Přejít na obsah

Samostmívací zrcátko


j0ska

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No právě, že jsem to pročítal a není mi to vůbec jasné. Proto se ptám.

Musí se měnit držák zrcátka?, nebo se jen přehodí a zapojí se nějaké drátky, musí tam bý ten senzor deště?

Toto mi není jasné, tak se v tomto tématu, které je na tomto problému, ptám.

Nechci samo. vnější zrcátka, ani dešťák, chci jen to vnitřní.

Takže, pokud to tu je někde jasně napsané, tak jsem to asi přehlédl a omlouvám se, že neumím hledat.

DĚKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci

mám stejný požadavek jako tomas 136, budu měnit prasklé čelní sklo a chci vnitřní samozatmavovací zrcátko bez deštáku, ptal jsem se mechanika co mění skla, ten mi říkal že se to dá namontovat na klasický držák, jen na senzor musí být spec. sklo s držákem. Dělal jste to někdo? jaká je montáž zrcátka na držák, lepí se něco, nebo je nějaký problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem vše co píšete dodělával... takže zkusím upřesnit... samostmívací zrcátko je přichycené na skle, které je JINE než pro obyčejné zrcátko - je tam větší úchyt.. takže se musí měnit celé sklo... a ZAROVEN v tom uchytu pro samostmívací zrcátko je schovaný deštový senzor... a myslim si ze je skoda nedodelat senzor když už tam je ten držák i pro nej.. A můžu říct, že to vypadá hodně blbě když tam ten senzor není, je tam díra jak do pr..., jdou vidět přímo ty plasty které kryjí úchyt zrcátka... chvíli jsem tak jezdil... Navíc k senzoru jdou pouze 3 dráty, stačí koupit konektor a 3 piny, zapojit jeden do BSG + pin, druhý na pojistku pozice 17+pin a třetí kostra... a samozřejmě nakodovat.. Samostmivaci zrcatko jsem dodělával samozřejmě taky.. zapojení je zde taky už někde popsáno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, já si koupil od Kemara stmívací zrcátko, které je vyrobeno bez dešťového senzoru (ne, že by tam pouze chyběl) .. připevnění na sklo je otázka pár sekund.. přiloží se na držák na skle, otočí o 90° a hotovo. Pak se musí zapojit ještě napájení, což ještě nemám, ale brzy snad bude :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...