Přejít na obsah

Promáčkliny karoserie


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

No já se snažím parkovat odděleně, abych se tomuto vyhl, ale většinou nějaký blbec potom zastaví u mě a neumí otvírat dveře. A když už musím zastavit mezi autama, tak to stavím tak, abych mohl v klidu otevřít dveře do první polohy aniž bych se dotkl okolního auta a tím pádem by se neměli i z toho auta vedle mě dotknout mě (pochopitelně, když ty dveře taky otevřou do první polohy). Hold na to mám asi smůlu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, opět všechny zdravím :palec2:

Po zhruba měsíční události, kdy mi silný vítr při té abnormální vichřici "rozpohyboval" kontejner s odpadky, který poté skončil ve víku kufru mé Berušky jsu dal na doporučení tohoto vlákna a obrátil se na http://www.renovecars.cz/ :palec2::palec2::palec2:

Sice jsem se musel zařadit do fronty, neboť pánové byli pracovně v cizině, ale včera na mě došla řada, pan Poláček si mi s tím pěkně skoro 2 hodiny pohrál a výsledek??

ZLATÝ ČESKÝ RUČIČKY!!!!!!!!!!!!!!!!! JE TO PARÁDNÍ, PO NÁRAZU ANI STOPA!

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU DÍKY A Renovecars.cz DOPORUČUJI!!!!

(žádná fušeřina a "rychlovka" ale pěkná práce. Já jen zíral, co všechno jde a co lak vydrží..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, opět všechny zdravím :palec2:

Po zhruba měsíční události, kdy mi silný vítr při té abnormální vichřici "rozpohyboval" kontejner s odpadky, který poté skončil ve víku kufru mé Berušky jsu dal na doporučení tohoto vlákna a obrátil se na http://www.renovecars.cz/ :palec2::palec2::palec2:

Sice jsem se musel zařadit do fronty, neboť pánové byli pracovně v cizině, ale včera na mě došla řada, pan Poláček si mi s tím pěkně skoro 2 hodiny pohrál a výsledek??

ZLATÝ ČESKÝ RUČIČKY!!!!!!!!!!!!!!!!! JE TO PARÁDNÍ, PO NÁRAZU ANI STOPA!

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU DÍKY A Renovecars.cz DOPORUČUJI!!!!

(žádná fušeřina a "rychlovka" ale pěkná práce. Já jen zíral, co všechno jde a co lak vydrží..

Dobrý den tak už jsem se taky zaregistroval jako renovecars moc vám děkuju za reference a budu se těšit na příští navštěvu,ne že bych vám to přál :) ale může se stát cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 11 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...