Přejít na obsah

Vnejší zpětná zrcátka


Krapik

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

potřeboval bych poradit. Na mé octávce II 2005 mám samozatmívací vnitřní i vnější zrcátka (elektrické ovládání) a levé vnější zrcátko mám zbarvené do hněda se světlým středem. Předpokládám, že prostě odešlo to stmívání - nevím jestli tam je nějaká kapalina či co. Je to docela nepříjemné a proto chci koupit nové zrcátko (pouze sklíčko). Našel jsem následující zrcátko, které vzhledem odpovídá tomu mému (má to plastové lemování)

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1z1857521h-sklo-zrcatka-leve-vyhrivane-zatmavovaci-skoda-24075.html

ale je dost drahé a já to stmívání nepotřebuju. Je možné tam dát obyčejné s tím, že bych nezapojil ten konektor na to stmívání ale jen vyhřívání?

Např. toto

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1z1857521f-sklo-zrcatka-leve-vyhrivane-cn-25450.html (zde je v popisu uvedeno "širokoúhlé" - to jsou k dispozici dva typy? normální a širokoúhlé?)

nebo toto?

http://autodily.shoptime.cz/zbozi/460771/Sklo-leveho-zpetneho-zrcatka.htm

 

Děkuju za pomoc

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tressilian: tady nekdo psal, jak si to opravit. Staci to jen rozebrat a vylit tekutinu. viz 

 Me by spis ale zajimalo, kolik stoji dodelani praveho zrcatka se samozatmavovanim na Octavii 2 FL. Vim, ze na FL se delala jen ridicova strana, nicmene pouziti zrcatka z anglicana by asi nemel byt problem ne ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mě kamion urazil pravé zrcátko na dálnici koupil jsem na vrakovišti asi bylo z L&K za 2000,-  

 

Všechny kabely tam jsou a jen jsem zapojil ve dveřích. Takže by u mě mohlo stačit jen levé sklo s kabelem do dveří a vnitřní a pak nakodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, pánové stala se mi nepřijemná věc. Vypadlo mi sklo zrcátka u řidiče. Objednám nové, ale jde mi o to jaké použit lepidlo.  Poradíte? Podotýkám, že zrcátko je elektricky stavitelné a vyhřívané. Díky za případné typy.

Editováno: , autor: mahulík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Stávající zrcátka jsem chtěl také doplnit nalepovacím blinkrem a zespodu zrcátka jsem chtěl bíle nalepovací osvětlení, které by svítilo při otevřených dveří. Náhodou jsem byl na pokecu v STK a zde jsem dostal odpověď, že mám předepsaný počet osvětlení a další duplované osvětlení nesmím dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...