Přejít na obsah

Vnejší zpětná zrcátka


Krapik

Doporučené příspěvky

Jestli myslíš tu přípravu tak to jsem četl, ale nevím jestli se tam bude muset jeste neco dodelat nebo dokodovat? Nebo jen zapojit a funguje? Uz to nekdo delal?

Hele myslite ze bude stacit koupit jen blinkry s osvetlenim a vymenit je za ty stavajicí bez osvetleni??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměníš spodky, natáhneš drát do dveří, zde by měla být svorkovnice s připravou, kde je jeden volný pin, zapojíš a poté nakódovat. Asi takhle by to mělo být.

Sám se na to teprve chystám, tak doufám, že nepíši bludy. Asi největší problém bude rozebrání tapecu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměníš spodky, natáhneš drát do dveří, zde by měla být svorkovnice s připravou, kde je jeden volný pin, zapojíš a poté nakódovat. Asi takhle by to mělo být.

Sám se na to teprve chystám, tak doufám, že nepíši bludy. Asi největší problém bude rozebrání tapecu.

Tapec jde rozdelat peekne jen doporucuji koupit si nahradni cvoky a prichytnuti tapecu....par se mi jich ulomilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco najdes u me v profilu...je to jednoduche....drzi to tri sroubky..dvere spolujezdec....rozdelas madlo dveri...ze spodu je takovy maly otvor-strcis tam plochy sroubovak a rozpulis to madlo...dva sroubky torx...potom musis vytahnout mrizku vyskoveho reproduktoru-opet maly plochy sroudovak a vycvaknes to....drzi to takove male zobacky.....je tam jeden maly sroubek torx.....potom musis vycvaktnout tapec..drzi to asi 8 cvoku(casto prasknou)...odpojis ovladani oken a reproduktor a tahlo od klicky dveri....ridicove dvere jsem nemel rozdelane ale podivam se a dam vedet

TY CVOKY DRZI HODNE MUSIS VIC ZABRAT jeden novy stoji 6kc

Editováno: , autor: davidek.c
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bohužel te zklamu,ale na tom zrcátku nebylo nikde vidět číslo dílu,můžeš se podívat i na fotku zrcátka za zadní části v mojem návodu.

Co jsem tady nekde na fóru četl tak jedno skličko stojí kolem 2.500,-Kc

Co jsem ja koukal do Etky tak je tam hafo skliček ale ani u jednoho neni napsáno samozatmavovaci

A co jsem koukal tak treba na audi takové skličko stojí 7000kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

TAk nevím, jestli jsem divnej já nebo servisy, ale když jsem po něm chtěl, aby mi tam dodělali to "osvětlení" pod tím zrcátkem, tak na mě čuměl .. pak z něho vylezlo, že bude asi potřeba natáhnout určitě moc drátů. AŘekl jsem že od 06 se tahaj dráty až do dveří a ve svorkovnici je jeden volnej pin právě pro to osvětlení.. no koukal dál.. Ale napsal to do těch papírů propiskou a uvidí se.. tak za týden/2 dám vědět jak dopadla jejich snaha.. Už to vidím, že podle VIN mi objednaj zrcátka co mají ten spodek "zateměnný" pouze pro blinkry a po natažeí kablůku se budou strašně divit, proč to nesvítí :kol-140:

Zrcátka platí pojišťovna, takže mě cena nezajímá.. :kol-46: ale uvidíme, samozatmívací a spol jsem po nich nechtěl, to by už asi nerozdejchali :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...