Přejít na obsah

Cukání motoru 1.4 MPI


ramon

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Bajdik: Presne to isté som absolvoval v januári, rok stará zlá batéria od výroby, bol to pôrod vyreklamovať ju, ale nakoniec to uznali...

jj je to baterka. tohle uz jsem take zazil. btw bajdiku, kdyz budes potrebovat vag, tak se klidne ozvi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Jasně, a to lehký pocukávání při tahu do kopce může být taky těma lambda sondama? Abych řekl pravdu, tak spíš podezírám volný rozvodový řetěz nebo netěsný hydroštel který se za studena občas ozve. Snímač klepání by mohl jejich klepání způsobené vůlemi vyhodnotit jako začátek detonačního spalování a ubírat předstih, nebo ne? Aspoň tak se mi to jeví, jako když je malý předstih. Když jedu s lehkou nohou na plynu tak to nic nedělá, ale jak dám plnej tak to rozhodně nepřidává, spíš se nic neděje a po uvolnění plného plynu se to zase jakoby chytne. .. Tož teď babo, teda chlape raď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, a to lehký pocukávání při tahu do kopce může být taky těma lambda sondama? Abych řekl pravdu, tak spíš podezírám volný rozvodový řetěz nebo netěsný hydroštel který se za studena občas ozve. Snímač klepání by mohl jejich klepání způsobené vůlemi vyhodnotit jako začátek detonačního spalování a ubírat předstih, nebo ne? Aspoň tak se mi to jeví, jako když je malý předstih. Když jedu s lehkou nohou na plynu tak to nic nedělá, ale jak dám plnej tak to rozhodně nepřidává, spíš se nic neděje a po uvolnění plného plynu se to zase jakoby chytne. .. Tož teď babo, teda chlape raď :)

pocukavanie do kopca nemoze sposobovat volna rozvodova retaz ani hydrostel ani klepanie (detonacne spalovanie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to olej podivuhodne nemizne. Ale prišiel som na to prečo, mizne chladiaca kvapalina a na viečku oleja je vyzrážaná biela emulzia. Som si na 99,9% istý že voda presakuje do oleja (ako inak by sa tam nabrala ta biela emulzia). Možno bude stačiť pritiahnuť hlavu.

Biela emulzia nemsi byt z chladiacej vody, ale ked Ti mizne (a nikde viditelne nekvapka) je vysoka pravdepodobnost netesnosti tesnenia pod hlavou vlacov,

pomoze jedine skontrolovat utiahnutie, pripadne vymenit tesnenie

Ak chces pritahovat hlavu, tak jedine na predpisany moment inac to pokazis

Olej skôr pribúda ako by mizol. Chladiaca kvapalina ale ubuda statočne(nikdy som nezaznamenaval koľko ale každú chvíľu je na MIN). Skúsim dotiahnúť tú hlavu, ale že by som sa to chystal robiť momentovým kľúčom sa povedať nedá lebo ho nemám (moment odhadnúť a nakoniec dotiahnúť o 90 st.). S menením tesnenia je dosť roboty a moc sa mi do toho nechce.

ale pokazit hlavu nerovnomernym pritiahnutim sa Ti chce? ... OK your choice ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem na ježdění do práce starší 1,4 50 kW(2000) a taky to bylo líné, navíc se mu nechtělo za studena. Diagnostika nic, vše ok. Včetně svíček. Nakonec mi Škoda servis nahrál do řídící jednotky poslední verzi SW a auto k nepoznání. Podstatně živější a průměrná spotřeba 5,8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Havex Vrchlabí. Ale kolik za to normálně chtějí nevím, já to měl jako dlouholetý zákazník gratis. Ale asi to nebude moc drahý, trvalo to celkem cca 3/4 hodiny. Materiál žádný, takže asi hodinovka. Ale určitě to bude schopný udělat jakýkoliv značkový servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

a jaký máš systém? Podtlak? Něco podobného mi dělalo na Feldě s LPG, takové cukání při roztahování, nejdřív jsem myslel že to dělá jen LPG ale sice méně ale znatelné to bylo i na benzin. V servisu zkoušeli lištu, vstřikovače a nakonec to bylo prasklé těsnění pod sácím potrubím, takže zkus toto

