Přejít na obsah

Elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka


century

Doporučené příspěvky

Kdo z Vás má v O2 elektricky sklopná zrcátka? Mohl by mě vyfotit detail čím se to ovládá(v jaký poloze u ovládání zrcátka) a zda jde nastavit při zamčení vozu, aby se sklopily? Prosím foto. Děkuji

Editováno: , autor: century
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo z Vás má v O2 elektricky sklopná zrcátka? Mohl by mě vyfotit detail čím se to ovládá(v jaký poloze u ovládání zrcátka) a zda jde nastavit při zamčení vozu, aby se sklopily? Prosím foto. Děkuji

To jde? Zatim jsem o tom neslysel. (u OII)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jde? Zatim jsem o tom neslysel. (u OII)

No to právě nevím. Já myslel, že eletricky sklopná zrcátka tam jsou? Zaparkuju a sklopim je? Nebo snad ne? No teď jsem z toho blázen. Dokonce v nějakých inzerátách o tom psali, že to má. Proto se ptám v jakej poloze nebo jak to vůbec je. Prostě vím ouplný h.....o lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektricky nastavitelná jsou jen skla zrcátek (a při zařazení se sklopí i pravé sklo zrcátka k chodníku - dle výbavy). Jinak celá zrcátka, že by se sklopila to jsem teda u OII ještě neslyšel a myslím si, že to ani v žádné výbavě není (a to mám eleganci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, urcite to nejde, protoze tam neni servo. Kazdy jiny blby auto to ma Napr. 307sw jsem to videl....

Je to pro OII - "minus"

No o II naštěstí není jiný blbý auto ... :p

Asi záleží kde parkuješ, ve většině případů je to na prd.maximálně když někde stojíš v úzké uličce,či zajíždíš do nějakého opravdu úzkého vjezdu. většinou potřebuješ sklopit jen jedno na straně řidiče a to zvládneš rukou.ale elektricky je to frajeřina. to bych místo toho uvítal třeba vyhřívané čelní sklo či ledková světla pro denní svícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o II naštěstí není jiný blbý auto ... :p

Asi záleží kde parkuješ, ve většině případů je to na prd.maximálně když někde stojíš v úzké uličce,či zajíždíš do nějakého opravdu úzkého vjezdu. většinou potřebuješ sklopit jen jedno na straně řidiče a to zvládneš rukou.ale elektricky je to frajeřina. to bych místo toho uvítal třeba vyhřívané čelní sklo či ledková světla pro denní svícení.

Ja bych toho uvital... :D

Zrovna to sklapeni bych potreboval kvuli uzky garazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak tohle má třeba nová Mazda 6 ve standardní výbavě. Ovšem Mazda se vůbec nějak vymiká. To, co se jinde připlácí je tady v sérii. Kombi za 800 t. (nafta 2.0, 103 kW, 330 Nm) má ve výbavě úplně všechno, co dělají. Doplácí se jen metla a navi. Normálně jsem valil oči. Koukněte na to na stránkách Mazdy. Začínám přemýšlet, co po skončení leasingu dalšího a tohle je teda horkej favorit. Kam se na to OII s výbavou versus cena sere. Jen by ta šestka mohla mít silnější motor. Se 103 kW dneska už nikoho neoslní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak tohle má třeba nová Mazda 6 ve standardní výbavě. Ovšem Mazda se vůbec nějak vymiká. To, co se jinde připlácí je tady v sérii. Kombi za 800 t. (nafta 2.0, 103 kW, 330 Nm) má ve výbavě úplně všechno, co dělají. Doplácí se jen metla a navi. Normálně jsem valil oči. Koukněte na to na stránkách Mazdy. Začínám přemýšlet, co po skončení leasingu dalšího a tohle je teda horkej favorit. Kam se na to OII s výbavou versus cena sere. Jen by ta šestka mohla mít silnější motor. Se 103 kW dneska už nikoho neoslní.

No urcite je to lakavy...

Mama ma Mazdu 626 Wagon 2.0 DITD 74kw (r.v. 99 do provozu 2000, najeto 145tis km) a vim ze bych si asi Mazdu nekoupil. Nehledne na drahe originalni dily. (ale to uz VW ma taky) no a pak na servis a nedostupnost tak velkeho sortimentu dilu jako ma VW (Skoda).

