Přejít na obsah

Výměna čelního skla


Lancelot

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Sklo vyměněno...

 

Autorizovaný servis koncernu, cena: 6900 Kč. Sklo samotné cca 4000 Kč - original Splintex zelené, šedý pruh - berou to přímo z fabriky. Účtovali si dále práci, primer, lepidlo a štětec. Měl jsem auto neskutečně zajebané od much, tak ho jestě umyli. Schlo to u nich cca šest hodin. Musel jsem trochu dovysát iteriér od zbytků vyřezávání skla a tapecírung je nepartně poškrábán, jak to odsud rvali strunou. Sklo je krásně čisté, měl jsem tam už těch vrypů požehnaně.

 

Dálniční známku jsem měnil na poště. Provádějí to jen na větších pobočkách viz. (http://www.ceskaposta.cz/cz/sluzby/prodej-na-postach/dalnicni-znamky-kupony-na-rok-2013--prodej-na-postach-id39580/#6). Známku jsem strhnul a nalepil na čistou fólii, aby byla vidět z obou stran. Na výměnu je třeba mít: Oba kusy známky, kopii velkého techničáku, vyplněný formulář (viz. link), občanský průkaz a 70 Kč na poplatek. Po vyřízení dostanete novou známku. Trvalo to cca 5 min. A pozor! Prý teď nově Vám při výměně musí rovnou napsat původní SPZ na známku. Takže s tím nejde nijak šmelit z auta na auto...

Editováno: , autor: JayFader
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim prelepovanim znamek pozor

 

1) servis si za to uctuje neco (snad to bylo kolem 200 Kc, ale presnou castku si uz nepamatuju, mozna to bylo i vice). Mozna ze to nekde delaji "zdarma", ale ja to mez z AZ Auto Brno na fakture jako samostatnou polozku.

 

2) v cesku je to sice bezna praxe ale to nemusi platit se zahranicnima znamkama. Po vymene skla a prelepeni vsech znamek (pouhym okem velmi dobre, nepoznal jsem ze jsou prelepovane) me zastavili v rakousku policajti a platil jsem 50€ pokutu. Pouhym okem nebylo poznat prelepeni, ale na ty rakousky znamce je jsou nejaky ochrany znaky a i kdyz si toho bezne nevsimnete, tak rakusaci na svych znamkach poznaji prelepeni. A zadna diskuze ze bylo prelepeno z rozbiteho skla na stejne auto apod. nezaberou, jejich rada je vymena znamky (stejne jako v cesku to lze zdarma). Takze rakousky znamky je zbytecny prelepovat (zvlast pokud si za to servis uctuje penize), je lepsi si rovnou vymenit za novou.

Editováno: , autor: JMcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, muzete nekdo poslat jak vypada misto mezi A sloupky a sklem zevnitr? Sklo mi vymenili a mam to vsude samej tmel, ktery zasahuje az na sklo do toho cerneho teckovaneho ramu. Polde me by to sklo melo sedet na nejakem tesneni, profilu nebo tak neco a ne na tmelu, ktery navic prilepil interierovy kryt A sloupku ke karoserii a ke sklu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklo je přilepené jen na tmelu,určitě ale nesmí zasahovat jak popisuješ,musí být zároveň se sloupkem,tapecírunk je také těsně u sloupků a překážel by a byl by i viděn na skle.Před týdnem jsem si zrovna sklo měnil a také mě tmel někde vylezl,po zaschnutí se dá zaříznout,pokud Ti to ale někdo měnil tak reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím, mám dotaz ohledně výměny čelního skla. Před dvěma dny mi vznikla dlouhá 5 cm prasklina od kraje skla na straně spolujezdce. 

 

Chci se zeptat, zda mi můžete doporučit nějakého ověřeného mechanika z okolí Zlín, Brno? A kolik to tak vychází?

 

Mám Octavia II (05) 1,9 TDI, sklo je s šedým pruhem a dešťovým senzorem.

 

Může to být toto? http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1z0845011aq-celni-sklo-zelene-se-senzorem-cz-12844.html

 

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz ohledně výměny čelního skla. Před dvěma dny mi vznikla dlouhá 5 cm prasklina od kraje skla na straně spolujezdce. 

 

Chci se zeptat, zda mi můžete doporučit nějakého ověřeného mechanika z okolí Zlín, Brno? A kolik to tak vychází?

 

Mám Octavia II (05) 1,9 TDI, sklo je s šedým pruhem a dešťovým senzorem.

 

Může to být toto? http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1z0845011aq-celni-sklo-zelene-se-senzorem-cz-12844.html

 

Děkuji 

za 3700,. v uh,sko znacky splintex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro za tuto cenu koupím jen samotné sklo. Kde je cena za práci, lepidlo, pomocný materiál a likvidaci skla.

 

Za tuto cenu to jde udělat jen za předpokladu, že svému zaměstnavateli vezmeš sklo a nalepíš ho ve svém volnu a peníze jdou tobě. Ale zaměstnavateli vznikne pak škoda neboli manko.

 

Já dodržuji cenu kterou stanoví pojišťovna. V případě platby v hotovosti jsem schopný dát nižší. Jezdím dělat montáže po celé ČR a hlavně víkendy a dopravu si neúčtuji.

 

Vše legálně se zárukou a s fakturou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro za tuto cenu koupím jen samotné sklo. Kde je cena za práci, lepidlo, pomocný materiál a likvidaci skla.

 

Za tuto cenu to jde udělat jen za předpokladu, že svému zaměstnavateli vezmeš sklo a nalepíš ho ve svém volnu a peníze jdou tobě. Ale zaměstnavateli vznikne pak škoda neboli manko.

 

Já dodržuji cenu kterou stanoví pojišťovna. V případě platby v hotovosti jsem schopný dát nižší. Jezdím dělat montáže po celé ČR a hlavně víkendy a dopravu si neúčtuji.

 

Vše legálně se zárukou a s fakturou.

tak tomu moc neverim ja dam za sklo s DPH 2700,. 1000,. je praca+lepidlo bez dph

Editováno: , autor: foxdivemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to foxdive master: mohl bys mě poslat link na tu firmu? A je ta cena i s prací? 

 

To žralok: Kolik si účtuješ za sklo na Octavii II,  sklo je s šedým pruhem a dešťovým senzorem i s prací? 

 

Díky

jo cena s praci pokud budes chtit doklad tak 3900,. budu delat ja u nas ve firme,nejsme zadna giga firma proste mini karosarna+lakovna odkaz ti neposlu protoze nemame stranky :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...