Přejít na obsah

Boční nápis (samolepka) Roomster


Doporučené příspěvky

Nazdárek,

nevíte někdo zda není ještě jiná barva té boční samolepky (nápisu) Roomster?

Mám Romču Stříbrného Sršně a ta bílá není zrovna ono. Máte někdo, nebo viděl jste někdo, např. černou?

Dík

cernou sem videl, kdyz se podivas do fotek nasich milacku ,tka ji tam najdes, ale myslim, ze je to samodomo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned na to mrknu. Díky

Jinak sem o víkendu konečně vyřešil tu již zmíněnou mezeru mezi zadníma sedadlama a zadním platem zavazadelníku. Nechtělo se mi kupovat ten originální kryt a ani šít z koženky napodobeninu. Popravdě by mě rozčilovalo, že mi to tam pořát vysí jako pytel brambor.

Potřebuju zakrýt hlavně kufr když mam sedadla na doraz v zadu. Tak sem koupil plastový okap 8cm šířky a 1m dlouhý. Jednoduše sem ho

přišrouboval k zadnímu platu. A hned mam příhrádku na dlouhý deštník :) Ještě to musim, ale dořešit na bocích u zadních oken, aby to nevypadalo opravdu jako okap.

Editováno: , autor: patashon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned na to mrknu. Díky

Jinak sem o víkendu konečně vyřešil tu již zmíněnou mezeru mezi zadníma sedadlama a zadním platem zavazadelníku. Nechtělo se mi kupovat ten originální kryt a ani šít z koženky napodobeninu. Popravdě by mě rozčilovalo, že mi to tam pořát vysí jako pytel brambor.

Potřebuju zakrýt hlavně kufr když mam sedadla na doraz v zadu. Tak sem koupil plastový okap 8cm šířky a 1m dlouhý. Jednoduše sem ho

přišrouboval k zadnímu platu. A hned mam příhrádku na dlouhý deštník :) Ještě to musim, ale dořešit na bocích u zadních oken, aby to nevypadalo opravdu jako okap.

hm zajimave reseni. Kdyz mas zadni sedaky az vzadu, tak se ale plata skoro dotykaj ne? Muzes dodat fotku? Trochu bych se bal coto udela pokud by doslo k nehode. A jde to plato vyndat a nasadit do spodni polohy? Ja ot vyuzivam docela casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem nad tím taky přemýšlel. Při nehodě nevim, ale za hlavové opěrky by se to zarazit mělo. Dam tam stejně ještě pásky, kterýma ten deštník pro jistotu přichytim k tomu žlábku. Hlavně i z důvodu toho, aby mi necestoval do stran při zatáčení.

Jestli tam nemáš žádnou mezeru, tak to musíš mít ty opěradla sedadel, ale hodně zklopený, ne? Když je dám do optimální polohy pro sezení, tak tam vzniká 8cm díra a je vidět do zavazadelníku.

Popravdě, zda jde dát to plato do nižší polohy s tím žlábkem, nevim. Já to normálně nevyužívám. Ale vyzkouším to. Na 99% to ale musí jít, když vezmu, že u zadního okna ve vyšší poloze je ta hloubka zavazadelníku vlastně nejmenší, díky naklopení zadních opěradel.

Foto samozřejmě do zítřka dodám.

Editováno: , autor: patashon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to nafotil

ještě samozřejmě musim dodělat zmíněný řemínek na uchycení deštníku a na boky u zadních oken vymyslet

něco inteligentního

bohužel to vypadá zatim jako okap z nějakýho altánu, nesehnal sem černej ani šedivej

až ho seženu, tak ho vyměním ;)

post-12820-1202154468_thumb.jpgpost-12820-1202154500_thumb.jpgpost-12820-1202154376_thumb.jpg

post-12820-1202154404_thumb.jpgpost-12820-1202154347_thumb.jpg

post-12820-1202154742_thumb.jpg

Editováno: , autor: patashon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm., zajimave. misto reminku pouzij suche zipy, nebo ocka z gumy ( do teplaku) do kterych ten destnik zastrcis. Pokud by tem "okap" byl cernej, tak by to asi vypadalo lip, a nebo v barve auta. Koukam, ze s platem dole je to v pohode.

Mno ale ja si radsi necham to orig. Kdyz bych chtel skopit sedacku., ( krasne se vni spi), tak by to neslo. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když chceš sklopit opěradlo tak stačí posunout se o 5cm dopředu. Což zas tak neni moc, ne. kol11

Poravdě tedy v autě to tak tou hnědou barvou nesvítí jako na těch fotkách, přeci je to bleskem,

normálně tak to tak nevynikne.

Ale pokud ho někde vyčápnu v barvě interiéru, tak ho samo hned prohodim.

Editováno: , autor: patashon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když chceš sklopit opěradlo tak stačí posunout se o 5cm dopředu. Což zas tak neni moc, ne. kol11

Poravdě tedy v autě to tak tou hnědou barvou nesvítí jako na těch fotkách, přeci je to bleskem,

normálně tak to tak nevynikne.

Ale pokud ho někde vyčápnu v barvě interiéru, tak ho samo hned prohodim.