Ale musim rict ze na aute se nic neposkodilo, motor bezi jak ma. Jen bezny servis.

Dnesni Mazdy uz sou mozna zase o krucek nekde jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No urcite je to lakavy...

Mama ma Mazdu 626 Wagon 2.0 DITD 74kw (r.v. 99 do provozu 2000, najeto 145tis km) a vim ze bych si asi Mazdu nekoupil. Nehledne na drahe originalni dily. (ale to uz VW ma taky) no a pak na servis a nedostupnost tak velkeho sortimentu dilu jako ma VW (Skoda).

Ale musim rict ze na aute se nic neposkodilo, motor bezi jak ma. Jen bezny servis.

Dnesni Mazdy uz sou mozna zase o krucek nekde jinde...

podle ohlasů je ta nová "šestka" dokonce o několik krůčků jinde a proto si myslím, že cena náhradních dílů u novýho auta bude pro majitele asi pár let věcí, která ho nemusí vůbec zajímat. Je to krásný auto s úžasnou výbavou. Bohužel jen ten motor už dneska ničím nenadchne. Kdyby měl výkon, co RS TDI, nemá to auto chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazdu 6 2.0CD po faceliftu má můj táta...výborný vozítko a hlavně mooooc hezký,má ted najeto kolem 60000km a zatim jen 4x závady a to sloupek řízení,cvakal jak hovado..bez keců vyměnily,2x už vyměněny slun.clony,vždycky po čase přestanou držet a spadávaj,ložisko zad.kola,hučelo..vyměnily a pak osvětlení interiéru,přestává svítit osvětlení ovládání climatroniku a Audio-Modulu,k mému překvapení jsou tam ještě žárovičky a když přestala svítit polovina toho ovládání climy tak měnily dvě ty žárovičky a když mi pak táta ukazoval účet tak 1ks žárovičky stojí 1036kč,takže oprava osvětlení stála skoro 3000kč za blbé žárovky.....jinak motor naprosto super bez závad.

Jediné co mi trochu na ní ubírá z krásy je to že to má sport.tvrdej podvozek...mě osobně přijde tvrdší než třeba Oct.II..prostě na můj vkuz by takový auto mohlo mít komfort.podvozek.

Motor ale fakt nádherna.jednou jsem jí měl od něj půjčenou na cestu do Něměcka a po dálnicích to uhání krásně,hlavně s 2.0TDi od VW se to nedá srovnat,u té Mazdy je věčně v tahu,ochota jít okamžitě do otáček a hlavně tichej tak že si člověk myslí že má pod kapotou turbo benzín.V Německu na dálnici bez keců 230km/h a to jsem ho vůbec nepřemlouval.

Abych pravdu řekl..taky když se v ní vždy svezu tak mám chut jako sviňa do ní jít.

Akorát nevim nevim s tou cenou a hlavně té nové šestky,ale táta tu současnou má ve výbavě Touring,tj.vlastně kromě kůže,Xenon a BoseAudio systému v plné výbavě a dal za ní přes 800.000kč a to už bylo s 50.000kč slevou a to když zas porovnám s výbavou a el.prvky v Oct.II Eleganci nebo RS tak Oct.II je podle mě lepší.

A blbé je že třeba táta chtěl do té výbavy Touring Xena a to u Mazdy nelze,ty prostě dávaj standart.do výbavy Sport a tim to končí,připlatit nelze.Možná u té nové už ty možnosti upravěj,ale u té současné nešlo skoro nic připlatit,prakticky jen blbosti,takže nějaké konfigurace neexsituje.

Co mi přijde u stávající Mazdy 6 tak nějak nekvalitní jsou potahy sedadel,táta tam prakticky zas moc času netráví a je to hubeňour a má hrany opěráku skoro prodřené a sedák zas úplně žmolkovatej,vypadá to hůř než když já prodávam svoje auto po min.350.000km.Hold mikroplyš je možná příjemnej na dotyk,ale jako potah do auta to neni moc dobrý.

