Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálního zamykání - nefunguje


alco

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek, když u FII chci přehodit komfortku za jinou, tak v Else píšou že musím přes diagnostiku zadat výměnu, ale mě nenapadá jak nebo to je nějaká blbost?

 

Elsa Poznámka

t Při výměně řídicí jednotky komfortního systému -J393- je třeba před demontáží jednotky připojit → Vozidlový diagnostický tester a v režimu „Řízené vyhledávání závad“ zvolit funkci „Výměna řídicí jednotky “. Novou řídicí jednotku následně po namontování nakódovat viz → Vozidlový diagnostický tester 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím :) Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neměl s odemykáním dveří stejný problém jako já. At odemykám, nebo zamykám dalkáčem, nebo klíčem, tak se mi neodemknou/nezamknou spolujezdcovy dveře. Když zatáhnu za kliku, tak se odemknou a když zatlačím čudlík, tak se zamkne celé auto. Netušíte čím by to mohlo být ? Děkuji za každou radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Nefunguje mi dálka u F1. Zkoušel jsem to nastavit přes VAG, ale nic. Ve VAGu jsem nastavil kanál 01, počet klíčů 1 a dal Uložit a stiskl tl.zamčení. Bylo slyšet, že jako něco cvaklo, ale dálka prostě nefunguje. Baterii jsem měnil za novou. Nevěděl by někdo co by s tím mohl bejt? Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdavím pánové,

můj vystřelovací klíček proběhl 40st asi 40-ti minutovým cyklem v automatické pračce.Navíc jsem byl v nemocnici,tak že jsem ho mohl rozebrat a vyčistit až za 14 dní.Vyměnil jsem baterku vyčistil jsem ho,ale ovladač je nefukční.Zajel jsem do "Škodovky"tam by to opravili asi za 2400 kč a tak se chci tady zeptat jestli někdo nezná levnější řešení.Dálkový ovl.je 3tl.originál rv 2003. Díky jj

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Potřeboval bych poradit, koupil jsem si Fabii r.v. 2003 s dálkovým centrálem (origo) a při odemykání dálkou se mi neodemknou řidičovy dveře, ostatní ano. Při zamykání dálkou se vyjímečně zamknou všechny, většinou zůstanou odemknuté řidičovy. Při odemykání klíčkem většinou musím otočit klíčkem dvakrát, než kolík u řidičových dveřích vyleze.Ještě mne napadlo, může to mít nějakou souvislost s tím, že mi zároveň nesvítí kontrolka dobíjení po zapnutí zapalování .Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nechtěl jsem zakládat nové téma a momentálně nefunguje vyhledávání, tak se zkusím zeptatv zde. Objevil se menší problém, který bych rád vyřešil. Zamýkání dveří je náladové už dlouhodobě, občas se během jízdy dveře samy zamnkou, jindy odemknou (když jsou zamčené), občas přestalo vnitřní osvětlení reagovat na otevření řidičových dveří, nefungovalo upozornění zapnutých světel apod. Připisoval jsem to toliko zmíňovanému mikrospínači ve dveřích do chvíle, dokud jsem nebyl nuceny provést výměnu el. stahovačky. Při demontáži jsem zistil, že problémem nemusí být mikrospínač, ale samotný konktor v zámku, který je zřejmě "vychozený". Když jsem se ho dotkl (potřeboval) jsem jej odpojit, dělal přesně to, co auto během jízdy po nerovnostech - zamýkání a odemykání. Prozatím jsem to neřešil. Ale nyní už budu muset. A zde je můj dnešní hlavní problém.

Zničehonic se během jízdy opět dveře samy zamknuly. Když jsem je chtěl otevřít šlo to. Pokusem o uzamčení se všechny dveře zamkly, ale po zaparkování jsem chtěl dveře otevřit a se otevřely všechny kromě řidičových. Doteď stále ještě relativně ok, otevřeno dvoutahem vnitřní páky otevírání. Zaparkoval jsem, zakmnul jsem, Po chvíli přicházím k autu, pomoci DO otevírám, ale řidičový dveře nic. Zustávají zamčené. Opakují s DO zamknutí a odemknutí a stále stejné. Mrtvé. Klíčkem odemknout i zamknout jdou. A teď babo raď... Máte někdo ponětí, čím by toto mohlo být způsobeno? Mikrospínač pravděpodobně ne, po otevření řidičových dveří vše funguje jak má. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravim ja mam tiež problem s dialkovym.. mam trojtlačitkovy kluč na fabii 1,9tdi. dialkove nefunguje, bateria blika. je treba stale odomykat a zamykat vloženim kluča do zámku. má vlastne tento klúč nejaku malu baterku, alebo sa musí kupiť celá druha polka klúča za 50€?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...