Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

pokud je za spatneho pocasi v planu motores Zafir tak to je hoooodne dobry napad!!! Vzdy tam dobre varili a co jsem se vracel od Cosbyho tak tam bylo jidlo a caffe!!! :palec2:

přesně ten máme v plánu s cosby a vášou omrknout a připadně domluvit fleky ;)

post-517-1204836636_thumb.jpg

post-517-1204836643_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alu určitě,také přezuji,třeba na jeden den,ale co by člověk neudělal,aby bylo autíčko krásnější,ikdyž ten škrábanec na nárazníku to neopraví.Jinak alu se dají sehnat už od 6000,sice jeté,ale pěkné,ale i levnější jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kdo jede z poruby od tesca?

dejte tam presny systemovy cas a misto kde se potkame, preci jen parkoviste je ponekud vetsi

navrhuji Shellku, 13:20

Na 75% budu brát svoji polovičku, kterou si nechám užívat v Avionu tak bych se mohl přidat k vám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeram že sa totu nejako rozrastlo .. tak o5 potvrdzujem učasť na zraze.

A pripajam sa k členom ktory budu vyražať zo SHELKY vo Frydku-Mistku pri Spare.... o 12:45 myslim. tak aby sme sa dohodly na 100%...

Srazek bude paradni tolko členov som ani nečakal. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane a co tvůj výjezd z garáže? Už ji konečně vytáhneš ven?

Pepi,

jasně, vjezd mám opravený teda jen provizorně, ale vyjet se dá. Už před 14 dny jsem byl micinku jen tak 45 km "vyvětrat".

I dnes byla venku... Máš vidět jak zabliká radostí, když jí řeknu "za týden pojedeš 180 km"!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro ty co jedou z Frýdku Místku nebo přez něj projíždějí a chtějí se přidat.Sraz bude na Frýdecké Shellce (u sparu) ve 12:45 a odjezd směr Příbor ve 13:00

snad mi do toho nic nevleze

- nebylo by lepsi se zcuknout přimo na parkovišti u sparu - hned u vjezdu na parkoviste - esi nas prijede 10 tak na selce se nehnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepi,

jasně, vjezd mám opravený teda jen provizorně, ale vyjet se dá. Už před 14 dny jsem byl micinku jen tak 45 km "vyvětrat".

I dnes byla venku... Máš vidět jak zabliká radostí, když jí řeknu "za týden pojedeš 180 km"!

No super, Milda nám ukáže konečně ten svůj vzácně šlechtěnej kousek Okinky :palec2:

Tak to se máme na co těšit ... ;)

edit: ještě jsem ty rozměry repro nezměřil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...