A ještě jedno mínus jsou ceny za servis,ty ceny jsou vyšší,tam jsou prohlídky po 20.000km a ted koncem listopadu 07 byl táta zrovna na prohlídce po 60.000km a stála přes 15.000kč,jen ta první ve 20.000km byla pod 10.000kč(nějak necel 9000kč),pak už to lezlo jen nad desítku a to byl jen zákl.servis,nic extra.

Každopádně ta Nová Mazda 6 hlavně v Combíku,to půjde asi hodně na odbyt...to je fakt nádherný auto,možná jedno z nejhezčích,sem na ni zvědavej v reálu...třeba mě natolik poblouzní že do ní půjdu.....cukání mám už od té současné.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na stránkách Mazdy jsou už nový ceníky a výbavy. V kombiku, se sportovní úpravou, za 800 t. opravdu všechno, na co si vzpomeneš. Kdybys tohle nacpal do RS TDI, jseš nejspíš na mega.

Zalezi za jakou cenu Ti to proda prodejce u Mazdy. Nevim jestli se tam da smlouvat...

Protoze kdyz si pujdes koupit RSo a hodis do vybavy co te napadne, dostanes se na nejakych 920tis Kc. A pak zalezi na prodejci jakou da slevu. Vetsinu se to prave blizi tem 810-820tis Kc!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni maj ted spoustu slev protože taky současnej model Mazdy 6 za 2.měsíce končí a nastupuje novej tak to se neni čemu divit,ale když jí ještě kupoval táta ve 2006 tak v tom ceníku to byl celkem mazec.

Např.táta má výbavu Touring,což si pamatuji tak bylo schůdek k maximu a třeba žádné sklop.zrcátka nemá...ale jak jsem psal má model 2006 takže určitě se ty výbavy taky změnily.

Když v tom listopadu vyzvedával tátu před Mazdou v Praze na Spořilově,tak než přišel jsem tam venku omrkával ty jejich skladovky za akční ceny a byli opravdu lákavé...v tom 2.0i v maximu 599.900kč s tim 2.0CD taktéž v maximu 659.900kč.

Jediné blbé že oni fakt nemaj žádnou možnou konfiguraci,tam když chce člověk třeba Xena tak musí jít do vrcholné výbavy protože extra je připlatit je nemožné,to samé je i u ostat.prvků výbavy....jediné co jde připlatit jsou takové prkotiny jako chrom lišty,mlhovky(které taky nejsou součastí základ.výbavy) apod...Třeba ty chrom úzké lištičky na boční lišty stojej přes 16.000kč,to když tátovi tenkrát při objednávání auta řekly tak myslel že mu špatně rozumněl.

Tehdy jsem tam byl při tom objednávání s ním a mám doma ještě katalog od toho prodejce možných příplatků tak to jsem naskenuju,to dostávaj jen lidi co už si jdou objednat Mazdu 6.

Tenkrát táta když mu řekly že ty Xena u výbavy Touring nelze tak chtěl objednat tu vrcholnou výbavu a co počítal tak by byl nad miliónem taky.Co mě zarazilo je že přes celkem bohatou zakl.výbavu to nemá př.mlhovky ani v tí výbavě touring a ani je nelze přiobjednat z fabriky,jen pouze dodatečná montáž u dealera která tátu přišla na 17.000kč(jsou integrované ve světlech+se mění přepínač blinkrů.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se mi libi tahle diskuse

jste si nevsimli ze skodovka proste takova je?

vsechny auto to maji jen skodovka to zacne delat az po 5letech kdyz uz to maji vsechny vraky,a jeste vsechno predrazene, hold skodovka noo:)

a neberte me ze jsme nejaky rypala sam mam skodovku mozna ze bohuzel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se mi libi tahle diskuse

jste si nevsimli ze skodovka proste takova je?

vsechny auto to maji jen skodovka to zacne delat az po 5letech kdyz uz to maji vsechny vraky,a jeste vsechno predrazene, hold skodovka noo:)

a neberte me ze jsme nejaky rypala sam mam skodovku mozna ze bohuzel :)

to víš, v koncernu je to těžkej boj, aby se prodávaly všechny auta a vzájemně si moc nekonkurovaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...