Přejít na obsah

Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka


century

Doporučené příspěvky

Má to své výhody i nevýhody... ostatně jak už tady padlo. Kolega má na firemním Peugeotu 807 sklápění a věčně to má pokažené :doh Navíc když se někdo protahuje mezi autama na parkovišti, tak mu to krásně "utře" oblečením, na kterém ale bývá i zip nebo něco, takže škrábanec sem.. škrábanec tam... a okolo parkující se taky drží blíž. Myslím že když se někdo motá u auta kt. má nesklopeno, tak dává víc pozor. Na druhou stranu těch pár cm když se zrcátko sklopí jej může od uražení zachránit, ale když je holt někdo jelito, a tak vám odře bok zrcátko nezrcátko.. :disgust: Toť můj skromný názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Take nemam zasadni problem pridrzet tlacitko na 2 sec. navic, delam to tak uz od predch. aut i kvuli bezpecnemu uzavreni potencionalne pootevrenych oken, nicmene nekdy opomenu.

Zkousel jsem si vzpomenout na nejakou situaci, kdy uzamykam auto, a pritom bych nepotreboval bezpecne priklopeni zrcatek, zadnou takova me ale nenapada ...

Moc by se to hodilo, vc. tech oken. Vim ze to je reseno tim ovladacem (primarne kvuli tem oknum), ale nepripada me to moc systemove a na auto mam priplacenu zaruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největším mínusem sklopených zrcátek je skutečnost, že přestane svítit osvětlení nástupního prostoru. Mě to přímo nasírá, když si ve tmě musím vybrat jedno nebo druhé.

Neni nic jednodussiho, nez si v Maxiku aktivovat rozsviceni svetel po odemceni auta...zcela jiste postaci na dostatecne osvetleni okoli auta, rozsviti me soucasne i vnitrni osvetleni (LED), ktere bezpecne osvetlei kompletni okoli auta i bez osvetleni nastupniho prostoru ze zpetnych zrcatek, ktere az tak intenzivni zase neni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se, nicmene jsem predpokladal, ze ten kdo ma v aute elektricke sklapeni zrcatek, disponuje i LIGHT ASSISTANTantem... Mam pocit, ze se daji jeho funkce stale dokodovat i do auta, ktere nema tovarne ten prepinac svetel s polohou AUTO. Mel jsem to tak na minule O2, kde jsem rovenz Light Assistant nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahoj,

mám jeden problém se zrcátkem. Jedná se o funkci sklpění. Vše funguje, až na jednu věc. Když se mi otevírá levé zrcátko, tak se nezastaví a přejede úplně až na konec. Nevíte jak je řešen doraz otevřené polohy? Myslíte, že by se mohlo jednat o čep označený na přiloženém obrázku? A jak je to s rozebíráním? Je to stejné jako u Octavie II před FL? Moc děkuji za opdovědi.

post-74570-0-16566600-1427647282_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
V 29. 3. 2015 na 18:44, Marek Převrátil napsal:

Ahoj,

mám jeden problém se zrcátkem. Jedná se o funkci sklpění. Vše funguje, až na jednu věc. Když se mi otevírá levé zrcátko, tak se nezastaví a přejede úplně až na konec. Nevíte jak je řešen doraz otevřené polohy? Myslíte, že by se mohlo jednat o čep označený na přiloženém obrázku? A jak je to s rozebíráním? Je to stejné jako u Octavie II před FL? Moc děkuji za opdovědi.

post-74570-0-16566600-1427647282_thumb.j

Taky mi to dělá, zrcátko se odklopí moc daleko. Dříve to fungovalo jak má. Mám podezření, že to někdo na parkovišti násilím poškodil. Prosím o radu.

Editováno: , autor: škoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...