Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>
Power156

Problem seřízení xenonů

49 příspěvků k tomuto tématu

Dneska jsem chtěl vyštelovat xenony na superbovi, dělal jsem to přes VASila a mám tam nějaký problém, vyskočí potom na mě chyba že mam problem se zkušebním programem, na ostatní auta to funguje tak nevim kde hledat chybu, snímače chodí, tak nevim a ted mi jeste sviti kontrolka prasklých vlaken a přitom žádný prdlí neni :-/

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká signalizace prasklých žárovek, měla by ti pomoci Redukce pro simulaci odběru 55W, slouží k eliminování signalizace prasklé žárovky u xenonových sad s odběrem 35W.

Dá se sehnat tady http://xenony.ic.cz/ cena za pár 600 kč

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tam jsou origo xenony, tak v tom si myslim že problem nejni

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud ti svítí symbol žárovky a jinak všechno svítí tak se ti to snaží říct že je chyba v xenonech. Pokud bys to načetl VAGem tak tam budeš mít chybu - "světla nejsou seřízena" nebo tak nějak. Dokud to nesešteluješ tak ti ani chyba nepůjde vymazat a bude to svítit.

VAS neznám, takže s tím to neporadím, ale VAGem mi to štelovat šlo. Přesně jak píše VIS.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Moje zkušenost je taková,že při seřízení na VASu mi kontrolka prasklé žárovky na maxidotu svítila taky,ale seřízení proběhlo ůspěšně a VAG nehlásil žádnou závadu :kol-128:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to jsem ani nevedel ze se xenony u supa serizujou pres VAG

ted koukam do VISu a opravdu to tam je popsane.

Diky za info...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
to jsem ani nevedel ze se xenony u supa serizujou pres VAG

ted koukam do VISu a opravdu to tam je popsane.

Diky za info...

Nejen u Supa

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chlapy, řeším tento problém u SUPA, kde je sport. podvozek od Milotecu. Přehodil jsem výbojku, dal jsem Přizpusobení ->001 a pak 002. A pořád nic. V čem může být problem?

Byl jsem v Adrese 055.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chlapi poradte. Mám pocit že mi bixeny svietia nie ďalej ako 30 metrov pred auto. Je jedno či idem 60 alebo 130 km/h. Mechanika vyzerá byť v poriadku lebo ked otočím klúčom svetlá sa pekne híbu dole a hore.

Chcem sa spýtať odkial si presne svetlá berú info o rýchlosti? Ide to všade od ABS alebo je na to nejaké osobitné čidlo?

Hľadám dobre?

Upraveno uživatelem Michal25
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak světla si udaj o rychlosti neberoou,sklon světla je danej fixně a auto si to pořád hlídá ze snímačů a udržuje pořád stejný sklon světel ,at jedeš v jakekoliv rychlosti,to jako myslíš že při 50km za hodinu budou svítit víc dolu a ve 150 nahoru a oslnovat? to asi nééé

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Tak světla si udaj o rychlosti neberoou,sklon světla je danej fixně a auto si to pořád hlídá ze snímačů a udržuje pořád stejný sklon světel ,at jedeš v jakekoliv rychlosti,to jako myslíš že při 50km za hodinu budou svítit víc dolu a ve 150 nahoru a oslnovat? to asi nééé

Som laik. Hovorím len to čo tu čítam. Našiel som to v sekcii elektrika. Myslim že pri 50km mi budú svietit viac do zeme a v 150 budu svietit predo mna dalej. Myslím že je to možné aj bez oslňovania.

Hovoríš že tie motorčeky sú len na to aby ich sklápali pri zaťažení kufru?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Světla dostávají informaci o rychlisti z řj abs. Jak s ní nakládají netuším. V reálu se to poznat nedá.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Světla dostávají informaci o rychlisti z řj abs. Jak s ní nakládají netuším. V reálu se to poznat nedá.

Tak ich teda stačí nastaviť aby svietili viac do dialky? Robí sa to mechanicky alebo cez VAG?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dělá se jen základní nastavení jako u klasických světlel imbusem shora. Ale k tomu potřeba vag. Zkontroluj si sklon paprsku o 1,2% proti zdi. Někde se to tu už řešilo.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Dělá se jen základní nastavení jako u klasických světlel imbusem shora. Ale k tomu potřeba vag. Zkontroluj si sklon paprsku o 1,2% proti zdi. Někde se to tu už řešilo.

Vďaka ACE, zajtra s tým idem do servisu. Tam kde som sa pýtal pred tým boli taký neistý akoby nevedeli čo stým preto som sa pýtal aby my nemotali na nos čo všetko trebalo vymeniť.

Juke box-mal si pravdu, naozaj sa nenastavujú podľa rýchlosti

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo,světla se štelují jen na danou výšku,rychlost s tím nemá co dělat -_-

Upraveno uživatelem stralis
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak som dnes bol v tom servise. Vraveli že dobre že som s tým prišiel labo boli celé rozštelované. Okrem toho že my svietili pod kolesá tak boli vytočené ešte aj do strán. Tak my to nastavili a teraz je to už super. Nechápem ako s tým predošlí majitel mohol takto v noci jazdit.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ŘJ xenononů (neplést s VN boxem) skutečně údaj o rychlosti zpracovává - jak praví ACE. Potřebuje ho k úpravě sklonu světel při rychlosti ad cca 100 km/hod. Pokud tento údaj chybí, jednotka při vyšší rychosti pindá a regulaci zruší. A ze zkušeností bacha - tato chyba se neprezentuje ve výpisu fault code, tak, jak bz operátor čekal,ale jako současná chyba obou snímačů... světe div se, ale je to tak... tekonc to zrovna řešim...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pripojené na VAGu to mali a nevyhodilo vraj žiadne chyby tak dúfam že v tom to nebolo

Upraveno uživatelem Michal25
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to bylo určitě tím rozštelováním. Kdyby jim něco chybělo tak o tom dají vědět...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim Vás pánové,

stále se mi generuje hláška porucha světel  v rj č. 55 mám stále chybu že svetla nebyly  kalibrovány (DTC si nepamamtuju)

vím že je nutné udelat základní nastaveni kanal 1 a 2 ale mě to nic nedovoli.... resp zákl. nastaveni je šedivy

přikládám to absenci loginu který nevím- víte prosím tento login do rj 55 (regulace dosvitu)

dekuji napřed všem

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Spíš bych to viděl na obyč VAG...

Ale třeba Ti někdo poradí lépe. Já jen že nějakou staženou a cracknutou vagínou se tam nedostaneš...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mám 304 full a vše vždy šlapalo, jen do RJ č. 55 neznám login.

Upraveno uživatelem spacewerk
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nevěřím, že na 304 Ti vždy a vše šlapalo. Je to obyč VAGína, kterou stáhneš i z netu.

Kabel máš KKL a s tím si tak max smažeš paměť závad.

Zkus poladit s někým, kdo má lepší VAG nejlépe s HEXovým kejblem

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mámi HEX kabl zkusim to teda s nim :-)  díky za radu a dám vedet jak jsem dopadl

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se