Přejít na obsah

Letní pneu


OrOrO

Doporučené příspěvky

Začínám pomalu uvažovat o nákupu letních pneu.Nechci žádné papuče apod, ale zůstávám u klasického rozměru 195/65 R15

obutých na elektronech šíře 7palců. docela se mně zalíbila novinka od Barumu Bravuris 2 za cca 1450,-/ks podotýkám,že nejsem žádný závodník a najedu cca 15000 km/rok. co Vy na to. Dík Honza-Ororo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě uvažuji o Goodyear Excellence 1ks- 1489,- Kč. tobych možná taky ještě zvládnul. Jo když žijí 3 lidé z jednoho platu tak kačáků moc není. musím se držet při zemi.

Myslím si, že ty gumy budou skoro stejné. Každopádně, pokud je to jak píšeš s těmi financemi, tak není o čem přemýšlet. A na těch pár km na rok, ti to na 3 až 4 roky snad vydrží. Ono když k tomu započítáš přezutí, tak se to zase prodraží o nějakou tu stokorunu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se těch Bravurisek 2 vůbec nebál. Pokud najezdíš těch pár km jak píšeš, což je asi jako já, tak bych je bral. Líbí se mi, taky jse na ně koukal. A na nejlevnějších pneu je mají do konce února za docela dobrou cenu. :palec2:http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatik...5&prumer=15

Kdyz objednas ty barumky 19565R15 Brav2 na www.nejlevnejsipneu.cz zaridim tam cenu 1200, nebo ty GY za 1400 :p ale ty Bar nebudou asi uplne hned, do poznamky staci napsat (sleva na 1200/ks, resp 1400 viz Skodaforum) plati i pro ostatni cleny- platnost do 15.2. 08

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz objednas ty barumky 19565R15 Brav2 na www.nejlevnejsipneu.cz zaridim tam cenu 1200, nebo ty GY za 1400 :p ale ty Bar nebudou asi uplne hned, do poznamky staci napsat (sleva na 1200/ks, resp 1400 viz Skodaforum) plati i pro ostatni cleny- platnost do 15.2. 08

Tak jsem si objednal ty GY můžeš zařizovat slevu. Ororo Honza Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo zkušenosti s continental Premium 2? je to na orig. Al (195/65/R15). Nebo nějaké s cenou do 2tis. Najedu cca 25 tis za rok

Určitě super volba. Ještě lepší by byly Continental SportContact 2, ale ty se bohužel ve 195/65 R15 nedělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těchto dvou bych volil spíše Bridgestone, ale zkus mrknout ještě na Pirelli P7-taky hodně dobré a v loňském roce jedny z nejoblíbenějších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz objednas ty barumky 19565R15 Brav2 na www.nejlevnejsipneu.cz zaridim tam cenu 1200, nebo ty GY za 1400 :p ale ty Bar nebudou asi uplne hned, do poznamky staci napsat (sleva na 1200/ks, resp 1400 viz Skodaforum) plati i pro ostatni cleny- platnost do 15.2. 08

to s tou slevičkou myslíš vááážně!!!! budu kupovat jednu gumu dunlopku 205/15...dost by mě to bodlo!!že by k něčemu byl škodaforum lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi zbyly tyto dva druhy, nakonec jsem se rozhodl pro Pirelli P6. Ty druhé (a Pirelli P7) měly podle recenzentů a uživatelů podstatně horší výdrž (snáz se ošoupaly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s tou slevičkou myslíš vááážně!!!! budu kupovat jednu gumu dunlopku 205/15...dost by mě to bodlo!!že by k něčemu byl škodaforum lol

Jo RadekG zapracoval GY byly opravdu za 1400,-/ks. a už jsou 2 hodiny doma v Brně. Ahoj Honza-Ororo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...