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak už to mám konečně vyřešeno, byl totálně ucpaný PALIVOVÝ filtr, jak prosté. :aggressive: Je fakt že všechny příznaky tomu nasvědčovaly. Auto má 125 tisíc a podle mě byl ten filtr ještě původní. Když jsem auto kupoval mělo 114 tis.km a na servis jezdilo do Tukasu v Praze, takže si nejsem jist jestli to už někdy měnili. V servisu kam jezdím se služebním (Jindra Soběslav) mi říkali, že to oni mění po 60 tisících i když to není nikde předepsané. Asi to fakt chce měnit a je klid ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to mám konečně vyřešeno, byl totálně ucpaný PALIVOVÝ filtr, jak prosté. :aggressive: Je fakt že všechny příznaky tomu nasvědčovaly. Auto má 125 tisíc a podle mě byl ten filtr ještě původní. Když jsem auto kupoval mělo 114 tis.km a na servis jezdilo do Tukasu v Praze, takže si nejsem jist jestli to už někdy měnili. V servisu kam jezdím se služebním (Jindra Soběslav) mi říkali, že to oni mění po 60 tisících i když to není nikde předepsané. Asi to fakt chce měnit a je klid ;)

a jakou jsi měj spotřebu,před výměnou filtru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dnes byl to prubnout v san plus v jablonci nad nisou..přehrali mi ten sw v jednotce..ale ty obštrukce kolem:( :feve: domluvený to bylo na 13:00 a délka trvání cca 30 min, cena cca 300,--byl sem tam v smluvený čas..vzali me chvili nato..zajeli do garaže, napíchli na VAS, a jeli..nejdřív řekli že to nepůjde..že mam blbý typ motoru..pak najednou že to jde..a že se to už aktualizuje..jenže.. po první hodině čekání přišli nato, že to je teda přehraný ten software..ale nemůžou se dostat k informacím pač nemaj kod od auta(čtyřmístní co je u klíčků) tak volali přímo do škodovky a tam že jim to hned sdeli zpětně..uběhla další hodina..nakonec sem povolal rodinu aby mě zjistili z domova ten kod pač na škodovku nebylo spolehnutí,,po zadaní kodu bylo behem peti minut vše ok a motor šlapal..celkově sem tam místo půl hodky stravil 2,5 hodiny..naplanovaný veci po servisu sem musel zrušit..všechny schůzky..des..čekalo na mě 5 lidi ale prostě nic..asi po 2 hodinách mi nabídli že mi dají jejich služební vůz bezplatně a at si zajedu kam potřebuji..jenže situaci to neřešilo tak sem to odmítl..cena teda zůstala taková jaká byla smluvená a tedy 276 kč..takže aspon to nezvedli..jinak cena pracovní hodiny je 499 kč..mazec..

co se týče chodu motoru a tak..tak mi relativně zmizela známá prodleva na plynovém pedalu..dřív sem meziplyn nemohl vůbec použít..po přehrání uplně v klidu s meziplynem..chod je asi tak stejný jako sem měl předtím..ale aspon toto pozitivum( prodleva) mi udelala radost..doufám že jestli si to nekdo nechate taky přehrát tak tam neskejsnete takovou dbou jak ja..připadně si vemte s sebou ten kod at ho tam hned můžou zadat..

za tu cenu ta uprava jinak myslím stála..takže asi můžu i doporučit..ale pevné nervy s sebou! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem na ježdění do práce starší 1,4 50 kW(2000) a taky to bylo líné, navíc se mu nechtělo za studena. Diagnostika nic, vše ok. Včetně svíček. Nakonec mi Škoda servis nahrál do řídící jednotky poslední verzi SW a auto k nepoznání. Podstatně živější a průměrná spotřeba 5,8.

Co to znamena ten program SW?V servise uz vedia o co sa jedna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Mám problémy s cukáním motoru 1,4 MPI 50 kW kolem 1800-2000 ot/min. Svíčky jsou nové. Prý jsou u aut r.v.2000 použity nějaké vadné zapalovací lišty a Škodovka je prý dříve zdarma měnila (ale jen pokud si někdo na cukání stěžoval). Nemáte s tím někdo zkušenosti ? Pokud ano, jakou zapalovací lištu a případně kde za rozumný peníz koupit ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...