Přejít na obsah

Problem seřízení xenonů


Power156

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

tak ani na origo vagu nelze udelat zakladni nastaveni v r j čislo 55 - píše to v obou kanalech error :-/

 

JJ poznam tento problem a mam origo HEX .....neviem cim to je, uz som si myslel aj, že slabou baterkou, ale skus toto : sadni do auta, daj si 10 minutovu jazdu, vypni uplne motor, pripoj si notas s kablom je jedno či mas hex alebo kkl , zapni klucom elektriku, na vagu chod rovno do RJ XENONU a pusti len ZAKLADNI NASTAVENI.....najprv 001 nastavenie a potom 002 ulozenie......malo by to ist.....to iste sa mi stavalo pri teste akčních clenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím,

Nechal jsem si seřídit světla na STK a doma že si udělám základní nstavení. Problém naastává při zákl. nastavení hodí chybu světla neseřízena. Musí mi někdo sednout na nárazník přední aby se snížila hodnota aspon na 1,97V na předním snímači jinak ukazuje přes 2,4V Zadní snímač ukazuje 1,45V !!Sportovní podvozek nemám !! Dřív mi to nedělalo, před rokem sem měnil vybojky tak jsem prevntivně udělal zákl. nastav. a problem nebyl. . Jinak snímač dle vagu chodí plynule. Ted jsem to udělal prostě aby mi nesvíto na dotu světla. Tak že auto bylo zatíženo jako by .

Nevíte jaký hodnoty snímaču jsou pro základní nastavení , když auto je na rovnině ?

Superb 1,9 96kw r.v. 2006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím ..... nedávno jsem musel vyměnit jednotku xenonu na superbovi byla vyplavena dal jsem novou i nové krytky at se mi tam nedostava voda samozřejmě že ve světle ještě par kapek bylo tak odrovnalo to jednotku sehnal jsem dalši světla obě vysušil pro sichr i druhé po montaži zpět vše svítí ale neniveluje mam i nové vybojky jestli to ma vliv kamarad mi to napichl na bosch diagnostiku a přes tu diagnostiku s těma světlama jde hybat což znamena že motorky fungují .... jenže nejde udělat zakladní nastaveni a piše to pořad chybu světla nebyly seřizeny. na vagu to taky nešlo seřidit pořad to piše chybu na maxidotu zavada světel ..... a po té diagnostice bosch když otočím kličkem tak ty čočky sjedou dolů ted jakoby to jelo co nejvíc na doraz ozyva se brnčeni a pak vyjedou nahoru a to pouze když otočím kličkem bez světel .... takže tak neví někdo co s tím ??? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastavení světel jde udělat pouze pokud stojí auto na rovině. V bloku hodnot si najdi napětí ze snímačů přední a zadní nápravy. (oba jsou na levé straně) nastavení jde udělat pouze pokud na obou snímačích je myslím 2,3V ale ted nevím. Ruku do ohně bych za to nedal. Pak už stačí udělat základní nastavení VAGem. Jinak to nejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vágu to bylo a 001 error nejde nic provést jsem z toho kokot. Takže když to bude stát na absolutní rovině zkontroluju hodnoty jestli z obou snímaču jde stejné číslo pak by to mělo jít jo co když nepůjde.? Kde bude chyba regulace sklonu funguje když otočím klíčkem světla sjedou dolů ozve se zabrneni jako by čočky jely na doraz dolů poté se zvednou.... Opřel jsem se o kufr a hodnoty se měnily což znamená že taky funguje no zkusím uvidím.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní snímač pro xenony je pod tím ochranym plastem zadní napravy, je to snímač jako přední drží na slabém plechu držáku, měl jsem přesně co ty , snímač dle vagu mi ukazoval 1.4 V tak jsem ho demontoval zároveň demontoval a namazal pohyblive kloubky co to má, pak jsem ten plech přihnul aby ukazoval 2.3 V ale musí to ukazovat když má vuz na kolech a kontrolovat dle vagu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukazuje mi to hodnoty úplně stejné... Když sedíme dva v autě tak to píše 2.38V ale problém je ten že pořád nejde odstranit chyba 01539 seřízení světel... A odstranit nejde přes vag..... Když spustíme test tak světla sjedou dolů zavrči a vyjedou nahoru.... 

Editováno: , autor: Ediky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to jde zvedl jsem to heverem levé zadní kolo ať to ukazuje hodnotu víc než 2.3V a chyba šla smazat udělalo základní nastavení a už to šlape ani žádný plisek sem neohybal jede to.... Ale určitě když připojím vag tak to vyskočí znovu to už ale ohnu ten plisek a mělo by to být oka....Díky za rady!!!!!!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem ho trošku jsem ho potukal ukazoval 1.38v předek mi ukazoval 2.70v tak jsem to udělal ať je i na zadku 2.70v a nejde to odstranit základní nastavení nejde přitom to ukazuje 001 zelené hodnoty ale go je zasedle.... Chyba odstranit nejde........ A tak už to je 002 sem najel stav na dotu ukázal o.k uloženo funguje 

Editováno: , autor: Ediky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...