Přejít na obsah

Co je to ???


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

a k cemu je to dobry?

zakon č.361/2000 Sb, HLAVA II, Díl 1, § 3, bod (4) Nikdo nesmí používat technické prostředky a zařízení, které znemožňují nebo ovlivňují funkci technických prostředků používaných policií nebo Vojenskou policií při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích (dále jen „antiradar“).

je pak otazkou, jestli to ze te na radar upozorni, je nebo neni ovlivnovani.

Pokud jezdis casto v rozporu se zakonem, tak to vyuzijes, ale na druhou stranu porad porusujes zakon. Pokud jezdis slusne, tak ti to bude jen porad piskat a odvadet tvou pozornost od rizeni. A recicky v navodu, ze ti to pouze zbytecne neplatit pokuty, kdyz jedes o 2km/h rychleji, nez je povoleno jsou jen keci. Za 52 te nikdo pokutovat nebude. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a k cemu je to dobry?

zakon č.361/2000 Sb, HLAVA II, Díl 1, § 3, bod (4) Nikdo nesmí používat technické prostředky a zařízení, které znemožňují nebo ovlivňují funkci technických prostředků používaných policií nebo Vojenskou policií při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích (dále jen „antiradar").

je pak otazkou, jestli to ze te na radar upozorni, je nebo neni ovlivnovani.

Pokud jezdis casto v rozporu se zakonem, tak to vyuzijes, ale na druhou stranu porad porusujes zakon. Pokud jezdis slusne, tak ti to bude jen porad piskat a odvadet tvou pozornost od rizeni. A recicky v navodu, ze ti to pouze zbytecne neplatit pokuty, kdyz jedes o 2km/h rychleji, nez je povoleno jsou jen keci. Za 52 te nikdo pokutovat nebude. ;)

co k tomu napsat kdyz tomu nerozumis necituj zakon!!!!!!!!!!!!!!!! toto neni aktivni rusicka ale pouze detektor radaru (cili prijimac).!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim.... :palec2::palec2:lollol

nerozciluj se a cti pozorne. To ze to neni rusicka vim, ale jak to posoudi policajti nevim. Pokud by doslo k soudu, tak to vyhrajes to je jasny, ale myslim, ze pokud te stim chytej, tak se po tobe povozej radi jinak.

Otazkou ale je, a na to jsi neopovedel, k cemu ti to je doopravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozciluj se a cti pozorne. To ze to neni rusicka vim, ale jak to posoudi policajti nevim. Pokud by doslo k soudu, tak to vyhrajes to je jasny, ale myslim, ze pokud te stim chytej, tak se po tobe povozej radi jinak.

Otazkou ale je, a na to jsi neopovedel, k cemu ti to je doopravdy.

k cemu mi to je ??? abych vedel ze jsem mereny .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky: až mi ukážeš někoho, po kom se budou vozit skrze antiradar, tak  pak ho sundám taky. To je jako kdybys měl v autě rádio a v zákoně bylo napsáno, že nemáš mluvit na řidiče a rozptylovat jeho pozornost. A pokud vím, rádio na tebe mluví a když si zpíváš, nebo ho jen posloucháš, tak tě relativně rozptyluje. Tak bys pak poslouchal rádio, ale kdyby tě zastavili policajti, tak jak by ses tvářil a jak bys jim to vysvětloval?

A pokud by se na tobě vozili, tak by jsis mohl klidně stěžovat a to určitě nehrozí.

Mě zastavili, ptali se, co to je. Řekl jsem jim to a oni nic neříkali. Pač je to legální, tak nevím, proč byh ho nemohl mít.

Mr.Pecoun: je to správně. Pokud máš o tom pochybnost, není nic jednoduššího, než najít policii, jet pomalu a zjistit, s jakým předstihem reaguje V1. A kdyžtak zkusit umístění horizont. a výsledky porovnat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim ze je t blbost...ale budis. Tu na slovensku pouzivaju okrem ineho laserovy typ radaru, ktoy ma dosah az 2km. postavi sa na nadjazd nad dialnicu, namieri s dalekohladom, stlaci spust tebe to zapipa a uz je neskoro. A dole ta hliadka zastavi. :) Pripadne ked obehnes neoznaceny policajny voz ktory ide 130km/h, tak tiez niet co riesit. :) Takze dalsia hracka na rozptylovanie pocas jazdy. ;) Ale kazdy nech kupuje co lichoti jeho srdci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim ze je t blbost...ale budis. Tu na slovensku pouzivaju okrem ineho laserovy typ radaru, ktoy ma dosah az 2km. postavi sa na nadjazd nad dialnicu, namieri s dalekohladom, stlaci spust tebe to zapipa a uz je neskoro. A dole ta hliadka zastavi. :) Pripadne ked obehnes neoznaceny policajny voz ktory ide 130km/h, tak tiez niet co riesit. :) Takze dalsia hracka na rozptylovanie pocas jazdy. ;) Ale kazdy nech kupuje co lichoti jeho srdci. :)

