Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálního zamykání - nefunguje


alco

Doporučené příspěvky

1.Klic v zapalovani nechat v polohe Zapnuto

2. Manualne zavrit dvere druhym klicem ze ridic.strany,ak mate jenom jeden klic zamknout zevnitr

3. Jednim stlacenim na dalkovym ovladani-otevrit dvere se zapne alarm

4.Vyckat 6 vterin,pak zmacknout otevreni dveri,tim se aktivuje kodovaci proces a dalkove ovladani je preprogramovano (prispusobeno)

· POZNÁMKA : Ak preprog.vice dalek je proces ten samej, ale musi se znacknout otevreni 2,3 nebo 4 krat pro kazdy dalsi ovladac

· napríklad : Kdyz se preprogramujou 2 ovladace zmacknout odemceni dvakrát s 1 vterinovym intervalem mezi kazdym zmacknutim,opakovane pro 3 nebo 4 dalky nemackat 5 krat ,protoze se smazou vsechny dalky (cti dole)

5. Zapalovani do polohy vypnout

našel sem na foru toto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
1.Klic v zapalovani nechat v polohe Zapnuto

2. Manualne zavrit dvere druhym klicem ze ridic.strany,ak mate jenom jeden klic zamknout zevnitr

3. Jednim stlacenim na dalkovym ovladani-otevrit dvere se zapne alarm

4.Vyckat 6 vterin,pak zmacknout otevreni dveri,tim se aktivuje kodovaci proces a dalkove ovladani je preprogramovano (prispusobeno)

· POZNÁMKA : Ak preprog.vice dalek je proces ten samej, ale musi se znacknout otevreni 2,3 nebo 4 krat pro kazdy dalsi ovladac

· napríklad : Kdyz se preprogramujou 2 ovladace zmacknout odemceni dvakrát s 1 vterinovym intervalem mezi kazdym zmacknutim,opakovane pro 3 nebo 4 dalky nemackat 5 krat ,protoze se smazou vsechny dalky (cti dole)

5. Zapalovani do polohy vypnout

A co v tom pripade ak mam stare dialkove ovladanie len s jednym tlacidlom aj pre otvorenie a zatvorenie dveri??. Dalsia vec, alarm musi byt pocas tohto nastavovacieho procesu aktivovany ?? Momentalne som ho manualne vypol lebo som sa nemohol dostat do auta kvoli nefunkcnemu dialkovemu ovladacu a samozrejme pri otvoreni dveri klucom alarm spustil randal.

Diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím.

Poctivě jsem pročetl fórum i samozřejmě googlil, ale nic. Můj problém je následující:

Mám originální a od výroby zabudovaný centrál. Rok výroby auta je 2001, classic. Pak k němu byl dokoupen dálkový ovladač centrálního zamykání ŠF, BKA 400 001A.

Před nedávnem mi došla baterka, tak jsem jí chtěl vyměnit. Po výměně se dioda na ovladači ( Škoda originální příslušenství )trvale rozsvítí. Má ovšem začít blikat a signalizovat tak připravenost k synchronizaci. V návodu nic o svítící diodě není a postup pro synchronizaci popsaný v návodu nefunguje. Stejně se chová i druhý DO, který byl uložen doma.

Setkal jste se s tím už někdo někdy? Víte jak na to?

Díky

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,přesně to samé se mi stalo taky.Vyměnil jsem baterku na ovladači a začalo to pořád svitit.Tak jsem zajel do Škody zjistit co a jak a bylo mě řečeno,že ovladač odešel a nový stojí 500,- Nevzdal jsem se zajel jsem ke známému,který montuje ovladače na dálku a řekl mi,že nejsem první kdo mu to přinesl na vyzkoušení a tak jsem ovladač hodil do koše.Druhý bez baterky jsem vzal zase do Škody,tam ho nastavily na pin (nebo co) a nechal jsem si přidělat druhý za 500,- Od té doby mám klid takže ti doporučuji udělat to samé a máš klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Velmi lehce . Tady na foru si seřeneš jednotku Komfortu na Fabii s koncovým trojčíslím a písmenem E tedy .............433 E. Běžná cena 1000,-

Tady si koupíš vystřelovací klíč:

http://www.autoramecky.cz/index.php?page=s...t&Itemid=44

Necháš si u zámečníka vybrousit podle původního klíče .

Někdo kdo umí s VAGem ti ten klíč přizpůsobí k imobilizeru a nakoduduje a přizpůsobí komfortku.

Je to levné originá nejlepší řešení. Nedoporučuji bastlit nějaké náhrady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidičky, chtěla bych se zeptat, koupila jsem si fabii 1.2htp a fabie ma centrál i dálkový.Ale funguje pouze centrál,dálka ani netukne.Baterie v klicku je ok, pojistky ok.Nevíte čím to může být?Na diagnostice zadna zavada

Odkud jsi? Najdi ve svém okolí někoho s VAGem a zkuste znovu přizpůsobit ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi lehce . Tady na foru si seřeneš jednotku Komfortu na Fabii s koncovým trojčíslím a písmenem E tedy .............433 E. Běžná cena 1000,-

Tady si koupíš vystřelovací klíč:

http://www.autoramecky.cz/index.php?page=s...t&Itemid=44

Necháš si u zámečníka vybrousit podle původního klíče .

Někdo kdo umí s VAGem ti ten klíč přizpůsobí k imobilizeru a nakoduduje a přizpůsobí komfortku.

Je to levné originá nejlepší řešení. Nedoporučuji bastlit nějaké náhrady.

a este jedna otazka.na vw polo r.v.:2004 9N treba tu istu komfortnu jednotku?alebo je tam ine cislo?

Editováno: , autor: dadyka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute! mam fabiu 1 r.v.:2006 ale ma len obicajny kluc cize nema dialkove ovladanie na central(ma central ale nie je na D.O.).chcel by som tam dat vystrelovaci kluc s ovladanim na central.dalo by sa to?keby ano tak ako?

Vystrelovaci kluc sa da dorobit. Pozri odkaz dole :) Mas tam original central alebo je to dorabany central????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohou se na Fabii nahradit klíče s DO povešenými na klíčku(viz.obr)je to 100% orig. škoda za vystřelovací trojtlačítkový? Myslím tím jestli je rozdíl ve frekvenci, nebo jestli na frekvenci nezáleží a stačí jenom nastavit přes VAG. A pokud tam nemám otevírání 5.tých dveří DO kde sehnat zámek s tímto systémem a jetam kabeláž připravena stačí zapojit nebo se musí dotáhnout?

15331533obraz016.jpg

Editováno: , autor: Pavel Píša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...