Přejít na obsah

Samostmívací zrcátko


j0ska

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat co obnáší dodělání samostmívacích zrcátek?

Dodělával jste někdo?

Co všechno je potřeba?

Na kolik to tak vyjde?

Mám ambiente bez sedaček v elektrice.

Vnitřní samostmívací zrcátko obsahuje i dešťový senzor.

Jde také sprovoznit bez výměny čelního skla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat co obnáší dodělání samostmívacích zrcátek?

Dodělával jste někdo?

Co všechno je potřeba?

Na kolik to tak vyjde?

Mám ambiente bez sedaček v elektrice.

Vnitřní samostmívací zrcátko obsahuje i dešťový senzor.

Jde také sprovoznit bez výměny čelního skla?

Alesio je má v plné palbě. Mrkni se tam. Pokud máš vnitřní samostmívací, tak si myslím, že to není problém dodělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alesio je má v plné palbě. Mrkni se tam. Pokud máš vnitřní samostmívací, tak si myslím, že to není problém dodělat.

Právě že nemám žádné samostmívací.

K Alesiovi jsem koukal, ale nemám s ním moc dobrou zkušenost.

Nechtěl mi prodat kabel k MF volantu samostatně. Říkal, že to prodává jen spolu s volantenm a jednotkou. Přitom na stránkách má každou položku s cenou zvlášť.

Nehledě k tomu, že jinde jsou ceny lepší....

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A doli seš si jistej, že ta vnější nemají v sobě potensiometry a nemá to nic společného s vnitřním zrcátkem?

Ehm, tak kdyz mi reknes presnej vyznam potenciometru tak zkusim odpovedet. Ale kdyz jsem menil ledky, tak vim ze tam byly jen dva dratky na vyhrev! Ale jinak to funguje v pohode, takze "zrejme" nezavisle na vnitrnim.

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, tak kdyz mi reknes presnej vyznam potenciometru tak zkusim odpovedet. Ale kdyz jsem menil ledky, tak vim ze tam byly jen dva dratky na vyhrev! Ale jinak to funguje v pohode, takze "zrejme" nezavisle na vnitrnim.

Pokud chceš samostnívací vnější zrcátka, tak musíš mít samostmívací vnitřní zrcátko, protože v něm je světelný senzor! Takže to je závislé na vnitřním zrcátku!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, alesio není zdaleka nejlevnější, některé věci jsou levnější ve škodovce než u něj, např. shránka pod sedadlo řidiče, háčky do kufru, a nejspíš i dalíš.

nebo namátkou třeba RS nášlap. 570Kč.

Dá se koupit mezi 330 a 400Kč v každém VW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš samostnívací vnější zrcátka, tak musíš mít samostmívací vnitřní zrcátko, protože v něm je světelný senzor! Takže to je závislé na vnitřním zrcátku!!!

Ano,ano,včera sem to byl řešit se škodovkou,je to prostě jen v tom zrcátku(skle),stojí 6000 :ble:feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš samostnívací vnější zrcátka, tak musíš mít samostmívací vnitřní zrcátko, protože v něm je světelný senzor! Takže to je závislé na vnitřním zrcátku!!!

To uz jsem taky slysel. Ja to vsechno mam z vyroby. Ale kdyz sundam zrcatko (vnejsi) tak jsou na nej napojeny jen dva kabely-vyhrev! Takze nechapu souvislost s tim vnitrnim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...