sice mám dodělávanou dálku, ale vše origo, a už tak asi rok mě občas odemknout jde občas nejde, zamknout většinou jde a zlobí dveře u spolujezdce, tam se nechce tomu čudlíku vyskočit občas, někdy zas zamknu a tyto dveře zůstanou odemknutý ... ale jak na potvoru vždy když jdeš třeba s nákupem a potřebuješ otevřít dálkou tak to nejde :)

tak vyměněn problematický zámek u spolujezdce, problém přetrvává, občas čudl vyskočí občas ne, když ne tak stačí znovu zmáčknout čudl otevření a vyskočí ... neví někdo kde může být problém? za druhé problém zůstává, občas nejde vůbec dálka, třeba s mechanikem jsme furt zkoušeli několikrát po sobě a furt dálka fungovala, tak jsem s tím odjel domů vylezu z auta a ani tuk, musel jsem zamknout manuálně, pak hned zas fungovalo odemknutí dálkou i zamknutí ... dnes jedu do práce, jdu do krámu, vše doted funguje, jdu z obchodu k autu a odemknout nejde, odemknu klíčem a zas vše funguje ...

Editováno: , autor: centris610
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
V 26. 8. 2019 na 7:28, centris610 napsal:

valfren: mám to podobné, sice mám dodělávanou dálku, ale vše origo, a už tak asi rok mě občas odemknout jde občas nejde, zamknout většinou jde a zlobí dveře u spolujezdce, tam se nechce tomu čudlíku vyskočit občas, někdy zas zamknu a tyto dveře zůstanou odemknutý ... ale jak na potvoru vždy když jdeš třeba s nákupem a potřebuješ otevřít dálkou tak to nejde :)

tak vyměněn problematický zámek u spolujezdce, problém přetrvává, občas čudl vyskočí občas ne, když ne tak stačí znovu zmáčknout čudl otevření a vyskočí ... neví někdo kde může být problém? za druhé problém zůstává, občas nejde vůbec dálka, třeba s mechanikem jsme furt zkoušeli několikrát po sobě a furt dálka fungovala, tak jsem s tím odjel domů vylezu z auta a ani tuk, musel jsem zamknout manuálně, pak hned zas fungovalo odemknutí dálkou i zamknutí ... dnes jedu do práce, jdu do krámu, vše doted funguje, jdu z obchodu k autu a odemknout nejde, odemknu klíčem a zas vše funguje ...

Mám podobný problém, při máčknutí dálky slyším cvaknutí pod přístrojovkou, ale zámky nezamknou. Poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ja přišel na to, že ty dveře u spolujezdce musí být mechanický problém s tím čudlem, protože když ostatní čudly vyskakují tak tam je takový mezipohyb jakoby, proste poskočí předtím než vyskočí úplně ale u těchto dveří se to něděje, když už vyskočí tak rovnou, žádný to mezicuknutí tam není ... to s tou dálkou ale nesouvisí zřejmě ... to bude asi komfortka v pytli a do takhle staryho auta to řešit nebudu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím vespolek

Mám dodělávanou dálku na F1 r.v. 2002

klíč mám 3 tlačítkový 

Klíč se mi podařilo při výměně komfortky sparovat a fungoval.

Ted už delší dobu ale stávkuje,

Ani za boha se mi ho nedaří zpátky spárovat s autem.

Vyměnil jsem několikrát baterku a stejně nic.

Je nějaký způsob jak ověřit že klíček vysílá signál a ověřit tak jeho funkčnost?

Zkoušel jsem i různé metody naučení klíčů bez VAG a stejně nic...

Nedokázal by někdo poradit?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...