Jump to content
Krapik

Vnejší zpětná zrcátka

Recommended Posts

Já jsem je dával dolů, ale žádný problém jsem neměl. Vytočil jsem sklíčko na max a podebral ho prstama co nejvíc ke středu a vyloupl ho ven.

mam otazku co to sou za zrcatka,s tim plastem okolo? jsou samo zatmavovaci,ale to maji i ostatni a nemaji ten plast okolo,tak co to mam? :blush:

s plastem jsou samozatmivaci...mi bylo receno, kdyz jsem kupoval auto...mam je

Ja som asi blby alebo neschopny.Davam prsty za to zrkadlo zo vsetkych smerov ale nie a nie vycvaknut....bojim sa ze to zlomim a bude po parade.Nebolo by nejake foto ako na to...??Dakujem za zachranu

Klidně ti to vyfotím, ale až o víkendu. Teď to nestíhám. Ale můžu ti poradit, neboj se, to zrcátko něco vydrží. A při nynějších teplotách bude ten plast měkčí, takže by to mělo jít krásně.

mne sa ho podarilo zlomiť,potom som zistil,že stačilo tenkým šrubovakom zatlačiť jeden zobačik na plastovom uchyte zrkadla

zdravim, mam jednu otazocku na vas borci

pri vymene spatneho na spolujazdcovej straje je potrebne demontovat tapec dveri? ak hej bol by som rad za maly strucny navodik kde su sroby a tak dik za kazdu odpoved :)

Jen doplním protože jsme to nedávno dělal....

Pokud budeš mít před montáží cestu kolem prodejce škoda tak si tam kup tak dva plastové kolíky které drží tapec.Rádi se lámou a pri montáži jako když je najdeš.Stojí pár korun (centů).Až budeš sundavat ten tapec tak je dobré u kolíku ho vypáčit nějakou dřevenou vařečkou!!

Zrcátko je ke dveřím připevněno jedním šroubem....ten není dlouhý a při jeho vyndavání je třeba dát pozor..když ti vypadne tak zapadne nejraději do dveří a je ztracen :-)))

Jinak to máš za 10 min hotové :-)

dobre rady tiez dakujem a na tie koliky som samozrejme myslel uz ich mam nakupene odvtedy co som rozoberal zadny tapec kvoli prefukovaniu okienka vzadu :)

este jeden dotaz k mechanizmi okna sa asi sundanim toho tapecu nedostanem, nakolko som videl, ze je kryty este dakym zanitovanym plechom...pytam sa preto, lebo som chcel premazat ten mechanizmus lebo mi piska okno a uz ma to sve :)

nakoľko je spúšťač okna súčasťou toho krycieho plechu,tak by si ho musel celý odnitovať....zhoď tie 2 väčšie plastové krytky,čo sú na tom plechu a cez ne skús strieknuť na tie vodítka skla...

NAzdar chlapci ja mam octaviu 1 a tiez by som tam chcel el zrcatka ale so smerovkami neviete o niecom alebo ci by pasovali zrcatka z O 2?

Zatmavování má jen to řidičové. Od nějakého modelového roku se na pravé nedává. Pokud máš zatmavovací zrcátko v interiéru, tak máš kabeláž vedenou až ke dveřím. Stačí dotáhnout 2 dráty od svorkovnice na A sloukpku skrz dveře k zrcátku a bude fungovat. Pokud máš v interiéru obyč zrcátko, tak ti to fungovat nebude.

Ted jsem se na toto chtěl zeptat, mám přesně ty stejná zrcátka, i v barvě i stejně zatmavovací řidičovo, takže tím pádem, vím co a jak, a odkad se navádí ty dráty??? z A sloupku, počítám tam ta svorkovnice, jinak původní zrcátka měly jen 7 drátů a tyto mají 12 :kol-31: , takže ted jen sehnat to schema, co kam zapojit.

Tak schema bude asi v dílenské příručce, v el. schematech, ale spíš bych to chtěl vědět od někoho kdo to dělal.

Dobrý den,

omlouvám se, asi to tady někde řečeno už bylo, ale přece jen, mám OII combi r.v.2006, zrcátka elektricky ovládaná, vyhřívaná, bez funkce "zatmavování".

Viděl jsem teď u benziky skoro totožnou OII i dle výbavy a roku výroby a dotyčnému se při otevření dálkovým ovládáním na chvíli rozvítily i blinkry a chvíli i svítily jako osvětlení, což mi příjde jako užitečná věc. Proto bych potřeboval radu, je to otázka pouze připojení na kompl a naprogramování této funkce a nebo te chce úpravy v podobě jiných blinkrů a tahání nových drátů??

Dík moc za radu.

romanje71: a neměl náhodou zrcátka s osvětlením nástupního prostoru? Tam je jiný "spodek" zrcátka s druhou žárovkou a tím pádem i jiný počet kabelů. Jen si nejsem jistý, kdyby se měnily zrcátka kus za kus, zda to bude fungovat rovnou (nebo zda je potřeba kódování).

Tak to jsem si opravdu nevšiml, jen jak jsem to uviděl, tak jsem se podíval na výbavu a typ té OII. Popravdě jsem ani netušil, že tato funkce existuje..když jsem to uviděl, jen jsem v duchu doufal že se to dá snad jen naprogramovat...