Přejít na obsah

Problem seřízení xenonů


Power156

Doporučené příspěvky

Zdravím,

poprosím někoho z Vás zda by mě také neporadil.....................mám superba z roku 2004 s xenony. Kupoval jsem to před vánocemi. Světla svítilo každé jinou barvou tak jsem si nechal v autorizovaném servisu vyměnit výbojky, ale při vyzvednutí vozu mě bylo řečeno že světla nejdou seřídit že s nimi něco je a že nevědí co. Já jsem se pak doma koukal na světla a zjistil jsem že levé světlo má nejspíš utržený pastorek od osičky takže s tím nejde hnout. Ale zase před tím než jsem to tam dával tak svítila světla dobře ve stejné rovině ale ted je to levé níže a i mě to přijde že jsou moc u sebe když popojedu dál od zdi. Lze sehnat nějaká opravná sada štelovacích šroubů nebo se musí kvůli tomu vyměnit světlo?. Nebo s tím lze něco udělat o čem nevím? Moc díky za info. Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...