Přejít na obsah

Dálkové ovládání centrálního zamykání - nefunguje


alco

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

este ma napadlo, ze keby som si dal central univerzal: (ak mate s tymto typom zle skusenosti tak dajte mi pls link na taky co mate vy a ste spokojny:))

http://www.tssgroup.sk/katalog/cz-fabia

a chcel by som vediet ci by sa dal potom naprogramovat takyto kluc aby fungovalo aj dialkove a ci sa vobec da nejaky taky dat na Fabiu 2003 kde je klasicky kluc bez gombika a vyskakovacky (myslim tym ci bude ist imobilizer)

http://auto.bazos.sk/inzerat/18065271/Nahradny-Kluc-SEAT-SKODA-VW--3-tlacitko.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím. Mám taky problém s DO. Po výměně baterie mi dálka fungovala asi týden. Poté nic. Vyměnil jsem znovu baterii a podle návodu (vlozte kluc do spinacej skrinky poloha 0
stlacte obe tlacitka na ovladaci po dobu asi 12s uvolnite tlacidla....) se dálka vzpamatovala. Ale to opět trvalo cca 14dní-měsíc. Poté opět DO nereagovalo. Přestala svítit dioda. Tak jsem opět vyměnil baterii za novou, ale bohužel už jsem DO podle návodu nezprovoznil. Vždy tak po 3 pokusu opět přestalo na DO svítit dioda. Musím vždy vyndat baterii a znovu zandat - dioda začne při stihnutí blikat tak jak má, ale DO nefunguje. Mám tento DO - http://www.skoda-dily.cz/data/items/33/4c236619b34bd.jpg

Nevěděl by někdo co s tím? Kde by mohl být problém a jak znovu rozběhat DO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kyrillk a skoda_felicia: doporučuji kontrolu napětí baterie nově koupené (měla by mít 3,3V minimálně 3,25V) a když začne DO zlobit. Některé ovladače vypovídají činnost už pod 3,07V (!), ale běžně až pod 2,95V. Taky by nebylo na škodu zkontrolovat stav cínových spojů - pokud jsou přístupné - mezi plošným spojem a pouzdrem článku. Jaký tvar pouzdra tam je, to ale nevím. Záleží na typu ovladače.

Pokud ani to nepomůže, napadá mne jedině test DO pomocí diagnostiky (to ale samozřejmě platí jen pro originální DO). Já to dělám SuperVagem a testuji přijímač sadou asi 25ks různých ovladačů ŠKODA. Tímto postupem mohu jednoznačně vyloučit (nebo naopak ukázat) problém v ovladači, který "nehraje".

Editováno: , autor: mirsont
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj .potřebuji poradit.

 

u Fabie 1 rv 2002 přestala fungovat dálka central funguje zamykám zámkem u řidiče. vyměnil jsem baterku v DO ale dálka fungovala pouze 3 dny. kontrolka na klíči DO nesvítí,vzal jsem tedy náhradní klíč a nastal ten samý problém dálka fungovala jenom chvílu. baterky  v ovladačich dálky jsou nové. pojistka dálky taky ok.

 

nevíte kde je problém ? předem díky za informaci.

post-10360-0-55231400-1419858306_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám v autě nějaký jablotron, Fabia r.2000 a bývalý majitel mi k tomu bohužel dodal jeden nefunkční dálkáč a druhý mi dneska přestal fungovat. Tipuju to na baterku, ale když ji vytáhnu, tak už budu pořád jezdit s houkáním. Poradí někdo jak to nastavit po výměně baterky?? Prosíím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám v autě nějaký jablotron, Fabia r.2000 a bývalý majitel mi k tomu bohužel dodal jeden nefunkční dálkáč a druhý mi dneska přestal fungovat. Tipuju to na baterku, ale když ji vytáhnu, tak už budu pořád jezdit s houkáním. Poradí někdo jak to nastavit po výměně baterky?? Prosíím.

No určitě bude nějaká možnost jak to vyřadit z provozu bez dálky. Mám dojem, že u Jablotronu bylo nějaké skryté tlačítko, kterým se to dalo deaktivovat. Jinak myslim že po výměně baterky to bude fungovat hned samo. Jinak asi bude nejlepší najít jednotku alarmu a zjistit co je to přesně za typ a pak si k němu najít dokumentaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdar vespolek, dodělal jsem si dálku a vystřelovak na mojí Fabii, vše šlo hladce a je to super. Jen když jsem dal místo mé komfortky č.6Q0959433A, komfortku č.6Q0959433E, tak se mi prohodilo ovládaní oken, u řidiče, levý spínač na pravé okno a naopak, kde jsem udělal chybu? Nebo jak to nejlépe opravit? Dík za rady.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...