Přejít na obsah

Promáčkliny karoserie


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

http://www.beule.ewan.sk/

Tak pred dvoma dňami abosolvovalo moje auto opravu u pána z tohto odkazu a môžem vrelo odporučiť. Na blatníku nie je vidno nič a dvere sa budú aj tak striekať, tam to nešlo kvôli výstuhe. Som spokojný a hlavne to stálo menej ako polovicu u klampiara. A nerobil to vôbec nahrievaním a chladením, ale na karosériu nalepoval také štuple a potom pomocou klzného kladiva ťahal von. Pekná práca - zlaté ruky.

Foto pred a po môžem doplniť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dávam foto pred opravou a po oprave. Bol to typek z BA, robí s preliačeninami už cca 15 rokov a môžem potvrdiť že má zlaté ruky. Nehral frajera, dopredu povedal čo to bude stáť, aj časový odhad mal presný. Stačí mu garáž aby bolo auto v tieni a elektrina. Mňa stáli tieto dvere s blatníkom 4000,- + ako bonus mi vytiahol dve preličeniny na predných dverách po kokotoch z parkoviska. Dvere nie sú úplne pekné, predsa len tam je zlom a vo vnútri je výstuha, ale tie sa budú aj tak striekať. Takže www.beule.ewan.sk môžem len odporučiť.

Pre rypákov: áno nemám kľučky a narázník nie je napasovaný - ide sa striekať :-)

Fotos:

post-2391-1216834820_thumb.jpg

post-2391-1216834827_thumb.jpg

post-2391-1216834835_thumb.jpg

post-2391-1216834842_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lukynoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...