Přejít na obsah

Samostmívací zrcátko


j0ska

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Ahojte. Neřešil někdo v současnosti výměnu vnitřního zrcátka za samo stmívací s dešťovým senzorem? Budu měnit čelní sklo, tak bych toho rád využil. Mám Octavia II, facelift 2013. Co jsem koukal, tak je to docela drahé. Neuměli byste mi poradit, kde nakoupit všechny potřebné díly levněji?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj, prosím o pomoc, mám SII 2009 a přestaly se mi zatmavovat obě vnější zrcátka. Kde hledat chybu? Dá se to někde nastavovat?

Vnitřní jde ok, venkovní také šly, ale obě přestaly. Pojistky?

Bude to podobné jako na oktávce asi... Vypůjčil jsem si obrázek.

Díky.

zatlumen__zrc_tek_II.bmp

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos, dekuju. Taky si myslim. Dodelaval se kabel od hf pod sedacku spolujezdce aby BT hralo stereo. Nevede nekde tudy svazek nebo nejsou tam konektory od zrcatek? Dalsi vec, neni nekde v diag. nejake nastaveni ohledne zrcatek a zatmavovani? Nebo to jde mimo diag.? Ve dverich pry nejake RJ která se musí nakodovat.

Dekuji

 

Edit: " ...Samotné doplnenie rozhodne nie je zložité, stačí priviesť zo zrkadla dvojicu vodičov do RJ v dverách a potom nakódovať RJ dverí. "

 

 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...