Trošičku OT ty sedadla máš úplně vzadu? Já jenom kvůli te gumy na podlaze v kufru. Chci si ji taky koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten okap ked, tak cierny. :( napad to nie je zly, ale nepaci sa mi to osobne. Obmedzuje variabilitu priestoru...nemozes dat operadlo viac dopredu inak zase ti je vidno do kufra. to uz radsej len nejaky zaves, ktory je pripevneny o plato a visi po celej vyske dole a nie je uchyteny o operadla. Jednoduche a asi aj krajsie. Inak na ten dazdnik sa da krasne pouzit aj ten kozenkovy uchyt aj ten original gumenny. :) Ale ta hneda farba... :) Neverim ze sa nedal zohnat aj v ciernej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no inu zaujimavy napad ... ale chcelo by to nejako dotiahnut v detailoch (nastriekat na cierno? potiahnut ciernou samolepiacou foliou ?, potiahnut latkou )... hmm som zvedavy co vymyslis na ukoncenie toho okapu

je to urcite zauimavejsie nez ta plachta co sa da kupit na prekrytie toho priestoru .. (aj ked treba pochvalit romanka ze tu svoju kozenkovu vyrobil uplne super!!!)

ale ... je fakt ze mi z Fabie combi chyba ta priehradka co bola na nej roletka ...

este raz fakt inspirujuce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no inu zaujimavy napad ... ale chcelo by to nejako dotiahnut v detailoch (nastriekat na cierno? potiahnut ciernou samolepiacou foliou ?, potiahnut latkou )... hmm som zvedavy co vymyslis na ukoncenie toho okapu

je to urcite zauimavejsie nez ta plachta co sa da kupit na prekrytie toho priestoru .. (aj ked treba pochvalit romanka ze tu svoju kozenkovu vyrobil uplne super!!!)

ale ... je fakt ze mi z Fabie combi chyba ta priehradka co bola na nej roletka ...

este raz fakt inspirujuce

zatím ty konce rešit nebudu, na uchycení čehokoliv (např. toho deštníku) tam dám nějaký ten pásek se suchým zipem

nějak sem ten okap nescháněl, zašel jsem do OBI a prostě koupil co měli

až narazím na černý nebo šedý, tak ho hned prohodím a ty konce dovymyslím

popravdě mě to taky napadlo přestříkat, černou ve spreji mám, ale myslím, že až bude léto a i když je to plast určenej ven

tak bude asi pěkně v horku pracovat a barva by za čas asi popraskala

to koženkové řešení, byl dobrý nápad jako náhrada originálu, ale na můj vkus, když mam na 90% vždy sedáky

až vzadu, že to tam vyssí opravdu jako pytel ho.....

ale samozřejmě to je jen můj vkus a chápu každého kdo využívá spíš rozmezí sedadel, že se mu to bude určitě víc líbit než

můj zahradní okap :kuk:

Editováno: , autor: patashon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, taky tak sem do toho šel.

Prostě sem to tam dal, jak to bude vypadat. Taky uvidim jak to bude nebo nebude překážet. Připevnil sem to jenom 4x M3

šroubkama, takže pokud to sundam nadobro, tak ani na tom platu, díky tomu, že je "chlupatý" nebude nic vidět.

Někomu se prostě bude víc hodit ten origoš - domácí koženka a někomu tohle řešení.

Já pokud dávám sedadla dopředu, tak stejně plato sundavám protože vozím kočárek a ten se mi pod plato nevejde.

Přidělání trvalo 15minut a cena 150 Kč.

Editováno: , autor: patashon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už sem "žlab" přelepil matnou hrubou černou folií a nalepil bočnice

vypadá to dost dobře -_-

mvh: ne mam to na pásy,

vybíral jsem podle testů, sice byla tahle nejlepší, ale s ISOfixem

přeci jenom s nim to je o pořádnej ranec dražší

ty jí s nim máš?

Editováno: , autor: patashon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo sedadla jsou až vzadu

guma do kufru má výřezy pro nejkrajnější polohu sedadel

je přesná.....

Až vzadu??? Já teda, když dám sedadla až dozadu, tak navazují na to plato. Bohužel prostřední je pak značně mimo (vepředu).

Ahaa, teď jsem si toho všim. Ty máš ty velké sedačky víc předkloněné. :D

Editováno: , autor: Jetson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až vzadu??? Já teda, když dám sedadla až dozadu, tak navazují na to plato. Bohužel prostřední je pak značně mimo (vepředu).

Ahaa, teď jsem si toho všim. Ty máš ty velké sedačky víc předkloněné. :D

to už si druhej, kterej to tak má

to pak, ale ty cestující vzadu musí pomalu ležet a né sedět

ale každýmu vyhovuje něco jinýho, že

já ty opěradla nastavil, jak to komu vyhovovalo (skoro jako zadní ve Fabce) a nakonec mi tam zbyla pomalu 8 cm mezera

což mi vadilo, protože ti je krásně vidět do kufru :kuk:

a vlastně i ten rám dětský autosedačky má stejný sklon, aniž bych to tedy stavěl podle něj

takže, kdybych to měl naklopený nadoraz, tak ta autesedajda tam moc sedět nebude

Editováno: , autor: patashon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patashon: No mohli bychom zalozit samostatne tema Autosedacky, ale nevim jak to maj ted kluci kdyz to presunujou.

Taky se mi libily testy tyhle auto sedacky ale je fakt ze vsechny byly jen pro isofix uchyceni, jenze uz se mi nelibila cena. Pak mi to taky tak trochu rozmluvil prodejce, kdyz povidal pribeh o jednom manikovi kterej mel isofix autosedacku a povedl se mu malej stouchanec s autem. prej to odnesl jen naraznik tzn, oprava za par tisic, ale pri tom narazu nejak ta predni fixacni tyc prohnula podlahu auta a tim se hnula cela karoserie, ze mu ani nesly zavrit dvere, takze auto skoro na odpis. Takze sem vymekl a koupil taky jenom tu verzi s pasama. Zatim spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...