no pokud najedeš 15.000km za rok tak možná,

ale pokud jezdíš 60.000km ročně tak máš tak trochu větší pravděpodobnost setkání s radarem,

to že se měří na nadjezdech je známé a není problém s tím počítat, zrovna tak jako kdyby jsi antiradar neměl, stejně je tomu i při předjetí policejního auta jedoucího 130kou, s tím taky počítám a dost auta, která předjíždím "lustruju", ty jsou vidět a reaguješ na ně stejně ať už antiradar máš nebo ne,

tohle pomáhá při měření "ze zálohy" pod maskovací sítí apod.

Dokonce jsem zažil už i tři radary za sebou, protijedoucí ti bliknou, hledáš radar, najdeš ho a hurá jedem a bum, další dva skrytý tě naměří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim ze je t blbost...ale budis. Tu na slovensku pouzivaju okrem ineho laserovy typ radaru, ktoy ma dosah az 2km. postavi sa na nadjazd nad dialnicu, namieri s dalekohladom, stlaci spust tebe to zapipa a uz je neskoro. A dole ta hliadka zastavi. :) Pripadne ked obehnes neoznaceny policajny voz ktory ide 130km/h, tak tiez niet co riesit. :) Takze dalsia hracka na rozptylovanie pocas jazdy. ;) Ale kazdy nech kupuje co lichoti jeho srdci. :)

Jo možná tě změří z 2km ale musí tě taky vyfotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pubertaci...jazdite normalne a nemusite tu taketo somariny riesit. Raz ked zabijes pri takej jazde svoju zenu alebo deti, az potom pochopis co je to jazdit 160km/h. Cesty ani vodici nie su prisposobeny na piratov ktori takto sa blaznia po verejnych cestach. A ked takeho chyti policajt, tak som len rad a pokutu si zasluzi. A ked je este rozptylovany antiradarom... A nemusite sa bat, ked vam dava policajt pokutu za rychlu jazdu, mozete si byt isty ze ma dokaz ze ste tak rychlo naozaj sli (aj ked vas meria z dvoch kilometrov). A ako dokaz nemusi mat iba video zaznam ci fotografiu. Aj svedecka vypoved dalsieho policajta na to staci a myslim ze ani to nevykecas ani pri spravnom konani ani na sude. Aj ked v kazdom pripade to skusit mozes ak ti to stoji za tu pokutu. Lebo vzdy na mieste je pokuta nizsia ako potom pri spravnom konani ci sude a nehovoriac o inych vydavkoch.

A policajt nezastavuje ak prekrocis rychlost o 5 km/h na dialnici. I ked v meste je to ine. Ale kde je zona 40 lebo je v blizkosti skola, tak to beriem ze tam su striktnejsi. A je to spravne. Ak sa niekam ponahlas, privstan si a chod o 20minut skor a nemusis ohrozovat ostatnych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Romankem.je potřeba jezdit slušně.Proti pistolovým radarům jsou antiradary nanic.Jinak nevím,jestli musí dávat foto,to si jist nejsem,ale osobně bych se s policajtem nebavil a nepožadoval po něm důkaz,pokud bych si byl vědom přestupku.Už mě za rychlost chytli 2×.jednou na dálnici-přiznal jsem chybu a měl jsem to bez bodu za 500 -myslím,že super a podruhé měšťáci.Taky jsem se přiznal a nedělal blbého a neurážel je a zato mi to v obci ze 76 stáhli pod 60.Ušetřil jsem 1000 a bod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo tak tak. jak je to stim focenim sme posla dotaz na policejni prezidium, protze sem to nikde nenasel. Na jednu stranu je pravda, ze by to mohli byt slovo proti slovu. Ale neche semi verit, ze by policajti jen pro "prdel" lhali a chteli me dat pokudud za rychlost, pokud bych tak fakt nejel. Jak se to resilo kdyz jeste foceni nebylo? myslim, ze svedectvi policajta a zapis v radarove knize staci.

jestli ten AR chtele mit ok, mejte, ale jen doufam, ze diky teto " zbytecne" veci nezpusobite nehodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem chlapci ale zrejme by sa mal vyjadrit k tyum fotografiam niekto kto uz pokutu za rychlost dostal ...

mno a proc myslis, ze se k tomu vyjadrujem? Platil sem asi 3x., pred 2-3-4 rokama. Protoze sem vedel, ze sem tak rychle jel, tak sem se nehadal, choval pokorne a ukecal to na rozumnou castku. jestli me fotili fakt nevim. 1x na chomutovske z neoznaceneho auta. Ty ostatni ze stacionarnich uklizenejch v zahradach. Zrovna u tech mam pochybnosti, jestli u toho i fotili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...