Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Krapik

Vnejší zpětná zrcátka

Doporučené příspěvky

Hm, tak pokud potřebuju zrcátko na Superb (předpokládám na Superb II), tak jsem v pytli, protože se prodávají jen originály (minimálně v Autokelly)... Nikdy jsem vrakoviště v OV nepotřeboval, ani nevím, jestli tu nějaké je...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Na FL potrebujes 1Z1857507M . Cena cca 3700 Kc u nas pripadne ebay, nove s dopravou cca od 2400 Kc. Ako pise @Wittmann treba pozriet vrakac.

Editováno na Martttin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Těch 3700 je celé zrcátko včetně krytů a skla? Kurnik dnes se mi nedaří pořádně nic dohledat...

Obvolal jsem skoro všechny vrakoviště v okolí a nikde to nemají.

Editováno na kamilk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jen bacha těch zrcátek je mnoho verzí - elektricky nastavitelná a lakovatelná jsou asi všechna, ale pak záleží zda mají elektrické/ruční sklápění, osvícení nástupního prostoru případně samozatmívání.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím všechny,

potřeboval bych poradit. Na mé octávce II 2005 mám samozatmívací vnitřní i vnější zrcátka (elektrické ovládání) a levé vnější zrcátko mám zbarvené do hněda se světlým středem. Předpokládám, že prostě odešlo to stmívání - nevím jestli tam je nějaká kapalina či co. Je to docela nepříjemné a proto chci koupit nové zrcátko (pouze sklíčko). Našel jsem následující zrcátko, které vzhledem odpovídá tomu mému (má to plastové lemování)

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1z1857521h-sklo-zrcatka-leve-vyhrivane-zatmavovaci-skoda-24075.html

ale je dost drahé a já to stmívání nepotřebuju. Je možné tam dát obyčejné s tím, že bych nezapojil ten konektor na to stmívání ale jen vyhřívání?

Např. toto

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1z1857521f-sklo-zrcatka-leve-vyhrivane-cn-25450.html (zde je v popisu uvedeno "širokoúhlé" - to jsou k dispozici dva typy? normální a širokoúhlé?)

nebo toto?

http://autodily.shoptime.cz/zbozi/460771/Sklo-leveho-zpetneho-zrcatka.htm

Děkuju za pomoc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tressilian: tady nekdo psal, jak si to opravit. Staci to jen rozebrat a vylit tekutinu. viz 

Me by spis ale zajimalo, kolik stoji dodelani praveho zrcatka se samozatmavovanim na Octavii 2 FL. Vim, ze na FL se delala jen ridicova strana, nicmene pouziti zrcatka z anglicana by asi nemel byt problem ne ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když mě kamion urazil pravé zrcátko na dálnici koupil jsem na vrakovišti asi bylo z L&K za 2000,-  

Všechny kabely tam jsou a jen jsem zapojil ve dveřích. Takže by u mě mohlo stačit jen levé sklo s kabelem do dveří a vnitřní a pak nakodovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam L&K , posledni rok tj 2013 a prave neni zatmavovaci a pokud vim, tak na FL uz se delalo jen ridicovo. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se