Přejít na obsah

Cukání motoru 1.4 MPI


ramon

Doporučené příspěvky

Taky jsem měl obavy normálně jí vymontuj a vůbec se toho neboj pořádně to vyčisti acetonem nebo nějakým odmašťovačem. Pokud máš VAG tak klapku dej do výchozí polohy pokud ne tak to až tak moc nevadí. Hlavně si do té díry dej nějaký hadr ať tam něco nespadne

P.s normálně jsem ji prstem otevřel a sprajcl šroubovák aby se nezavírala. Jde tíž ale jde otevřít ručně

Editováno: , autor: payczgame
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Už to vypadalo že jsem se pověstného cukání MPI zbavil, ale dnes znovu stejná situace... Druhý rychlostní stupeň auto začalo cukat cca 4 vteřiny myslel jsem že mě omejou. Klapka vyčištěná a adaptovaná, teplotní čidlo vyměněné, vstřiky vyčištěné, nový palivový filtr, aditiva v benzínu, nový filtr sání, žádná netěsnost na sání. V nádrži mám cca čtvrtku benzínu... Už nevím co té mojí lásce mám dát aby s tím přestala..  ?? máte ještě nějaké typy ? Nebo jakou hodnotu mám na diagnostice měřit abych zjistil co se tomu motoru nelíbí

 

Edit: vyměněné rozvody

motor byl zahřátý na provozní teplotu

 

Editováno: , autor: payczgame
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Payczgame, keď máš diagnostiku tak skús pozrieť od začiatku.Hodnoty plynového pedálu, spojkoveho pedalu, map senzory.Je toho viac.Mne cukalo auto skoro 2 roky platil som dosť veľké peniaze v servisoch a noc nezistili.Nakoniec som zašiel za znamim a asi po 10 hodinách diagnostiky sme zistili len som má v háji spínač spojkoveho pedalu(po rozobrati bol odtrhnutá jedna časť),pri akceleráciu mi cukalo autom a zistili sme že vstreky zablokuje , neislo nám to do hlavy a zistili sme že ten pliesok pri akceleráciu sa dotykal a udavalo to že som stlačil spojku.Bola to asi tisicina sekundy a vtedy mi cukalo.Ten snímač slúži ako predpriprava na tempomat ale ten nemám.Original diel neviem či nestojí do 20€.Tych veci tam môže byť viac.Mal som už aj plynový pedál zlý, hodnoty dával pri ubrany plynu 14% a pri Max 74%.Tam môže byť viac veci.Treba len diagnostikovať.Nic iné nepomôže.U mňa na diagnostike neukazovali žiadne chyby.

Editováno: , autor: Barny333
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...